16.09.12, 20:23
Szanowni Państwo

Wykonuje rytuały miłosne. Nie zajmuje się tym jednak w celu zysków. Więc jeżeli są Panstwo zainteresowani to pobieram oplate jedynie za produkty, których uzywam do rytualow (można jednak te produkty przyslac mi poczta, wtedy oczywiscie nie pobieram na nie oplaty)

Podaję cennik produktów, które kupuje w stałym miejscu (jest to cennik odnośnie rytuału dotyczącego dwóch osób, jeżeli chodzi o ogólny rytuał miłosny należy wykreślić świece różową).

Dwie różowe świece wykonane z wosku naturalnego: 6 zł x 2 = 12 zł

Jedna czerwona świeca wykonana z wosku naturalnego: 6 zł

Biała świeca pomocnicza wykonana z wosku naturalnego: 4,5 zł

Świeża mięta: 5 zł

Dodatkowo używam także kadzideł: w pierwszej fazie rytuału jest to kadzidło cynamonowe, w drugiej fazie, kiedy zapalam czerwoną świecę jest to kadzidło wiśniowe. Przy rytuale używam także olejku różanego: za te składniki oczywiście nie pobieram opłaty, gdyż starczają mi na kilka rytuałów.

Rytualy milosne wykonuje jedynie w piatki.

Zajmuje się także wykonywaniem innych rytualow, w ich przypadku również pobieram oplate jedynie za skladniki. W przypadku oczyszczania: wykonuje je darmowo, tzn bez oplaty za skladniki.

Jeśli ktos bylby zainteresowany to zapraszam na maila: kartyklasyczne@t.pl

Kazdy rytual poprzedzam postawieniem kart na dany problem (analiza jest darmowa), wroze z kart klasycznych. Rzadziej posluguje się wahadelkiem.

Z szacunkiem
Aleksandra K.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka