Dodaj do ulubionych

Ozonowanie krwi

29.06.20, 16:48
Witam. Poraz pierwszy korzystam z tutejszego forum więc jeśli popełnię gafę to z góry przepraszam. Wracając do tematu mam pytanie, czy ktokolwiek z Was korzystał z ozonowania krwi? Otóż proszę o podzielenie się doświadczeniami w tym zakresie odnośnie skutków bądź efektów pozytywnych lub negatywnych, na co należy zwrócić uwagę wybierając ośrodek oferujący te zabiegi lub ewentualnie, który ośrodek polecacie, ile warto zrobić takich zabiegów. Ja ma boleriozę, bartonellę, chlamydię, mycoplasmę. Czy można zaszkodzić sobie takimi zabiegami i czy warto jest ryzykować?
Obserwuj wątek
    • katrina83 Re: Ozonowanie krwi 04.07.20, 18:37
      Mam prośbę, czy może mi ktoś polecić miejsce w okolicach Kalisz, w którym można zrobić w sposób bezpieczny ozonowanie krwi lub wlewy z ozonowanej soli fizjologicznej ? Jedynie co udało mi się najbliżej z naleźć to są trzy punkty w Łodzi: Akademia Zdrowia Instytut Medycyny Holistycznej ul. Sucha, Pulsmed ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, Salve Medica ul. Szparagowa. Czy ktokolwiek z Was korzystał z ich usług i mógłby się podzielić opinią na ich temat. Jeśli ktoś zna inne miejsca, w których wykonuje się powyższe zabiegi to proszę o informację nie ukrywam, że zależy mi na czasie bo niedługo mam urlop i chcę go poświęcić na ratowanie swojego zdrowia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka