Dodaj do ulubionych

Kupię rdest

21.12.11, 09:14
Witam wszystkich przedświątecznie,
Odkupie rdest w każdej postaci, bo mi się już kończy, a paczka z 1st jeszcze nie dotarła.

Pozdrawiam
borel99

-----------------------------------------
mojaborelioza.pl - Moje leczenie boreliozy
Obserwuj wątek
    • dx771 Re: Kupię rdest 21.12.11, 11:29
      Mam zbędny - cięty.
      • borel99 Re: Kupię rdest 21.12.11, 22:43
        napisalem na maila gazetowego.
        pozdrawiam
        borel99
        -----------------------------------------
        mojaborelioza.pl - Moje leczenie boreliozy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka