Dodaj do ulubionych

Bielsk gasnie :(

24.06.07, 19:17
Nie chodzi nawet o aktywnosc ale o poziom. Slabo.
Obserwuj wątek
    • partizan79 Re: Bielsk gasnie :( 25.06.07, 10:16
      No wiesz, Hans, aktywność spadła, bo przestałeś się udzielać, czego skutkiem
      jest drastyczny spadek poziomu całego forum conajmniej o połowę. Jako jednostka
      wybitna, powinieneś podjąć jedynie słuszną decyzję o powrocie na bielskie forum,
      aby odnieść wiktorię w walce z siłami ciemności odpowiedzialnymi za nudę i brak
      pożądanego poziomu oraz by wysforować Bielsk na pisane mu pierwsze miejsce pod
      względem aktywności podlaskich forów.
      • proffet Re: Bielsk gasnie :( 25.06.07, 14:20
        popieram partizana
    • andruszczyn1 Re: Bielsk gasnie :( 25.06.07, 22:26
      Bielsk naturalnie reaguje na lato i panujące temperatury. Forumowiczom
      Czarnej Średniej i Siemiatycz również proponuję częstsze wypady w plener. Szkoda kisić tyłki w fotelu przed kompem:)
      • hansgrubber Re: Bielsk gasnie :( 26.06.07, 00:10
        1. Moze. Ja tam nic nie kisze o reszte pytaj w Siemiatyczach.
        2. Zabawne. Wystarczy napisac o slabym poziomie juz partizan sie melduje. :)))
        Uderz w stol a nozyce sie odezwa.
        3. I tyle motyle.
        • partizan79 Re: Bielsk gasnie :( 26.06.07, 10:21
          Zawsze jestem tam, gdzie jest słaby poziom:) Nie zamierzam zaprzeczać, że
          reprezentuję sobą całe nothing, ale uważam, że lepiej być prostym i płytkim
          aniżeli wyniosłym i zarozumiałym.
          • pawlozsiul Pewien forumowicz-aforysta mawia: 26.06.07, 11:38
            Lepiej się wygłupić niż wymądrzyć.
            • hansgrubber Re: Pewien forumowicz-aforysta mawia: 26.06.07, 20:25
              W sumie niezle odpowiedziales partizanowi. :)
              • andruszczyn1 Re: Pewien forumowicz-aforysta mawia: 27.06.07, 09:19
                No to macie problem...Bez rękoczynów chyba się nie obejdzie:)
                • hansgrubber Re: Pewien forumowicz-aforysta mawia: 27.06.07, 09:29
                  Taki problem to nie problem. :)
                  • partizan79 Re: Pewien forumowicz-aforysta mawia: 27.06.07, 10:20
                    > Taki problem to nie problem. :)

Taa. Hans zniszczy wszystkich intelektem.
                    • hansgrubber Re: Pewien forumowicz-aforysta mawia: 27.06.07, 15:47
                      Masz jakis kompleks czy co? Usmiechnij sie. :)
                      • partizan79 Re: Pewien forumowicz-aforysta mawia: 28.06.07, 10:43
                        Tak, mam kompleks, bo chciałbym być tak mądry i inteligentny jak Ty, a nie
                        jestem:(
                        • hansgrubber Re: Pewien forumowicz-aforysta mawia: 28.06.07, 11:21
                          Zapomniales dopisac: i piękny. :) A to poważne przeoczenie. !!!
                          • partizan79 Re: Pewien forumowicz-aforysta mawia: 29.06.07, 10:35
                            Wybacz mi ten afront, o Piękny.
                            • andruszczyn1 Gaśnie-nie gaśnie, ale forum Czarnej nakręca:) 29.06.07, 14:27
                              • hansgrubber Re: Gaśnie-nie gaśnie, ale forum Czarnej nakręca: 30.06.07, 12:06
                                1. Sie zastanowie.
                                2. Slaby puls bije. Nakrecaniem tego bym nie nazwal. :)
                        • pawlozsiul nie załamuj się Partizan, będziesz jak Hans 30.06.07, 12:21
                          Tylko pracuj nad sobą. Wywal Chomsky`ego i zdrajcę liberalizmu Sorosa -
                          wystarczy Ci Fukuyama. Zero Łysiaka, ale żeby nie mówili żeś jakiś oszołom to
                          do wieczornego piwa Herbert - dwa wiersze na trzy browary (zobaczysz, jak mało
                          napisał - w dwa tygodnie wszystko przeczytasz). W uzupełnieniu wiedzy
                          historycznej pomogą Ci "Myśl Polska" i monografie Siemaszków. Najważniejsze -
                          duuuuuuuuuużo "Gazety Wyborczej" z krótkimi przerwami na Rzepę i "Politykę".
                          Jeszcze tylko kupisz mapę Polski bez Torunia, zapiszesz się na błyskawiczny
                          kurs sanskrytu i uda Ci się, zobaczysz.
                          • pawlozsiul 1000 Ci zabrałem 30.06.07, 12:43
                            Sorki, nie zauważyłem.
                            • hansgrubber Re: 1000 Ci zabrałem 30.06.07, 13:02
                              Orlanska tragedia: 1000 ci zabralem! :)))
                              • pawlozsiul ludzie w Orli nie żyją tak bogato jak w Czarnej 30.06.07, 13:13
                                Przeciętny - by nie rzec Średni - Czarniecczanin nawet się nie zorientuje, że
                                ktos mu tysiaka zabrał.
                                • hansgrubber Kogo by tu jeszcze orlabowac? 30.06.07, 13:23
                                  U nas nie ma takiego zwyczaju.
                                  • pawlozsiul no widzisz, zbliżamy Czarną do Europy 30.06.07, 13:29
                                    Obrabowałem Partizana na terenie czarnej Średniej.

Chyba powinno być "Czarneńczyk": tylko War-NA przychodzi mi do głowy.

Hans Pierwszy Czarneńczyk Grubber Średni.
                          • andruszczyn1 Re: nie załamuj się Partizan, będziesz jak Hans 30.06.07, 13:30
                            Zapomniałeś jeszcze dodać co dziesiąty nr "Naszoho Sowa"
                            i "Nad Buhom i Narwoju" co piąty...Tak dla niepoznaki. Żeby
                            nikt nie powiedział,że kolega nie czyta, kiedy przyjdzie mu
                            stanąć na czele krucjaty. W internecie można przejrzeć aktualne
                            numery "Czasopisu" (niekompletne) i "Niwy", żeby nikt o dyskryminację
                            i nieuczciwość na forum nie oskarżył;)

Ps Te kursy sanskrytu to gdzie organizują?
                            Sam bym się chętnie zapisał:)
                            • pawlozsiul obok pomnika Rousseau w Czarnej 30.06.07, 13:47
                              Ulica chyba się nazywa Encyklopedystów. Co to dla Ciebie - będziesz miał chyba
                              bliżej niż do Orli.

Z lekturą "Nad Buhom" ściemniasz. Należy czytać każdy numer, tylko wybiórczo
                              (sorki - miało być "krytycznie"). Czyta się co dziesiąte, wybrane zdanie.
                            • hansgrubber Re: nie załamuj się Partizan, będziesz jak Hans 30.06.07, 13:51
                              1. Slabo Pawlo slowo daje slabo. Nie ma na co odpowiadac.
                              2. Andruszczyn udaje glupszego niz jest. I ma sukcesy. :) Gratulacje.
                              • pawlozsiul zaskoczony? 30.06.07, 14:02
                                Wypić, krowę wydoić, zaśpiewać, żubra wyprowadzić na pastwisko - o, to tak. Ale
                                żeby dwa zdania z sensem sklecić, to się niestety zaczynają schody. powiesić
                                się mam z tego powodu?
                                • andruszczyn1 Re: zaskoczony? 30.06.07, 17:06
                                  W moim ranczo już od jakiegoś czasu doją dojarką.
                                  Ale jako lokalny patriota nauczyłem się swego czasu robić
                                  to tradycyjną metodą "prawa-lewa". Ciekawe czy hans też potrafi?

Ps. Do idei obserwera z wyjazdem rowerowym dorzuciłbym jakieś
                                  zawody w dojeniu (nie tylko z butelki z piwem:)
                                  Ciekawe czy byliby chętni:)
                                  • pawlozsiul Re: zaskoczony? 30.06.07, 22:55
                                    Pomysł dobry, ale szkoda tej krowy - zamęczą biedulę w pędzie po nagrody.
                              • andruszczyn1 Re: nie załamuj się Partizan, będziesz jak Hans 30.06.07, 16:50
                                Cieszę się hansie niezmiernie, że Twoim zdaniem tylko udaję.
                                Spodziewałem się najgorszego, np., że ze mnie skończony idiota,
                                nieuleczalny głupek, albo że wejdziesz w narodową dialektykę.
                                Ale dziś mnie zaskoczyłeś. Po pierwsze nie zmusiłeś mnie do
                                potwierdzania lokalnego patriotyzmu. Po drugie - łaskawie dałeś
                                mi szanse na wyleczenie ze stanu tymczasowego ogłupienia, bo
                                tak interpretuję fragment:

> 2. Andruszczyn udaje glupszego niz jest. I ma sukcesy. :) Gratulacje.

Takie słowa spod Twej klawiatury to dla mnie komplement. Czuje się nieco zakłopotany:)
                                • hansgrubber Andruszczyn 30.06.07, 21:14
                                  Mysle Andruszczyn ze moja odpowiedz nie byla za subtelna ale mam zamiar sie
                                  poprawic i bede prawie jak zlota rybka - masz szanse jak odpowiesz na 3 pytania:
                                  1. Czy Ukraincy dokonali masowych mordow na polskiej ludnosci na Wolyniu?
                                  2. Czy w prasie ukrainskiej wydawanej w Polsce mozna odnalezc potepienie tych
                                  czynow - jesli tak to prosze o przyklady.
                                  3. Czy wznoszenie pomnikow formacjom uznanym przez Trybunal Norymberski za
                                  zbrodnicze jest normalne?
                                  Licze na odpowiedz. Najlepiej w stylu Mateuszowego wersetu Mt 5,37. :)
                                  • pawlozsiul Ad. 1: TAK 30.06.07, 22:53
                                    Andruszczyn jest oskarżany przez IPN o 37 zabójstw, Partizan o 79, a ja mogę
                                    wziąć na siebie te dzieci, o których nie możesz przestać myśleć. Bo chyba
                                    ciągle nie możesz, prawda? Wstrząsająca historia swoją drogą.

To Twoje jedyne argumenty? Ciekawy paradoks - okazuje się, że "polityka
                                    historyczna", która tak Cię razi u rządzących nagle okazuje się być cool - pod
                                    warunkiem, że to nie Kaczyńscy, a Ty ją uprawiasz na forum.
                                    • hansgrubber Nie Ciebie pytalem. 30.06.07, 22:59
                                      Chyba ze jestes Andruszczyn. :)
                                      • pawlozsiul Arbitrze Elegancji! 30.06.07, 23:06
                                        Nie śmiałbym przypuszczać, że ucinasz sobie prywatne pogawędki na publicznym
                                        forum. Kto jak kto, ale Ty niewątpliwie nie pozwoliłbyś sobie naruszyć
                                        regulaminu i netykiety. Uznałem, że do Andruszczyna zwracasz się kurtuazyjnie w
                                        istocie rzecz poddając publicznemu osądowi. Takie nadinterpretacje zdarzają się
                                        przy ujemnym IQ.
                                        • hansgrubber Re: Arbitrze Elegancji! 30.06.07, 23:20
                                          Bla bla bla... :) Dobranoc.
                                          • partizan79 Re: Arbitrze Elegancji! 02.07.07, 12:17
                                            Ale Ci Pawlo dokopał..
                                            • hansgrubber Re: Arbitrze Elegancji! 02.07.07, 13:47
                                              Musi tak byc skoro tak twierdzisz. Kazdy ma swoja specjalnosc. Ty np dobrze
                                              robisz klake. :)
                                              • partizan79 Re: Arbitrze Elegancji! 02.07.07, 23:21
                                                Dzięki. Na Tobie jak na Zawiszy. Zawsze jak mnie zaswędzi dupka, jesteś gdzieś
                                                z tarką w pobliżu.
                                                • andruszczyn1 Re: Arbitrze Elegancji! 03.07.07, 00:20
                                                  :)
                                                • hansgrubber Re: Arbitrze Elegancji! 03.07.07, 11:09
                                                  Nie bede odpowiadal w takim stylu. Ale milo ze wpadliscie. :)
                                                  • partizan79 Re: Arbitrze Elegancji! 03.07.07, 12:53
                                                    Sorki. Klaka pomyliła mi się z kloaką. Ups:I
                                                  • hansgrubber Re: Arbitrze Elegancji! 03.07.07, 18:39
                                                    :)
                                      • andruszczyn1 Re: Nie Ciebie pytalem. 30.06.07, 23:32
                                        A jak Cię zapytam o pogodę w Czarnej Średniej to też zapytasz
                                        o mój stosunek do OUN? A może jak partizan79 zamarzy sobie, że
                                        za 2 lata Crvena Zvezda wygra Ligę Mistrzów i zwierzy sie ze
                                        swoich marzeń na forum to go rozliczysz za Srebrenicę?
                                        • pawlozsiul Re: Nie Ciebie pytalem. 30.06.07, 23:39
                                          Odpowiedzialnością za Srebrenicę już mnie kiedyś Hans obarczył.

Tak sobie kombinuję, o co chodzi z lewelami.

Wątek jest o tym, że w Bielsku siadł poziom. Potem Hans zwraca nam uwagę, że
                                          zaniżamy też poziom Czarnej Średniej. Wreszcie wyciąga asa z rękawa - Wołyń.
                                          Wniosek: wg Hansa wyznacznikiem poziomu jest obecność tematyki ukraińskiej. Nie
                                          ma Romka, nie ma poziomu.
                                  • andruszczyn1 Re: Andruszczyn 30.06.07, 23:06
                                    Odpowiedzi poszukaj w internecie:) Nieźle chyba sobie radzisz
                                    w cyberprzestrzeni. Możesz je również wrzucić do któregoś z
                                    forów kolegi zza oceanu. On zawsze znajdzie dostatecznie dużo
                                    czasu dla takich "dociekliwych" typów jak Ty:) A postawione
                                    pytania tak się mają do całości wątku jak to, że właśnie skończyłem
                                    oglądać mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej U-20 na MŚ
                                    w Kanadzie. Polacy wygrali 1-0 z Brazylijczykami i jestem pod wrażeniem.
                                    Czy Ty chłopie nie masz wakacji? Jeszcze jedna podobna zagrywka
                                    i zacznę myśleć, że dzieciom do poduszki zamiast bajek, Siemaszków
                                    czytasz...
                                    • hansgrubber Andruszczyn nie umie odpowiedziec! 30.06.07, 23:25
                                      Pytam Ciebie! Nie znasz odpowiedzi? Jakze cieszy mnie Twoj brak
                                      odpowiedzi. :))))
                                    • pawlozsiul :D) 30.06.07, 23:33
                                      Żal duszę ściska, jak pomyślę, że przez pięć lat pomarnują te młodociane
                                      talenty, które pokazały klasę z Brazylią.
                                      • hansgrubber Re: :D) 30.06.07, 23:35
                                        Masz zmartwienie, slowo. Godne orlanskich chaszczy i paproci. :)
                                        • pawlozsiul może zerwę Ci trochę meliski? 30.06.07, 23:40
                                          Nie zaszkodzi, może trochę pomoże.
                                      • andruszczyn1 Re: :D) 30.06.07, 23:38
                                        Mówią, że Janczyk jest bez formy. Ten brak formy to chyba
                                        tylko w barwach Legii prezentuje. Może myśli o "przeprowadzce":)
                                        • hansgrubber Dzieki. 01.07.07, 02:40
                                          :) W 100% potwierdza sie to co mysle o Was. :)
                                          • andruszczyn1 Re: Dzieki. 01.07.07, 10:57
                                            Jak rozumieć "o Was"?:) Nie wiem czy pawlozsiul chciałby
                                            być kojarzony ze mną...Zapytaj go:)
                                            • hansgrubber Re: Dzieki. 01.07.07, 11:39
                                              Spiewacie w chorze. :)
                                              • pawlozsiul Re: Dzieki. 01.07.07, 12:03
                                                Ciekawe, że jest to jedyny chór gotów występować w Czarnej Średniej... Jak to
                                                wytłumaczysz?

Sopranu poszukujemy takiego wysoce piskliwego, pomożesz?
                                                • hansgrubber Re: Dzieki. 01.07.07, 12:12
                                                  Partizan. Na pewno Wam nie odmowi.
                                                  • pawlozsiul Re: Dzieki. 01.07.07, 12:15
                                                    hansgrubber napisał:

> Partizan. Na pewno Wam nie odmowi.

Toteż barytonów nie szukamy. Wakuje nam głos wysoki, skrzekliwy, który aż w
                                                    Kijowie usłyszą.
                                                  • hansgrubber Re: Dzieki. 01.07.07, 12:19
                                                    Umiem czytac. Juz napisalem: Partizan.
                                                  • pawlozsiul dalej twierdzisz, że Partizan dysponuje sopranem? 01.07.07, 12:30
                                                    youtube.com/watch?v=Ed5EHkWibA4
                                                  • hansgrubber Re: dalej twierdzisz, że Partizan dysponuje sopra 01.07.07, 19:33
                                                    ha ha
                                            • pawlozsiul daj spokój 01.07.07, 12:05
                                              To już ten etap, kiedy zlewają się twarze i zjawiska, rozmywają się pory roku,
                                              a lipcowy śnieg przykrywa wszystko mgłą niepamięci. Jedno wiem niewątpliwie -
                                              nie możemy go zostawić w tym stanie samego.
    • hansgrubber Zauwazyli :) 06.07.07, 20:13
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=65416249&v=2&s=0
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka