Dodaj do ulubionych

Wróżka Vitalissa

07.04.18, 13:46
Napisałam do wróżki vitalissy. Temat główne był o chłopaku który mi się spodobał. Zrobiłam opcje 5 pytań. Chciałam żeby mi odpisała czy były pozytywne czy nie. Napisała ze wyniki są pozytywne, ale jeszcze nie dostałam raport z odpowiedzi na 5 pytań. Nie chciałabym żeby odpowiedz które mi dała, żeby to były taki które by mi pasowała, a nie sprawdza się. Jakie macie opinie o niej?
Obserwuj wątek
    • alicjafiisz11 Re: Wróżka Vitalissa 25.10.21, 20:55
      Polecam gorąco wróżkę Sarę,z której wróżb korzystam już kilka lat . Dotychczas prawie wszystko się sprawdziło, najwyższa sprawdzalność spośród wszystkich z których dotychczas korzystałam , email do niej - kobietamag@interia.pl ;)
    • kundzia1239a Re: Wróżka Vitalissa 23.11.21, 17:15
      Moi drodzy, ostatnio skorzystałam z usług wrózki Sary i jestem pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności-z tego co widzę to nie ja jedyna ;) z początku myślałam,że konieczne do tego typu usług jest spotkanie osobiste, okazało się,że nie i nie widząc mnie trafiła w sedno co do wszystkich pyta ,które do niej miałam, co więcej bardzo szybko w przeciągu kilku miesięcy już prawie cała wróżba się spełniła, ponadto pełna zrozumienia, udało się bardzo szybko umówić na termin nawet w późnych godzinach nocnych jeśli sytuacja tego wymaga, gorąco polecam - email do niej - kobietamag@interia.pl
    • uleczkakukis1 Re: Wróżka Vitalissa 01.12.21, 20:50
      Mogę polecić Wam bardzo dobrą wróżkę Sarę, do której trafiłam w bardzo trudnym okresie w moim życiu,nie dość,że genialnie i trafnie przeczytała wszystko jak jest to jeszcze ostrzegła mnie w porę przed nieprzyjemnym zdarzeniem, którego wcześniej nawet w ogóle nie brałam pod uwagę, poza tym co chyba też ważne, bardzo miło się rozmawia i udaje się dogadać co do terminu dość szybko, polecam z całego serca,email do niej- kobietamag@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka