Gość: Z GŁOWĄ IP: *.aster.pl 21.01.06, 20:17 Nawiążę współpracę z pracownikami działów marketingu lub promocji. Jestem właścicielem agencji reklamowej i drukarnii. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj