Dodaj do ulubionych

Tańcowały

12.10.05, 01:12
Dwa pedały tańcowały.... o kim to, bo wieść gruchnęła aż z samej Prokuratury
Apelacyjnej w Warszawie?
Obserwuj wątek
    • Gość: szepiet.07 Re: Tańcowały IP: *.wesola.3.pl / *.warpol.pl 12.10.05, 06:34
      Chyba nie pedały tylko pedofile!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka