Dodaj do ulubionych

do FRUTIS 123

27.09.05, 19:07
Czesc,

Napisales,ze jeszcze nie dostales pisma ze spoldzielni w sprawie zmian-ja juz
dostalam dwa dni temu. Jest to informacja z cenami bialego montazu i
niektorych robot budowlanych i wniosek na ktorym nalezy wypisac wszelkie
proponowane zmiany. Wniosek trzeba zlozyc na dzinniku podawczym Spoldzielni
do 24 pazdziernika.


pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • frutis123 dziękuje 27.09.05, 19:41
      dziekuję samilo, ja mieszkam w Krakowie ale listy mi przychodza na adres stały
      i dopiero rodzina je miodsyła. Dziękuję za informację. Jest jeszcze troszke
      czasu do 24 października.
      pozdrawiam
      frutis

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka