Dodaj do ulubionych

zakończyłem remoncik!

03.01.06, 22:42
No wreszcie... ciągnęło się jak flaki z olejem... własnie się przeprowadziłem
i wracam do ludzi... Żeby nie ta cholerna grypa co mnie katuje od blisko
trzech tygodni, to bysmy zrobili spotkanko u mienia, gdybyście chcieli. Ale
jak sie wykuruje już to wtedy coś sie zorganizuje...

Jeśliście ciekawi to zapraszam:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35&w=34353805&v=2&s=0
Obserwuj wątek
      • aankaa pięknie, Ryjku, pięknie :) 04.01.06, 18:17
        tu Ci głowę będę suszyć: gdzie kupiłeś kafle łazienkowe, skąd wygrzebałeś
        fachowca, który za takie pieniądze Ci to wszystko zrobił, domyślam się, że na
        podłodze był/jest parkiet - cyklinowałeś ? jeśli tak to kim i za ile

a co do komentarzy, które powaliły

"Widze na photos te malenstwa i rzeczywiscie skladnie i ladnie Tobie Remont ten
        wyszedl:-) .... gdzie milimetr byc moze znaczyl metr, ale napewno zlotowke
        rozciagnoles do setek w quality. Powinienes otworzyc swoj business i jako
        consulting stac sie zminimalizowanym profesjonalista dla mini-mani
        designes:))))) Congrat... & pozdrawiam"
        • ryjek1975 Re: pięknie, Ryjku, pięknie :) 04.01.06, 19:27
          No ten komentarz był rozwalający, rodem ze srodowiska HR-owców - ale bardzo
          miły.

Kafelki kupowałem na Bartyckiej - zarówno szare jak i błękitne. Jak poznajduje
          wreszcie faktury to podam Ci dokladną nazwę, adres i cenę - w tej chwili
          nistety nie pamiętam.

Fachowcy to górale ze Skanskiej, który na codzien stawiają Złote Tarasy w
          centrum, a po godzinach robią fuchy - są tani i bardzo ale to bardzo dobrzy
          fachowcy.

Parkiet cyklinowałem pobieżnie:) - też górale - a potem bez lakierowania, tylko
          zaimpregnowałem i położylem wykladzinę dywanową bo tak własnie lubię.

Naprawdę zmieściłem się w 10 000 zł.

Dziękuję za miłe komentarze i do zobaczenia - jak bedę się lepiej czuł to sie
          zamelduje w piątek

pozdrawiam
          Michał

• aankaa Re: pięknie, Ryjku, pięknie :) 04.01.06, 20:02
            to poszukaj, Łaskawco, jeśli zdrowie dopisze (ale nie spiesz się, i tak ulga mi
            koło nosa przeszła). Jedyny problem to fachowcy - tarasy skończą i
            póóóóóóóóóóóóóóójdąąąąąąąąąa :( - jak ich wyjąłeś ??

"robią po godzinach" - to znaczy ?
            miałabym się wynieść (na ile ? - do zrobienia łazienka 1,4x1,4 + wc 1,4x0,8)
            czy możliwe byłoby pomieszkiwanie
            co do cyklinowania - prace w łykędy (i to na raty, po 2 pomieszczenia) bardzo
            by mi pasowały. Lakierują też ?
            • ryjek1975 Re: pięknie, Ryjku, pięknie :) 04.01.06, 23:06
              Especially for You:
              - mozaika błękitna: Tekne Sky G.I. 20/20cm, cena 35,36 zł m2 - Omnicom Sp. z
              o.o. ul. Bartycka 24/26. paw. 230
              - kafelki szare: Catania grys 25/35 cm, cena 39 zł m2 - Foma Sp.J. Bartycka
              24/26, paw. 73

Gorale będą na ZT jeszcze przynajmniej cały 2006 rok.

Wyjąłem ich kanałami prywatnymi, które mogę udostępnić.

Robią po godzinach, tzn. od godz. 18.00 do 22.00 - ale pracują jak maszyny

Nie musisz się wynosić, ale przez tydzien łazienki nie będzie (tzn kibelek
              będzie tylko będzie syf)

Górale robią tylko w dni powszednie i to bez piątku (w piątki tylko wyjątkowo)
              Robota jest mecząca bo trzeba wszystko dokladnie planować i organizować im
              pracę, zatem robisz za kierownika budowy - trzeba dowozić im wszystkie
              materialy a nikiedy trzeba podwieźć i odwieźć samych gorali. W zamian za
              niedogodności masz tanio i masz gwarancję jakości (oni na codzien wykańczają
              apartamentowc skanski po kilkanaście tys. a m2, więc są przyzwyczajeni do
              niesamowitego standardu jakości.

Z parkietem będzie gorzej, bo po prostu nie wiem - ci co mi robili, to robili
              to pierwszy raz pożyczoną maszyną - ale wyszlo nieźle.

• tukee Dzielny Ryjku 04.01.06, 21:32
      Ja tez dolacze wyrazy podziwu i uznania dla twojego dziela. Lazieneczka jest
      przepiekna. Piekna i nowoczesna. Wrazenie poteguje jeszcze zalaczone zdjecie tzw
      "przed". Naprawde super. Mam tylko pytanie, jak udaje ci sie przecisnac przez te
      szczelinke pod prysznic i pytanie drugie, co sie dzieje jak gabka upadnie
      podczas kapieli? :-) Pozdrawiam Cie bardzo, bardzo serdecznie. Tukee

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka