Dodaj do ulubionych

Przebranie - zagadka

31.10.15, 13:26
Młody wczoraj miał przebieraną imprezę
Zagadka dotyczy postaci w jaka się wcielił - postać filmowa trochę futurystyczna - kilka części nakręconych. Film kultowy, możliwości wyboru jest wiele więc macie w czym wybierać.
Zapraszam do zabawy.
Obserwuj wątek
          • algaria Re: Przebranie - zagadka 01.11.15, 21:45
            Ostatnio pytałaś o jakiegoś pana i tam wyszło że będziesz dla niego bardzo ważna - ale Ty teraz pytasz o siebie - wyszło mi 5 buław - bić się z myślami będziesz i z nadmiarem konkurentów wink .. ale się nie zakochasz - buławy to prędzej pociąg fizyczny, niż miłość romantyczna. Także zakochania u Ciebie nie widzę, za to iskry erotyczne owszem wink
            • nagietek123 Re: Przebranie - zagadka 02.11.15, 09:28
              hmmm, pan, dla którego miałam być ważna mieszka daleko, ma piękny dom, piękny ogród, jest mądry - ideał wręcz. Wykonał do mnie dwa telefony, napisał jeden długaśny list, w którym napisał mądre i pozytywne rzeczy oraz swoje oczekiwania - normalne, "życiowe", wcale nie z księżyca. I zamilkł... Więc nie wiem... Dziękuję Algario za wróżbę. Co jakiś czas odzywa sie pan psycholog z Wrocławia, z którym miałam przeżyć ognisty romans - tak mi rok temu wróżyłam i pan wraca do tematu wink choć nic o wróżbie nie mówiłam. Stąd moje rozterki...
    • inguszetia_2006 Re: Przebranie - zagadka 31.10.15, 22:52
      Witam
      Star Wars? Obcy? Kroniki Riddica? Star Trek? No to mam - As monet, Koło fortuny, 8 monet. Wcześniej wyciągnęłam Kapłana - odwróconego, ale to mi tak łapki szybko wyciągnęły, pytanie zadałam tylko w myślach. Czy to się liczy?;-P To musi być jakaś szycha galaktyczna ten ktoś. As monet - portal do przenoszenia się w czasie? Cholera, popsułaś mi wieczór;-D Kapitan Enterprise, czy Joda? Może być też Vader, jasne, bo Kapłan. Na właściwości postaci mam Asa mieczy, Asa kielichów i 6 kielichów? Kurdę, czy to Luke Skywalker? Raczej ktoś, kto ma miecz i jest nieszczęśliwy i ma rodzeństwo. As mieczy - łeb ucina raczej, co nie? Nie wymyślam dalej, bo tych z mieczami to było dużo. Wykluczyłam Władcę pierścieni bo to fantasy. Dobrze rozumiem, tak?
      Pzdr.
      Ing
    • kita32 Re: Przebranie - zagadka 01.11.15, 16:37
      Na filmach młodzieżowych nie znam się - najmłodszy syn wybył z domu 4 lata temu...

Zadam ogólne pytania:
      typ (czarny charakter czy typ bohatera) - Kochankowie - typ bohatera ratującego ludzi, pozytywnie nastawiony do świata;
      ogólnie charakter - Rycerz Monet - realista, aktywny, przewidujący wydarzenia, dobrze zorganizowany i niewykluczone, że dobrze wyposażony w jakieś urządzenia wspomagające go;
      coś charakterystycznego - 5 Monet - niepozorny wygląd lub umiejętność przebierania się za kogoś innego; Nie, z tego się wycofam, bo następna karta:
      wygląd - Świat (-) - kojarzy mi się z indywidualnością, wyglądem trudnym do podrobienia...
      5 Monet jako coś charakterystycznego - to może być jakiś specyficzny rekwizyt z nim kojarzony (np. laska z nożem w środku) lub to może być coś jak blizna na twarzy, ewentualnie tatuaż.
      • algaria Rozwiązanie 01.11.15, 18:56
        Zagadka rzeczywiście trudna, bo wybór postaci był ogromny.

Karty Wam wszystkim pokazały idealnie - tylko trafić było trudno. Młody przybrał postać Terminatora i to tego z 1984 roku czyli z pierwszej części.. konkretnie scena zaraz po deportacji z przeszłości (te wszystkie karty bramy), kiedy "pożyczył" sobie ubranie od jakiegoś motocyklisty. wink Ramoneska, czarna koszulka, skórzane spodnie i okulary - wystarczyły by zostać gwiazdą imprezy. Fakt, że wśród trupów i wampirów się wyróżniał -podobnie jak jego koleżanka "syrenka", która razem z nim "królowała". Może coś w tym jest, by być oryginalny, choć nic wielkiego na siebie nie włożyć i to się podoba.

Swoją droga jak widzę ówczesną fryzurkę Sary Connor na tzw palemkę to i śmiać mi się chce i płakać ze wzruszenia. wink

Dziękuję za udział - i jakby ktoś coś potrzebował to zapraszam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka