Dodaj do ulubionych

opinie po moich 5 latach z wrozkami

09.07.18, 17:09
Dziewczyny, po kilku latach korzystania z wrozb (glownie magiczne wrota) oraz zapisywaniu wszystkich wrozb na papierze moge podsumowac i napisac kto mowil prawde, a kto naciagal i dalej naciaga klientow. MIeszkam za granica, wiec bylo mnie stac na czeste dzwonienie plus mialam bardzo duzo problemow w ostatnich 5 latach wiec prosilam czesto (1 raz w tygodniu) o opinie. (Ten sam watek jest na forum wrozbiarstwo)

- Agnieszka Bruzgo - chyba najbardziej mi sie sprawdzala, trzeba przyzwyczaic sie do jej stylu. Wrozby sa konkretne, szybkie, w 90% mi sie sprawdzaly. Zamawialam takze u Pani Agnieszki Osho indywidualne i takze bylo trafne.
Minus to problemy z nawiazaniem komunikacji. Niestety ale Pani Agnieszko od kilkunastu miesiecy pojawia sie coraz rzadziej, od kilku miesiecy oddzwania tylko do wybranych osob. Szkoda. Chyba wiecej pozytku zrobiloby oddzwanianie do stalych klientow niz nagrywanie blogow na yt. Sa naprawde osoby, ktore jej potrzebuja, a ja na przyklad prosze o oddzwonienie juz od 4 miesiecy i cisza.

Eva Budgusaim - straszny narcyz, w wiekszosci opowiada o sobie i swoich dokonaniach, jak to klientki ja uwielbiaja i wracaja do niej. Jaka to ona jest super i z jakimi facetami sie spotyka. Ciagle slychac tylko ja i ja i ja. Niestety wrozby sie nie sprawdzaja - czesto pomieszanie z poplataniem. No moze 10% sie sprawdza. Nie warto, przez 15 min glownie mowi o sobie.

Satis - chyba juz wiem, dlaczego Pani Satis jest zawsze dostepna ;-) Niestety wrozby w ogole sie nie sprawdzaja. Ton glosu i wypowiedz fajna, mozna uwierzyc w to co mowi, ale sprawdzalnosc zadna. Czasami takie glupoty mowila, ze naprawde dziwie sie, ze karty jej tak pokazuja.

Wrozka Celina - wrozby sie sprawdzaja w 70% ale ton glosu Pani Celiny, jej mistrzostwo w naciaganiu klienta i przedluzeniu rozmowy to naprawde przesada. Czesto w kolko powtarza to co widzi w kartach, oczywiste oczywistosci tylko po to, aby przedluzyc rozmowe. Dodatkowo bardzo duzo porad "z jej zycia", porad, ktore nic nie wnosza do rozmowy oprocz zmarnowanego czasu. Troche w stylu przekupy na rynku ktora nie pozwala klientowi dojsc do glosu. Radze po wysluchaniu wrozby o odlozenie sluchawki - moze Pani Celina nauczy sie troche szanowania innych pieniedzy.

Magda - jej wrozby sprawdzaly mi sie takze w 90% ale niestety sa to zawsze jej uklady, ktore nie sa dosc szczegolowe ani nie mozna do nich zadac konkretnych pytan. (chyba wrozy z kart klasycznych). Dodatkowo styl "na Celine" czyli przedluzanie w nieskonczonosc rozmowy, powtarzanie w kolko doslownie co kilka zdan "nie wiem ile jeszcze nam minut zostalo". Ostatnio zadzwonilam do niej majac 6 minut na koncie i czulam zlosc po jej stronie - choc mialam tylko jedno pytanie. Specjalnie powtarzala kilkakrotnie "ze mamy bardzo malo minut", "mamy tylko 6 minut bo slyszalam a to bardzo malo" po to zeby przedluzyc a nie odpowiedziec na pytanie.

Nanette - lanie wody wraz ze specyficznym, meczacym tonem glosu. Chyba specjalnie tak wolno mowi, zeby czas jak najszybciej przeplynal. Zero konkretow, chyba tylko strzela. Nigdy mi sie nie sprawdzila.

Cyganicha - bardzo dobrze pamieta klientki i ich problemy i potem na poczekaniu odnosi sie do ich problemow i zmysla wrozbe. Sprawdzalnosc 50% ale wydaje mi sie ze im dluzej Pani jest na tym portalu tym bardziej zmysla. Nie wiem nawet, czy rozklada karty. Fajna kobieta ale tez i cwana. Nie korzystajcie tez z jej rytualow - sprawdzalnosc zadna.

Joanna Wisniewska - sprawdzalnosc 90%, bardzo szybko mowila, bardzo zwiezle. Niestety chyba zrezygnowala z magicznych. Najbardziej konkretna wrozka ktora zawsze sie sprawdzala nawet po kilku latach.

Jasnowidz Teresa Debska - ma zapisane wszystkie dane klientow dlatego tylko oddzwania. Odwoluje sie do dawnych rozmow, zapisane ma wszystkie szczegoly dotyczace klienta. Wrozba jest zawsze bardzo pozytywna i mila, ale niestety nie realna.

Akuliina - kiedys mi sie sprawdzala w 90%. Bardziej sprawdzalnosc zawodowo - finansowo. Potem zaczelo mnie wkurzac, ze Pani Akulina przedluza na sile rozmowe, opowiada jakies historie z wlasnego zycia, o swojej corce, o polityce. Mysle, ze jedna z najuczciwszych wrozek choc trzeba byc bardzo asertywnym.

Moka - znajomosc astrologii tej Pani to chyba jakas pomylka.

Agnieszka Zub - niestety sprawdzalnosc 0%.

Cyryl - fajnie mowi, pozytywnie nastawia ale sprawdzalnosc 10%.

Jasnowidz Joanna Black - mi sie sprawdzala, choc denerwuje styl mowienia tej Pani. Mimo wielu negatywnych komentarzy, mysle, ze ma Pani dar, choc bardzo nastawiona na zarobek.

Wrozka Renata - sprawdzalnosc 80%. Nie jestem pewna czy zawsze rozklada karty czy tylko radzi z glowy. Konkretne i szybkie odpowiedzi - chyba jedna z najuczciwszych wrozek. Dzwonie do niej w drobnych sprawach, glownie zawodowych plus relacje miedzyludzkie.

Astrolog Katarzyna Poludniak - sprawdzalnosc 70%, jako astrolog duza wiedza choc rzadko bywajaca na magicznych Wrotach. Mowi duzo, choc konkretnie. Nie przeciaga rozmowy.

Tarocistka Danuta - specyficzna, mowi to co mysli choc nie zawsze jest to przyjemne. Mam troche lek przed rozmowami z Pania Danuta. Sprawdzalnosc 70%, bardzo dobry ekspert w numerologii, warto jej posluchac w tym temacie.

Jasnowidz Amina - bardzo fajna, piekna i przyjemna kobieta, ale sprawdzalnosc znikoma, tak z 40%.

Veri - chyba wrozy z kart klasycznych tylko, duza sprawdzalnosc 80% ale tez nie mozna dopytac sie o szczegoly. Raczej ogolne wrozby - nie naciaga.

Honorata Notdurfen - trzeba sie przyzwyczaic do stylu Pani Astrolog. Specyficzny. Mi sie sprawdza, czesto do niej dzwonie. Mowi szybko i konkretnie, nie daje osobistych rad.

Sandi - sprawdzalnosc duza, choc dobrze jest dzwonic rzadko do tego Pana. Mysle, ze najlepiej u niego robic rozklad raz na rok, ogolny. Nie naciaga, nie przeciaga rozmowy.

Agnieszka Zawada - niestety ale nie. Do tego taki specyficzny glos ktory mowi - wiem wszystko. Kiedys do niej zadzwonilam po jej wrozbie ktora sie w ogole nie sprawdzila i powiedzialam o tym delikatnie zeby nakreslic temat - miala do mnie pretensje ze jej o tym mowie. Wrozby wyssane z palca.
Obserwuj wątek
    • wzrastajacasila Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 07.08.18, 20:46
      Dzięki za tak szczegółowy wpis joannaiasia! Ja również korzystałam z wróżb Joanny Wiśniewskiej (nie ma jej na wrotach, bo prowadzi swój kanał na YT) i nadal czasem korzystam. Potwierdzam bywały takie sytuacje kiedy jej wróżby sprawdzały się dosyć szczegółowo, natomiast też takie kiedy nie sprawdziło się nic (chociaż zdecydowanie mniej). Ja jej sprawdzalność oceniam na 80%.
    • ada33s Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 25.08.18, 16:34
      Jestem jedna z osob wymienionych w komentarzach i zadna Pani do mnie nie dzownila bo odkad tu jestem tylko oddzwaniam do klientow z portalu na magicznych wrotach, zatem wszystkich klientow znam.
      Dlaczego pani klamie i wypisuje takie bzdury? Prosze sie przedstawic i opisac problem z jakim Pani dzownila. Niech inne osoby rowniez zweryfikuja cz faktycznie tak bylo.
      Wyglada na to ,ze te komentarze pisane sa przez sflustrowana wrozke
      Zycze wyzbycia sie zazdrosci
      • majkatp Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 11.04.20, 12:47
        dziś wielka sobota święto. Ja 5 dni temu skorzystałam z usług tej wróżki agnieszki stronke ma te wrozkaagnieszka.pl zamówiłam mianowicie 3 pytania. zapytałam kiedy wróci do mnie mąż a ona napisała że w wielka sobote aby spedzić ze mna swieta i poprawić sie na nowo odbudować związek który sam rozwalił... i tak się stało...pisze to bo przezywam pikne chwile a ona wywróżyła własnie ze przyjedzie z kwiatami w wielką sobote to jest bardzo niewiarygodne albo poprostu strzeliła.
        pisze to ze łzami w oku ponieważ tak przecudownej wróżby nigdy nie otrzymałam....
    • joannasiaj Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 26.08.18, 20:55
      Podziele sie z wami moimi spostrzezeniami na temat wrozek na portalach
      Demeter spokojna, sympatyczna pani, nie naciaga

Wrozka Rena zawsze ci powrozy i doda optymizmu

Satis czyta ksiazki ezoteryczne

Wrozka Hanna nie naciaga

Ruth namiesza i nic z tego

Luba nie naciaga, sprawdzalnosci troche

Wróżka Celina ekspert w naciaganiu, podajesz imie kolor wlosow, kolor oczow, zanim zacznie wrozyc 5 minut juz masz skasowane

Iwona Turlej ona chyba nigdy nie byla wrozka, numerologia z ksiazki i w ogole nie odpowiada na pytania

Anna Lenc sprawdzialnosci jest troche o ile nie zglebiasz tematu

IKKA kompletna porazka, naciaga na pieniadze

Jasnowidz Amina odkad zaczela posilkowac sie tarotem to slabo

Ania troche jest sprawdzalnosci, jak urochomi logike to juz slabo

Magda Klementyna naciaga na pieniadze czyta gotowce

Wrozka Amanda lubi sobie porozmawiac, sprawdzalnosc smsowa, a telefonicznie nic nie wiesz

Wrozka Magda sprawdzalnosci nie ma, logiki sporo

Menhit sprawdzalnosc 100 procent

Agnieszka Zub sprawdzalnosc 100 procent

To jedyne panie w tej branzy, ktore maja dar i nie naciagaja.
      • justynka.pyza Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 18.05.19, 14:09
        Sporo dzwoniłam na MW moje doświadczenia;
        Rena niestety nawet kart nie rozkłada.. porażka
        Mila zależy jaki ma dzień czasem rozpoznanie robi super i super doradza a czasem straszne bzdury
        Jolanta Serafina niestety nie potrafię przekazywać złych informacji pocieszę naciąga niepotrzebnie robi nadzieję
        Magda wczuwa się stara się ale też jej różnie wychodzi często zmienia zdanie
        Ika to dopiero jest porażka zawsze jak się dzwoni to mówi że będzie super żeby czekać że będzie dobrze nigdy nic się nie sprawdza nawet rozpoznanie jest słabe
      • daria22e Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 29.10.19, 10:58
        .,.,---ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba!
        korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić w łatwy i szybki sposób jedno lub 3 pytania,odpowiada zazwyczaj do 3 godzin.
        jej strona to allsh.net/wrozka-alicja
      • laspada Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 08.11.19, 18:10
        Odradzam Iwonę Turlej. Próbowała wmówić mi podczepy duchów, wg niej od 3 lat, demony i byty w domu itp itd, to wszystko diagnoza telefoniczna. Pół roku wczesniej nie stwierdziła nic, płynęła ze mnie czysta energia, zdolnosci ezoteryczne itd, w domu tez bylo ok. Telefonicznie proponowala oczyszczanie domu i mieszkańców za 2500 zł za 2 godziny pobytu w moim mieszkaniu . W programach non stop namawia do kąpieli w soli i oczyszczaniu szałwia. Telefonicznie powiedziała ze to nie działa, bo to tak jakby się ktoś otaczał mgła, wiec zabezpieczenie żadne i na krótko. Zaprzeczyla sama sobie.
        Zastraszala mnie chorobami i wyniszczeniem przez duchy. Manipulacja i zastraszanie!!!! To ma być profesjonalna medium czy zwykle naciaganie przez zastraszenie!
        Wczesniejsze wróżby tez się nie sprawdziły. Ale jak twierdzi p. Iwona duchy się jej boją, podobno dysponuje tarcza ochronna typu ' płaszcz niewidka ' przeciw duchom. Dodam, ze zasiegnelam opinii innych specjalistów od nawiedzen domów i katastroficzna wizja medium Iwony T nie została potwierdzona. W internecie brak dowodów na skuteczność tej pani w oczyszczaniu domów, na jej stronie również brak jakiejkolwiek dokumentacji i dowodów. Odradzam, nie dajcie się zastraszyć. Szkoda pieniędzy.
    • kasia_lew1994 Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 04.06.19, 07:37
      również polecam Joannę Wiśniewską
      proponuję wejść na YouTube na kanał wróżki Joanny Wiśniewskiej. na żywo co dziennie odpowiada Tobie i innym na pytanie za 5 zł (jedno pytanie dziennie) albo prywatnie na fb za 10 zł/pytanie.

skorzystałam z usługi za 10 zł, wysłała mi zdjęcie rozkładu i swoje nagranie głosowe z interpretacją. Poprosiłam o rozkład na miesiąc czerwiec, (tutaj opisuje pracę, związki/rodzinę/miłość i zdrowie) nie opisywałam sytuacji i widać że dobrze czyta karty bo nic o mnie nie wiedziała a odczytała że coś planuję i ewidentnie jedno się własnie sprawdziło :)

polecam tania wróżba, uczciwa kobieta na wizji, oficjalnie się pokazuje a nie tak jak tutejsze wróżki, podają e-mail i wyślij im przelew z danymi osobowymi i ufaj że to nie jakaś podpucha i oszust.

korzystajcie z ofert na których widać wróżkę, ma stronę internetową, kanał na YT, nr telefonu cokolwiek dzięki czemu możecie znaleźć później taką osobę.
      • edyta66a Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 21.04.20, 07:35
        wróżby online i na telefon
        ja wole skorzystać z wróżki Agnieszko jeżeli chodzi o przyszłość, fajna babeczka do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozkaagnieszka.pl
        zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin
    • jolanta22x Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 08.11.19, 01:21
      mam 35lat i często korzystam z usług wróżek ale zawsze powracam do jednej to wrozkaaurelia.pl
      prowadzi salon wróżb teraz w internecie, można łatwo zamówić wróżbę na emaila lub zadzwonić, zawsze ma czas pogadac i spytać się o radę oraz powróżyć, można napisać smsa . Jeśli chcecie kogoś wartościowego to polecam Aurelie
    • kisielewskaelzbieta Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 18.11.19, 23:01
      Trzy wróżki wciągu 3 lat. W 2016 jakoś właśnie w listopadzie mój kontakt z Marie Bcuardi. Beznadzieja to małe słowo. Za 1700 zł dostałam wróżbę a i owszem na 5 stron. Ale co z tego, jak to wodolejstwo. To co dostałam to do kazdego można podpasować. Potem Pani Wróżka Tarocina. I tu mi się udało, mój dobry wybór, ale tylko dzięki bratowej, która mi ja wskazała. Jednym słowem: KONKRETY. BARDZO DOBRA TAROCISTKA, A SPRAWDZIŁO SIĘ CO NAJMNIEJ 80/90 %. Dużą pomoc otrzymałam od p. Tarociny. Z kolei Wróżka Gildja. To super wróżka z Wilna na Litwie. Ja mieszkam w Suwałkach. I tu też polecam, tylko ona jest starsza i do niej trzeba jechać. JAK KTOŚ CHCE PODAM NUMER TELEFONU DO NIEJ. Spotkałam więc 1 złą, a 2 dobre wróżki. Także nie warto się zrażać.

Odnośnie listy wyżej. Ja np. nie polecam Joanny. I nawet ostrzegam przed wykonywanymi przez nią praktykami magicznymi. Mam też jak kasia_lew dowody, chyba 3 filmiki, z wróżbą od niej. Nic się nie sprawdziło, a rady "weż młotek i się nim walnij", albo "ja bym go pogoniła" to żenada i upłycanie mojego wtedy problemu. Poza tym stworzyła cos na wzór sekty raczej, te wszystkie jednorożce, spotykające się kobiety czarujące, nawet nie dopuszczają do głosu innych nowych osób, nie można zadawać jej pytań wnikliwych, zaś na wszystko trzeba się zgadzać z Joanną. Dlaczego ostrzegam przed jej magią? Bo ona daje nadzieje w beznadziei, ludzie ufają, że coś się dzieje, coś się robi, a znam świadectwa osób stwierdzające, czujące, że nic nie robiła. Nie można dawać nadziei i oszukiwać jednoczesnie. Z drugiej strony u J.jest jakąś to formą zabawy, radości. Dobra tyle.
      • renata2000 Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 22.01.20, 10:04
        Witam. Rok doświadczenia z Magicznymi. Po czasie mogę stwierdzić jedno - potrzebny mi rytuał odcięcia od głupoty!!! Sporadycznie (podkreślam sporadycznie!) trafiają! Moim zdaniem mechanizm jest prosty: na wiosnę: latem facet wróci, energetycznie macie super czas (tu przoduje Michał Jasnowidz), latem: na jesień wróci, jesienią: zima będzie super i tak w kółko. Przedłużanie czasu (przecież czas w tarocie nie istnieje - jakie świetne i logiczne wytłumaczenie), żeby dzwonić i dzwonić i dzwonić.
        najczęściej korzystałam z porad pani Iki, Aggi Soyali, Mokoszy, Sandry, Agnieszki Bruzgo, Aminy, Oksany, Kaliny/Christiny i Johany - te moim zdaniem są najlepsze (reszta szkoda czasu i pieniędzy!)
        Korzystałam też z porady pani Wiśniewskiej (o zgrozo!!!). Faceta z którym byłam zrobiła internetowego oszusta!!!
      • regina.nowak321 Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 03.02.20, 23:39
        Idealnie to samo myślę. Jednak znam tylko dwie wspomniane: WRÓŻKA TAROCINA I MARIA BUCARRDI, A O CZAROWNICY JOANNIE WRÓŻCE słyszałam wiele dobrych opinii. Tarocina dobrze wróży, ma mądrość życiową wynikającą z wieku, Maria Bucardri jest bardzo droga i nie warto tyle płacić, skoro są tańsze a i lepsze wróżki, a jeszcze dołożę słowo o dr Sulidze, tarotologu. Jest bardzo ale to bardzo dobrym tarocistą. Raz mi stawiał karty przez kamerkę. Jest genialny, ale trzeba słuchać, bo szybko się denerwuje, ale to chyba z pewności siebie wynika. Polecam 3:
        1. Suliga
        2. Bruzgo
        3. Tarocina
      • danuta99 Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 03.04.20, 10:21
        od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
        ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
        koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?
    • regina.nowak321 Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 03.02.20, 23:31
      Bardzo dobrą wróżką jest Wróżka Tarocina. Nie będę pisała nie wiadomo co z mojej historii życia, ale dużo mi pomogła i naprawdę sprawiła, że mąż wrócił do mnie i się zmienia! To jest prawda! Jak ktoś chce namiary do niej, to piszcie regina.nowak321@wp.pl
      Mam też swoje zdanie na temat wróżek telefonicznych, tj. kiedy dzwoni sie do nich. Nie każda jest oszustką, bo np. Pani Bruzgo umie kłaść karty (sprawdza się wiele), ale takich wróżek pracujących w tej formie jest bardzo mało. Większość to albo generalnie ogólne słowa, albo nie udane wróżby i wiem co mówię, bo ja miałam epizod takich wróżek. Wyciągnęły dużo kasy. Dobra wróżka nie poleca się sama, bo nie ma na to czasu moim zdaniem.
      Z mężczyzn polecam dr Suligę, jest bardzo dobry, ale nie daje gotowych recept, co kiedyś mnie denerwowało.
      Także są trzy osoby:
      1. Suliga
      2. Bruzgo
      3. Tarocina
    • justynka.pyza Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 07.02.20, 09:15
      Ostrzegam wszystkich przed kor,tstaniem z tego portalu, bo kazdybinny inny s,panujący się udostępnia opinie o wróżbitach, tam nie ponieważ te wróżki to jedna wielka pomyłka..korzystałam bardzo długo I z perspektywy czasu wiem że poza niektórymi wydarzeniami z teraźniejszości i przeszłości jeżeli chodzi o przyszłość nic się nie sprawdza .
    • danuta1978abc Re: opinie po moich 5 latach z wrozkami 13.04.20, 22:55
      Nie mam aż 5 letniego dośw.z wróżkami, ale 3.5 roczne. Korzystałam w tym czasie z tylko dwóch i to facetów, bo uważam, że najlepiej zrozumieją kobietę. Jeden to jasnowidz Pan Jackowski krzysztof-jackowski.info/ . Płaciłam 200 zł za jasnowidzenia. Nie jest dużo, ale musiałam nieraz 2 tyg.czekać na jego "przeczucia" i się dopraszać. Zawsze mi córka jego odbierała tel. Zrezygnowałam i sprawdziło się pół na pół. Zdecydowałam się na Pawła Jaśniaka www.tarotwrozbyjasniak.com Jestem zachwycona! Bardzo wnikliwe ma wróżby a co mi się potwierdza, to praktycznie 100% sprawdza się. To jak on opisuje osoby, wygląd i charakter ludzi jest super, moim zdaniem ma wielki dar wróżbiarski. Jestem zachwycona Panem Pawełkiem i bardzo go polecam każdej kobiecie na tym forum!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka