Dodaj do ulubionych

apple pie w dekadencyi

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 13:40
w piątek 11 listopada w dekdencyi zagra apple pie

wstęp wolny

poczatek o 20:00

zapraszamy
Obserwuj wątek
    • Gość: sde Re: apple pie w dekadencyi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 17:14
      A pan Cesio gdzie,chory może???Czy sie utopil w wazelinie???
    • Gość: ziarnkokau Re: apple pie w dekadencyi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 17:18
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=262&w=31653524&a=31666547
      • Gość: jagger Re: apple pie w dekadencyi IP: *.aster.pl 10.11.05, 01:16
        ten zespół gra wciąż ten sam nudny i smętny sflaczały pop
        • Gość: dorotas Re: apple pie w dekadencyi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.05, 11:42
          jak ktoś używa aż trzech epitetów to znaczy że to wrodzona niechęc a nie
          miarodajna odpowiedż, tym bardziej jestem ciekawa, mało u nas gra wykonawców
          nie jazz i nie poezja
    • Gość: dorotas Re: apple pie w dekadencyi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 13:15
      a co gra ten zespół? znowu jazz????
    • Gość: polecam Re: apple pie w dekadencyi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 14:35
      to już dzisiaj .....obecnośc obowiązkowa
    • Gość: Mati Re: apple pie w dekadencyi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.05, 11:54
      i po co bylo tyle marudzic? zagrali - bylo bardzo fajnie,tylko ze miejsce
      statyczne,trza na dupie siedziec,ale milo ze jest cos takiego i zespół i
      miejsce do grania
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka