23.10.08, 13:39

Ciezko czasem uznac ze to co ci po glowie lata nie ma nic wspolnego z prawda co?
Jeszcze ciezej zaczac w to zupelnie przestac wierzycbig_grin
Bo przeciez jak mozna sobie nie ufac?( to moje jedyne ja).
Obserwuj wątek
    • mskaiq Re: wiara 31.10.08, 06:30
      Kiedy wierzysz wlasnym myslom wtedy pojawiaja sie urojenia. Wszystko
      co powstaje w naszej glowie wymaga weryfikacji.
      Serdeczne pozdrowienia.
      • motyvvacja Re: wiara 31.10.08, 15:18

        no
        tu ci nawet buzi wysle mskaig -taka dzis jestem duchowa

        oczywiscie sie z toba zgadzam slowiczkusmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka