Dodaj do ulubionych

UseCrypt messenger messenger warty uwagi

14.07.22, 12:20
Korzystam z UseCrypt Messengera od paru miesięcy, nie mam zastrzeżeń do aplikacji, ale pewna rzecz przykuła moją uwagę a mianowicie, w momencie publikacji jakichkolwiek treści związanych z UseCrypt lub bądz tez jego właścicielem momentalnie pojawia się pod tymi treściami fala komentarzy od tych samych kont co pod innymi treściami, w mojej głowie odrazu powstaje pytanie, komu tak bardzo zależy na tym by bezpieczny komunikator nie trafił do swoich docelowych odbiorców, dlaczego tak bardzo ktoś chce by ludzie dalej korzystali z komunikatorów które sprzedają dane swoich użytkowników? Najwidoczniej nie jest to na rękę 3 portalom. Dlatego wyciągnałem wnioski że komunikator jest wart swoich pieniędzy, ale komuś bardzo zależy na tym by utopić go. (czyż to Koniecznemu czy Zaufanej treciej stronie którzy tak aktywnie skłaniają swoich odbiorców do korzystania z wyznaczonych przez nich produktów za które im zaplaciłi ten wątek w mojej głowie nie daje mi spokoju)
Obserwuj wątek
    • dobwor Re: UseCrypt messenger messenger warty uwagi 14.07.22, 12:34
      Ja mam bardzo podobne odczucia. Komuś bardzo zależy na tym by firma przestała istnieć i dlatego robi wszystko by zepsuć opinie o produkcie, czy tez zrobić wszystko by użytkownicy bali się korzystać z ich produktów.
      Znalazłem idealny przykład tych działań, wpisując w google UseCrypt i otwierając opinie o firmie widzimy komentarz że firma przekazała swoją technologie rosji, w momencie gdy w Forbes jest artykuł o tym że firma przekazała swoją technologie stronie ukraińskiej. Inaczej niż czarny PR i fake news to nazwać nie można. Pozdrawiam
    • groneko Re: UseCrypt messenger messenger warty uwagi 14.07.22, 12:42
      Jak to w Polsce, najlepiej by było gdyby wszystko u wszystkich było złe a jak komuś coś wychodzi trzeba szybko go dojechać....
      Tak i w przypadku UseCrypt messengera, gdzie jeszcze w jednej appce możesz mieć narzędzia do konferencji gdzie druga osoba nie musi nawet zakładać konta, wystarczy że wejdzie w link. Ale tak nie jest to korzystne dla tych co póżniej dane takich osób sprzedają =)
    • farado Re: UseCrypt messenger messenger warty uwagi 14.07.22, 13:14
      Aż trudno w to uwierzyć, ale serio jak masz usecrypt messengera to stajesz się akcjonariuszem firmy. Bo płacisz miesięczny abonament 65 zł. Z automatu w twoim portfelu pojawia się 65 socapów. A te so capy możesz sobie wymienić na akcje, może zostawić i czekać ile zarobisz, a już spółka zaliczyła debiut na giełdzie Pancake Swap. Kurcze – super. Nie dość, że masz full produktów za te 65 zl to jeszcze masz akcje firmy. Ten hejt na nich to szkoda gadać kogoś widocznie dupa boli
      • optork Re: UseCrypt messenger messenger warty uwagi 14.07.22, 13:20
        To co ten gość, który stworzył Usecrypta – akcje ludziom rozdaje? Bez sensu!
    • sarenk Re: UseCrypt messenger messenger warty uwagi 14.07.22, 21:17
      Nie ma co tu się rozgadywać, w Polskim piekelku nie każdy przetrwa a dużym firmą oraz służbą zależy na tym by to trwało dalej, dlatego topią komunikator który daje prywatność
    • randall Re: UseCrypt messenger messenger warty uwagi 15.07.22, 10:34
      Zdecydowanie się zgadzam z autorem wątku, oglądałem AMA sesje z twórcą UseCrypt Messengera, na temat ich projektu UseCrypt Nation i tokena SoCap, dosłownie tego samego dnia w komentarzach pojawiły się prawdopodobnie te same konta lub osoby co i na innych portalach z falą hejtu. #PolskiePiekelko

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka