ale mamy w RM mohery !!!

28.04.11, 13:59
www.spin.siedlce.pl/2011/04/27/bedzie-bitwa-o-glosy-na-alkohol/
    • gin11 Re: ale mamy w RM mohery !!! 28.04.11, 21:19
      To dobrze czy zle ze mamay mohery w miejskiej radzie. Bo to chyba nie do konca zle. Ludzie doswiadczeni zyciowo spokojni ustabilizowani konserwatywni. to deobre cechy dla rajcow. Bo niedoswiadczonych naparzencow chyba nam nie potrzeba.
      • ygd Re: ale mamy w RM mohery !!! 29.04.11, 09:49
        No chwila, tego doświadczenia chyba za mało jednak, ci ludzie chcą doprowadzić do upadku 50 lokali gastronomicznych. Kto pójdzie np do pizzerii, w której nie można się piwa napić?
        Nie mówiąc już o tym, że taka sytuacja sprzyja łapownictwu.

        Zakazać zawsze jest najłatwiej, ale to problemu nie rozwiąże.
        • efaster Re: ale mamy w RM mohery !!! 29.04.11, 10:16
          Dokładnie, co im z tego doświadczenia, jak ich rutyna zjada. Zresztą widać, ze idą z linią partii, pis by chciał wszystkiego zakazywać. I nasza p. radna nie mogła się "wysunąć" z szeregu partyjnego.
          • gin11 Re: ale mamy w RM mohery !!! 01.05.11, 23:57
            Przypominam ze w naszym miescie rzadzi koalicja i to bardzo szeroka wlasciwe wszyscy sa w koalicji. Nawet pelo jest w koalicji. I to tam tez sa mohery? Dla mnie nie ma znaczenia jakie lokale maja koncesje na alakohol. Tych co maja wystarczy abym mial gdzie sie napioc. Nie musze pic w 100 naraz. Zreszta watroba mi nie pozwoli oraz brak zdolnosci do przebywania naraz w kilku miejscach. A sa powaniejsze problemy w tym miescie niz koncesje na alkohol. Np zadluzenie o czym pisze ostatni TS. Ale niektorzy normalne problemy lokalne sprawa koncesji nie jest wcale taka jednostronna od razu przeksztalcaja na konflikt z moherem w tle. Komus tam polityka "wielka" calkiem zawrocila w glowei.
      • hejj2 Re: ale mamy w RM mohery !!! 29.04.11, 21:40
        gin11. Nie bardzo widzę rozumiesz słowo mohery. Albo udajesz Greka.
        • tommy.b Re: ale mamy w RM mohery !!! 29.04.11, 23:24
          Mohery jak mohery, ale za to... jakich mamy w mieście PIJAKÓW i KUDYSIÓW :))))))

          ... że aż trzeba na yyych hoby lokalne paragrafy pisać!
        • gin11 Re: ale mamy w RM mohery !!! 01.05.11, 23:47
          Moher to chyba welna z koz angorskich?
Pełna wersja