Dodaj do ulubionych

DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!!

05.01.10, 23:31
Polecam wszystkim świetną wróżkę z Krakowa , wróży w salonie , w Rynku Gł 7 ,
sprawdza się byłem w maju 2009 i teraz w styczniu , sprawdza się wszystko. Ta
wróżka jest po prostu rewelacyjna . Polecam , skorzystajcie , trzeba zadzwonić
504 777 850 . Pozdrawiam Adrian
Obserwuj wątek
    • zosielek Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 09.01.10, 05:13
      Ja tez polecam ta wrozke.Jest znakomita.Wszystko mi sie spelnilo co
      mi wywrozyla.Jak przyjade do Polski , do Krakowa to znowu ja
      odwiedze.Znakomita atmosfera,piekny salon i naprawde swietnie
      wypelniona godzinna rozmowa w 4 oczy.Skorzystalam z duzo rad i
      bardzo mi to pomoglo.Polecam wszystkim.Mozecie isc do wrozki
      Malgorzaty bez wachania .Nie stracisz ani czasu ani kasy a duzo
      skorzystasz!Pozdrawiam. Edyta z USA.
    • free-viola Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 10.01.10, 21:08
      Ja również polecam wróżke w Krakowie salon Rynek Gł7.Wróżka
      Małgorzata jest profesjonalistką w tym co robi.Przemiła atmosfera w
      salonie.Skorzystaj z usługi tel. 504777850 . Viola.
      • husky70 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 11.01.10, 09:29
        Ha ha ha niezła reklama. Adrianek jest synkiem pani wróżki.
    • zorba8 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 13.01.10, 22:57
      Polecam wszystkim Świetną wróżkę w Krakowie , wróży w salonie , w Rynku Gł 7 .
      Sprawdza się wszystko,byłam w czerwcu 2009 i teraz w grudniu i znów sprawdziło się wszystko. Wróżka jest po prostu rewelacyjna,cudowna,radosna . Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia,nadziei i dobrej rady. Skorzystajcie , należy skontaktować się telefonicznie : 504 777 850 . Pozdrawiam Zorba
    • jafia-mj Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 17.01.10, 13:01
      Serdecznie polecam. Rewelacja.
    • jacek_sop Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 17.01.10, 20:14
      Rzeczywiście jest wiarygodna. Wszystko się sprawdziło.
    • grovana Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 25.01.10, 15:03
      Czy moge sie dowiedziec ile kosztyje seans? i co sie na niego składa? Bede
      wdzieczna za odpowiedz :)
      Pozdrawiam :)
      • zosielek Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 26.01.10, 02:56
        Seans kosztuje 100 zlotych.
        Absolutnie nie zaluje bo sie dowiedzialam prawdy.
        Wrozka posiada duzo wiedzy, atmosfera jest wysmienita w pieknym
        pachnacym salonie w samym Rynku!!!
        • grovana Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 26.01.10, 18:06
          dzieki zosielek :)
    • magdam64 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 04.03.10, 05:36
      REWELACJA!!!
      Również polecam wróżkę Małgorzatę :) Ciepła, miła i sympatyczna! Wszystoko do tej pory co od Niej usłyszałam spełniło się!!! :D
      Pozdrawiam Magda
    • jurekg98 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 27.04.10, 22:15
      Polecam wszystkim ta wrozke-wiarygodna :)
      • ja-tekla Re: tylko jedno pytanie?to prawda? 27.04.10, 23:22
        Wybieralam sie do tej wróżki,ale usłyszalam,ze można jej zadac tylko jedno pytanie,na które odpowiada z róznych kart.Czy to prawda?Tylko jedno pytanie?To trochę byłoby dziwne,gdyby taka była prawda.Wrózyliście u niej,więc napiszcie,czy to prawda,czy tylko plotka,dobrze?
    • olkaaa1005 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 17.08.10, 13:05
      Polecam, rewelacja ! Wszystko jak najbardziej OK ! :)
    • brylant27 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 11.12.10, 22:00
      Ja w tym roku byłem 2 razy u tej wróżki, jest naprawdę REWELACYJNA, ma dar przwidywania i coś takiego tajemniczego, że aż ciarki przechodzą. Naprawdę jest dobra, po godzinie czułem się jakiś inny,spokojniejszy zrelaksowany a na dodatek wszystko co mi powiedziała się sprawdza. Z poczatkiem roku idę do niej jeszcze raz. Polecam gorąco
    • szkot50 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 28.01.11, 23:31
      Dołączam się do tych wszystkich którzy polecaja wróżkę z Krakowa- salon w Rynku Głównym 7. Coś niesamowitego, począwszy od nastoju w saloniku, następnie te jej przenikliwe oczy, cudowna ciepła energia jaka sie natychmiast tworzy przy stole.......i nie do uwierzenia.....jakby czytała w moich myślach. Od razu odgadła jaki mam problem, po godzinnym seansie- karty rozmowa dobre rady wyszedłem oszołomiony. Było to w grudniu 2010. Na poczatku stycznia musiałem wrócić, podziekowałem za dobre rady- kolejny seans godzinny, ale uwierzcie- jakby mi ktoś odnowił dusze i dodał skrzydeł. Napewno odwiedzę tą wróżkę ponownie, Wam też polecam- przekonacie się sami i NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ
      • orchidea89 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 26.02.11, 14:07
        Czy wszystko się sprawdza u te wróżki jeżeli chodzi o przyszłość?
    • edyta.55 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!!polecam 01.03.11, 08:21
      Hej wszystkim byłam u tej wróżki kilka dni temu i potwierdziła to co przeczówałam da dar zapewne co prawda zdołowałam sie strasznie bo usłyszałam cos czego wolała bym nie słyszeć serce mi pęka któryś dzień.Ale dobrze może sie stało pomogła mi bardzo ustrzec się przed kłopotami serdecznie polecam tą wrózke rynek gł 7
    • sabrina123.0 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 02.03.11, 00:20
      wszystko sie zgadza co piszecie o tej wróżce- jest bardzo dobra i na dodatek ma dar przewidywania,szczególnie polecam ja osobom z problemami uczuciowymi lub tym co tkwia w złych związkach- wyjdziecie od niej odmienieni i ujrzycie świat z innej strony- ja jestem tego przykładem....posłuchałam jej i jestem szczęśliwa.....a i tak wybieram się do niej znów...
    • kurant123 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 28.03.11, 20:21
      Polecam wróżkę z KRAKOWA , byłem i sprawdziło się wszystko :) Jestem bardzo zadowolony :)
    • kulaanna Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 12.05.11, 12:18
      Byłam u tej Pani , jest świetna , mówi prawdę , polecam gorąco , mnie się sprawdziło :):):) wróżka BARDZO DOBRA , POLECAM WSZYSTKIM:)
    • lizakiwona Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 20.05.11, 10:41
      polecam tę wróżkę , super wspaniała
    • kredka1000 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 23.05.11, 00:18
      Byłam 2 lata temu , zdałam egzaminy i wyszłam za mąż , to przepowiedziała mi wróżka , jestem pod wrażeniem i jestem szczęśliwa , polecam :)
      • orchidea89 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 23.05.11, 11:49
        pytanie do kredka100: Poważnie wszystko Ci się sprawdziło? Zgadza sie czas jaki przepowiedziała na realizację zdania egzaminów i wyjścia za mąż?
    • borek7770 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 02.06.11, 11:21
      Wszystkim polecam tę wróżkę , jest znakomita , nic nie owija w bawełnę , mówi prawdę i wiele mi się już sprawdziło , jak chcecie iść do wróżki to tylko do tej milutkiej Pani , zdałam wszystkie egzaminy i mam cudownego chłopaka i jestem szczęśliwa , pani WRÓŻKA MI WIELE PRZEPOWIEDZIAŁA , polecam idzcie
      • marza-nna Błagam:-( 02.06.11, 19:53
        Błagam,ilez mozna!Ta reklama zaczyna mnei denerwowac!Co drugi dzien podbijany wątek przez "zachwyconych" klientów!Toz nawet wspaniały wrózbita Maciej nie ma ich tylu!
        A powaznie - ja rozumiem,ze człek,czyli wrozka chce sie reklamowac,zwrócic uwagę na siebie,ale naprawde to juz wielka przesada!Umiar wskazany jak najbardziej!
        Nie wypowiadam sie na temat umiejętnosci,nie jestem zawistna konkurencją!Tylko juz nie mogę!Co wejdę na forum-to znowu pochwały i napędzanie klientow.
        Dzięki wrózce zdalam prawo jazdy!Dzięki wróżce jestem z nim!Wrózka przyszlosc ukazuje,a nie rozdaje dary i przysługi!To zycie,a nie film!!!
        Albo wy naiwni,gdy tak piszecie.
        Wszelkei chwyty dozwolone?????Hmmm....
    • cekin7777 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 08.06.11, 14:08
      Byłem na dnie , nie miałem pracy piłem i całe moje życie legło w gruzach , zapukałem do wróżki i wrózka otworzyła mi oczy , pokazała mi drogę lepszą i to co mnie czeka i że mam szansę wyjścia z kryzysu nie wierzyłem w to ale jednak życie toczyło się dalej zrobiłem tak jak mi Pani radziła , Ona mnie nawróciła na lepszą drogę m zaczeło się w moim życiu zmieniać wszystko , przestałem pić i bardzo szybko znalazłem pracę , jest ciężka ale daję radę poznałem wspaniałą dziewczynę , jestem szczęśliwy w przyszłym roku planuję ślub wrózka też mi to mówiła a ja nie wierzyłem .POLECAM WSZYSTKIM TĄ PANIĄ JEST BARDZO MIŁA I MÓWI PRAWDĘ , na mnie nawet nakrzyczała ale mi to pomogło , polecam :)
    • kanapa4747 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 09.06.11, 13:53
      polecam , sprawdza się:);):)
    • moros555 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 10.06.11, 17:59
      Powiem jedno byłem u kilku wróżek , ta jest wiarygodna i ja osobiście jestem zadowolony , czytałem te wszystkie komentarze i widać ze ludzie szczerze piszą ale osoba marzanna wyraźnie atakuje Panią wróżkę wypisując uszczypliwe uwagi świadczy to o jej zazdrości i zawiści ,pewnie od wrózki usłyszała prawdę z którą się nie pogodziła a teraz wypisuje do ludzi totalne bzdury, osobo marzanna do psychiatry zapraszam !!! podreperuj sobie tą psychikę bo coś z tobą nie jest dobrze .
      Polecam wróżkę mnie przepowiedziała przyszłość , wyjechałem z kraju , obecnie mieszkam w Francji , mam partnerkę z którą mi się układa i jeszcze wiele innych wydarzeń które już mi się spełniły , za rok będę w Krakowie to odwiedzę wrózkę z moją dziewczyną i osobiście Pani podziękuję z radości że mi się spełniło , polecam Panią wróżkę
      • marza-nna do moros 10.06.11, 18:30
        Czytaj ze zrozumieniem,dobrze?
        Podkresliłam ,ze umiejętnosci wrózki nie sa mi znane /nigdy u niej nie byłam/ i ich nie kwestionuję.Tylko smieszą mnie te komentarze - dzięki wrózce zdalam prawko,dzieki wróżce poznałam chłopaka,bo to czysta głupota.Żadna wrózka nie jest cudotworczynią,ona tylko mówi o przyszłości.
        Poza tym...to naprawde wygląda na podbijanie wątku o sobie samej,nic na to nie poradze.Żadna wrózka nie ma tylu "zachwyconych" klientow,ktorzy co 2,3 dni "zachwyt" wyrażaja,serio...
        A wysylanie kogos do psychiatry,bo osmielił sie miec inne zdanie...świadczy o twojej kulturze,moros...
      • asi-que Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 12.07.11, 20:48
        Ile ta kobieta liczy sobie za spotkanie?
    • kora969 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 10.06.11, 18:12
      hej , nie zdałam egzaminu i będę miała poprawkę , już mi się sprawdziło , po za tym to związek mój z chłopakiem się zakończył to też mi się sprawdziło , wyjechałam do Szwecji na 5 dni to też mi stało w kartach , udało mi się pogodzić z mamą , uff wreszcie , na reszte czekam bo jeszcze wiele do spełnienia , jestem pod wrażeniem wrózki
    • bratanek12 Re: DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!! 20.06.11, 11:37
      Ta wróżka jest w porządku bardzo , , sprawdza się , polecam :):):)
    • paolavista DOBRA WRÓŻKA 25.06.11, 19:55
      Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
      Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
      na poznajdate.com
      i otrzymałam znów tę datę! :((
      Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
      • ja-tekla reklama 26.06.11, 08:11
        Dwie rózne wrózki,dwa rozne linki,dwa różne nicki...ale ciągle ta sama reklama!
        Takie posty powinny byc od razu usuwane!
        I dlaczego wcinasz sie w posty innych wróżek?Załóż własny,naciągaczko!
      • myszfilozof2502 Re: DOBRA WRÓŻKA 01.07.11, 13:22
        poznajdate.com wspaniałe wróżby za darmo polecam!
      • jagoda1818 Re: DOBRA WRÓŻKA 02.06.13, 15:12
        idiotko
        żadna szanująca się wróżka nie podaje daty a już na pewno nie datę śmierci
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka