kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 12.02.06, 23:10 Herbata wypita, kolejny odcinek Dzieła - przeczytany Dobranoc Chyba już można iść spać dziś pewnie nic się nie zdarzy chyba już można się położyć marzeń na jutro trzeba namarzyć Tamtą kartkę z wczorajszej nocy trzeba zmiąć i położyć w koszu i od nowa, na nowej kartce pisać nowy, niemiłosny list do losu Albo donos napisać na życie bo należy mu się swoją drogą i podpisać zgryźliwie - "Żyćliwy" tylko gdzie to wysłać, do kogo Chyba już można iść spać dziś pewnie nic się nie zdarzy chyba już można się położyć marzeń na jutro trzeba namarzyć Takie łóżko, a taka dobra rzecz To był świetny pomysł z tym łóżkiem Gdy ktoś chce sobie życie poprawić to wystarczy poprawić poduszkę CHYBA JUŻ MOŻNA (Andrzej Poniedzielski) Odpowiedz Link
kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 14.02.06, 00:29 Dobranoc. Na dobranoc - balladka Kofty STACZAĆ SIĘ TRZEBA POWOLI... Kiedy codzienność zmęczy ci oczy A skrzydeł nie masz, by odfrunąć Narasta w tobie chęć, by się stoczyć Wypoczynkowo obsunąć Nie ma powodu się niepokoić Gdy tej zasady sens uchwycicie Staczać trzeba się powoli Żeby starczyło na całe życie Być wzorem dla samego siebie Modelem opiewanym w pieśniach Bardzo chwalebne, ale sam nie wiesz Kiedy sam siebie zaczniesz przedrzeźniać Życie to nie jest jeszcze życiorys Życie powstaje w brudnopisie Tylko staczać się trzeba powoli Żeby starczyło na całe życie Kiedy już wlazłeś pod górę Nerwy ci drgają napiętą struną Czas spuścić z tonu, trochę się stoczyć Wypoczynkowo obsunąć Pora balladkę w morał ustroić Więc - chociaż bywa rozmaicie Staczać trzeba się powoli Żeby starczyło na całe życie (Jonasz Kofta) Odpowiedz Link
kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 15.02.06, 22:24 Przemija senna środa. Cały dzień chodziłam jak nieprzytomna, więc teraz już mówię - dobranoc Odpowiedz Link
omeri Re: DOBRANOCKA DRUGA 18.02.06, 23:12 Dobranoc z nadzieja,ze jutro nie będzie prac wykończeniowych! Odpowiedz Link
nokata Re: DOBRANOCKA DRUGA 18.02.06, 23:26 no nie bedzie, zaqpy zrobilam, firanki powiesilam, buzie nakremowalam za chwile do wanny i bede czysciucka, i higieniczna. Moze niejaka Manterka przytuli mnie do Uona swego (a moze MymLona) Odpowiedz Link
kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 20.02.06, 22:41 Jutro wstaję rano. Zadowolona z wyjaśnień w sprawie kogla mogla, mówię Wszystkim -dobranoc Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: DOBRANOCKA DRUGA 20.02.06, 22:45 Dobranoc Nie pamiętam, kiedy ostatnio poszłam spać przed 23. Może dziś mi się uda? Odpowiedz Link
jan.kran Re: DOBRANOCKA DRUGA 20.02.06, 22:54 Ja dosłownie za chwilkę myku , myku do łóżeczka... Papapa ! K Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: dobranocka druga 21.02.06, 22:12 Dobranoc, jutro o 8 muszę być w pracy ( Odpowiedz Link
omeri Re: dobranocka druga 21.02.06, 22:17 Dobranoc drogi W, a ja jutro mogę się wyspać Odpowiedz Link
jan.kran ReDobranocka druga 26.02.06, 22:06 Dobranoc, cieszę się ze jutro Was znów spotkam K. Odpowiedz Link
kanoka Re: ReDobranocka druga 01.03.06, 22:37 Dobranoc. I niech nam się przyśni wiosna ) Odpowiedz Link
kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 08.03.06, 23:09 Obejrzałam "Schmidta" z Jackiem Nicholsonem na TV7 i się wzruszyłam. Odwieczne pytanie o sens życia - i jak zwykle, bez odpowiedzi...A swoją drogą, jaki to doskonały aktor. Idę spać. Dobranoc Odpowiedz Link
kanoka Re: DOBRANOCKA DRUGA 10.03.06, 23:54 Dobranoc, Omeri Szurając papuciami, idę otworzyć dobranockę trzecią Odpowiedz Link