25.07.17, 20:04
Kochana, wyciągnęłam Ci wsparcie z Anielskiego Tarota
Równowaga - "Potrzeba równowagi i umiarkowania. Współpraca i kompromis. Czekanie na idealny moment."
Nie spiesz się z niczym. Wyczekiwany w końcu się pojawi w najmniej spodziewanym momencie. Daj sobie trochę czasu na spokój. Wszystko się ułoży we właściwym czasie. Wiem, że nikt nie lubi czekać, ja też zaglądam za każdy róg, ale wierzę, że nadejdzie właściwy moment 😉
Szczęścia Ci życzę!
Obserwuj wątek
    • bronxi Re: Bronxi 25.07.17, 20:30
      Ojej dziękuję Ci bardzo smile
      No właśnie ciężko z tym czekaniem u mnie, bo już bym chciała coś normalnego, nowego..
      I jak kogoś poznaje to już tam po cichu mam nadzieje, że to to, a potem wychodzi rozczarowanie i zaczynam od nowa..
      Ale chyba właśnie tym razem tak jak mówisz muszę dać sobie trochę spokoju i czasu.
      Nauczyłam się w tym roku żyć od nowa, cieszyć się każdym dniem i pomimo, że brakuje mi tej małej kropeczki nad i to moje motto w tym roku to " coco jambo i do przodu"smile
      Pozdrawiam Cięsmile
      • caro-caro Re: Bronxi 25.07.17, 20:34
        😁
        Będzie dobrze, a nawet lepiej!
        Chodź się napić, dziś Algaria stawia 😆
        • bronxi Re: Bronxi 25.07.17, 20:37
          Już tam jestem, imprezujemy do rana a potem prosto do pracy na 7 pójdę z rogalem na twarzy big_grin
          A co tam jest impreza, raz się żyjesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka