motyvvacja 23.10.08, 13:39 Ciezko czasem uznac ze to co ci po glowie lata nie ma nic wspolnego z prawda co? Jeszcze ciezej zaczac w to zupelnie przestac wierzyc Bo przeciez jak mozna sobie nie ufac?( to moje jedyne ja). Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mskaiq Re: wiara 31.10.08, 06:30 Kiedy wierzysz wlasnym myslom wtedy pojawiaja sie urojenia. Wszystko co powstaje w naszej glowie wymaga weryfikacji. Serdeczne pozdrowienia. Odpowiedz Link
motyvvacja Re: wiara 31.10.08, 15:18 no tu ci nawet buzi wysle mskaig -taka dzis jestem duchowa oczywiscie sie z toba zgadzam slowiczku Odpowiedz Link