Gość: olo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 13:40 w piątek 11 listopada w dekdencyi zagra apple pie wstęp wolny poczatek o 20:00 zapraszamy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sde Re: apple pie w dekadencyi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 17:14 A pan Cesio gdzie,chory może???Czy sie utopil w wazelinie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziarnkokau Re: apple pie w dekadencyi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 17:18 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=262&w=31653524&a=31666547 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagger Re: apple pie w dekadencyi IP: *.aster.pl 10.11.05, 01:16 ten zespół gra wciąż ten sam nudny i smętny sflaczały pop Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorotas Re: apple pie w dekadencyi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.05, 11:42 jak ktoś używa aż trzech epitetów to znaczy że to wrodzona niechęc a nie miarodajna odpowiedż, tym bardziej jestem ciekawa, mało u nas gra wykonawców nie jazz i nie poezja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorotas Re: apple pie w dekadencyi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 13:15 a co gra ten zespół? znowu jazz???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polecam Re: apple pie w dekadencyi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 14:35 to już dzisiaj .....obecnośc obowiązkowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mati Re: apple pie w dekadencyi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.05, 11:54 i po co bylo tyle marudzic? zagrali - bylo bardzo fajnie,tylko ze miejsce statyczne,trza na dupie siedziec,ale milo ze jest cos takiego i zespół i miejsce do grania Odpowiedz Link Zgłoś