Dodaj do ulubionych

DOBRANOCKA DRUGA

    • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 07.02.06, 23:32
      Dobranoc
      • kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 10.02.06, 00:53
        Ja tylko na chwilę -
        Dobranoc
    • kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 12.02.06, 23:10
      Herbata wypita, kolejny odcinek Dzieła - przeczytany
      Dobranoc

      Chyba już można iść spać
      dziś pewnie nic się nie zdarzy
      chyba już można się położyć
      marzeń na jutro trzeba namarzyć

      Tamtą kartkę z wczorajszej nocy
      trzeba zmiąć i położyć w koszu
      i od nowa, na nowej kartce
      pisać nowy, niemiłosny list do losu

      Albo donos napisać na życie
      bo należy mu się swoją drogą
      i podpisać zgryźliwie - "Żyćliwy"
      tylko gdzie to wysłać, do kogo

      Chyba już można iść spać
      dziś pewnie nic się nie zdarzy
      chyba już można się położyć
      marzeń na jutro trzeba namarzyć

      Takie łóżko, a taka dobra rzecz
      To był świetny pomysł z tym łóżkiem
      Gdy ktoś chce sobie życie poprawić
      to wystarczy poprawić poduszkę

      CHYBA JUŻ MOŻNA
      (Andrzej Poniedzielski)
    • kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 14.02.06, 00:29
      Dobranoc.
      Na dobranoc - balladka Kofty

      STACZAĆ SIĘ TRZEBA POWOLI...

      Kiedy codzienność zmęczy ci oczy
      A skrzydeł nie masz, by odfrunąć
      Narasta w tobie chęć, by się stoczyć
      Wypoczynkowo obsunąć
      Nie ma powodu się niepokoić
      Gdy tej zasady sens uchwycicie
      Staczać trzeba się powoli
      Żeby starczyło na całe życie

      Być wzorem dla samego siebie
      Modelem opiewanym w pieśniach
      Bardzo chwalebne, ale sam nie wiesz
      Kiedy sam siebie zaczniesz przedrzeźniać
      Życie to nie jest jeszcze życiorys
      Życie powstaje w brudnopisie
      Tylko staczać się trzeba powoli
      Żeby starczyło na całe życie

      Kiedy już wlazłeś pod górę
      Nerwy ci drgają napiętą struną
      Czas spuścić z tonu, trochę się stoczyć
      Wypoczynkowo obsunąć

      Pora balladkę w morał ustroić
      Więc - chociaż bywa rozmaicie
      Staczać trzeba się powoli
      Żeby starczyło na całe życie

      (Jonasz Kofta)
    • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 14.02.06, 23:21
      Dobranoc
    • kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 15.02.06, 22:24
      Przemija senna środa.
      Cały dzień chodziłam jak nieprzytomna, więc teraz już mówię - dobranoc
      • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 15.02.06, 22:29
        Śpoj dobrze Kanoko
        • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 15.02.06, 22:55
          Ide w twe ślady
    • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 17.02.06, 23:30
      Dobranoc.
      • nokata Re: DOBRANOCKA DRUGA 17.02.06, 23:42
        -noc
    • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 18.02.06, 23:12
      Dobranoc z nadzieja,ze jutro nie będzie prac wykończeniowych!
      • nokata Re: DOBRANOCKA DRUGA 18.02.06, 23:26
        no nie bedzie, zaqpy zrobilam, firanki powiesilam, buzie nakremowalam
        za chwile do wanny i bede czysciucka, i higieniczna.
        Moze niejaka Manterka przytuli mnie do Uona swego
        (a moze MymLona)
    • jan.kran Re: DOBRANOCKA DRUGA 19.02.06, 03:06
      Pora spać...dobranoc.
      K.
      • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 19.02.06, 23:44
        Dobranoc
        • kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 20.02.06, 22:41
          Jutro wstaję rano.
          Zadowolona z wyjaśnień w sprawie kogla mogla, mówię Wszystkim -dobranoc
    • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA DRUGA 20.02.06, 22:45
      Dobranocsmile
      Nie pamiętam, kiedy ostatnio poszłam spać przed 23. Może dziś mi się uda?
      • nokata Re: DOBRANOCKA DRUGA 20.02.06, 22:52
        wmmmm, jakos jakby to bylo zarazliwe ...
        • jan.kran Re: DOBRANOCKA DRUGA 20.02.06, 22:54
          Ja dosłownie za chwilkę myku , myku do łóżeczka...
          Papapa !
          Ksmile
          • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 20.02.06, 23:49
            Ja także...
    • jan.kran Re: DOBRANOCKA DRUGA 21.02.06, 21:17
      Zaraz do łózeczka lecę , papatkismile
      Kran
      • omeri Re: dobranocka druga 21.02.06, 21:32
        Milych i diabelskich snów wink
        • kanoka Re: dobranocka druga 21.02.06, 22:08
          Dobranoc. Zmęczona wojażami idę spać.
          • omeri Re: dobranocka druga 21.02.06, 22:11
            Kolorowych snów
            • wedrowiec2 Re: dobranocka druga 21.02.06, 22:12
              Dobranoc, jutro o 8 muszę być w pracy sad(
              • omeri Re: dobranocka druga 21.02.06, 22:17
                Dobranoc drogi W, a ja jutro mogę się wyspać
                • omeri Re: dobranocka druga 21.02.06, 22:26
                  Idę w Wasze ślady
    • omeri Re dobranocka druga 22.02.06, 22:29
      Dobranoc
      • kanoka Re: Re dobranocka druga 23.02.06, 00:33
        dobranoc
    • omeri Re: dobranocka druga 23.02.06, 23:36
      Powiem chociaż dobranoc
    • jan.kran Re: Dobranocka druga 24.02.06, 01:01
      Miłych snów Wam i sobie życzę...
      Kran
      • kanoka Re: Dobranocka druga 24.02.06, 23:54
        Dobranoc
    • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 25.02.06, 22:18
      Dobranoc
      • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA DRUGA 25.02.06, 22:22
        Dobranocsmile
      • jan.kran ReDobranocka druga 26.02.06, 22:06
        Dobranoc, cieszę się ze jutro Was znów spotkamsmile
        K.
        • omeri Re: ReDobranocka druga 26.02.06, 22:23
          Dobranoc
          • kanoka Re: ReDobranocka druga 01.03.06, 22:37
            Dobranoc.
            I niech nam się przyśni wiosna smile)
            • wedrowiec2 Re: ReDobranocka druga 01.03.06, 22:46
              Dobranocsmile
              Będę śnić o krokusachsmile
              • jan.kran Re: ReDobranocka druga 02.03.06, 23:10
                Dobranoc.
    • wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA DRUGA 04.03.06, 23:09
      Dobranocsmile
    • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 07.03.06, 23:20
      Dobranoc
      • kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 08.03.06, 23:09
        Obejrzałam "Schmidta" z Jackiem Nicholsonem na TV7 i się wzruszyłam. Odwieczne
        pytanie o sens życia - i jak zwykle, bez odpowiedzi...A swoją drogą, jaki to
        doskonały aktor.
        Idę spać. Dobranoc
        • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 08.03.06, 23:47
          też go lubię. Dobranoc
    • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 10.03.06, 00:04
      Dobranoc
    • omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 10.03.06, 23:46
      Dobranoc
      • kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 10.03.06, 23:54
        Dobranoc, Omeri smile
        Szurając papuciami, idę otworzyć dobranockę trzecią

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka