Gość: GammaRay
IP: *.chemia.pk.edu.pl
30.06.02, 17:08
Zgłaszam niniejszym oficjalny wniosek o przesuniecie forum Siedlce na pierwsza strone forumową.
Forum ostatnio dynamicznie sie rozwija - o wiele szybciej niz inne równiez mazowieckie. Stan licznika mówi sam
za siebie.
Proponuje rozpoczac akcję monitowania własciwego admina w tej sprawie. Tak 10 emalji dziennie i po jakims
tygodniu decydenci dojda do wniosku ze chiba już czas. Do pracy rodacy !!
Tak czy inaczej Radom popiera ten temat w całej rozciągłosci.
pozdr.