12.9.meg
17.04.07, 09:14
jestem w trakcie lecz.i chcę znależc jakies kontakty z ludżmi takimi jak
ja,prosze o kontakt.Chcę się popytac o Wasze odczucia ,o samopoczucie i skąd
bierzecie siły do stawiania czoła temu ,pewnie już taki wątek był ,ale proszę
o Waszą cierpliwośc dla mnie jestem troche świeża i pragnę się dużo
dowiedziec.dziękuje