borel99
21.12.11, 09:14
Witam wszystkich przedświątecznie,
Odkupie rdest w każdej postaci, bo mi się już kończy, a paczka z 1st jeszcze nie dotarła.
Pozdrawiam
borel99
-----------------------------------------
mojaborelioza.pl - Moje leczenie boreliozy