samila
27.09.05, 19:07
Czesc,
Napisales,ze jeszcze nie dostales pisma ze spoldzielni w sprawie zmian-ja juz
dostalam dwa dni temu. Jest to informacja z cenami bialego montazu i
niektorych robot budowlanych i wniosek na ktorym nalezy wypisac wszelkie
proponowane zmiany. Wniosek trzeba zlozyc na dzinniku podawczym Spoldzielni
do 24 pazdziernika.
pozdrawiam