krzysztofus 12.10.05, 01:12 Dwa pedały tańcowały.... o kim to, bo wieść gruchnęła aż z samej Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szepiet.07 Re: Tańcowały IP: *.wesola.3.pl / *.warpol.pl 12.10.05, 06:34 Chyba nie pedały tylko pedofile! Odpowiedz Link Zgłoś