neutron6 12.01.06, 23:13 W kampanii wyborczej mało nie pobili się, a teraz Lepper z Kaczyńskim tworzą koalicję? - ciekawe na jak długo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
muchawka Re: Ale koalicja 12.01.06, 23:17 Pewnie do jutra. PIS bardzo zręcznie manipuluje zalotnikami do koalicji. Nawet PO zawrócił dziś na moment głowę. Odpowiedz Link Zgłoś
misinka81 Re: Ale koalicja 13.01.06, 09:01 Przyjmą budżet, to koalicja padnie... Odpowiedz Link Zgłoś
dr_flick Re: Ale koalicja 13.01.06, 12:14 Neutronie, mylisz politykę z zabawą wiejską, czy inną formą tzw "stosunków międzyludzkich" (jak mawiało się w języku czerwonych). W polityce liczy się cel a nie wierność czy niewierność partnerom. Cel jest ważniejszy niż to co się po drodze - zmierzając ku niemu - robi. Zauważ, że pod tym względem PiS jest bardzo konsekwentny, i stąd m.in. wynikają ciągłe zmiany partnerów. Ale ci partnerzy się dla tej partii nie liczą, tylko wspomniany przeze mnie cel właśnie. No to się pomądrzyłem. Odpowiedz Link Zgłoś
neutron6 Re: Ale koalicja 13.01.06, 13:41 Nie bardzo wiem jak wygląda wiejska zabawa, jeżeli bywałeś albo bywasz to wiem ze słyszenia, że można tam dostać sztachetą w głowę - o co cię podejrzewam - i dlatego uważasz, że partner nie powinien liczyc się z partnerem. Cóz to za partnerstwo, jeżeli jeden drugiego ma w d...e. Tak przynajmiej wynika z twoich wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
emektb Re: Ale koalicja 13.01.06, 22:23 a jeżeli jeden ma drugiego w pupie to jest to homoseksualizm. zaś jesli chodzi o tych partnerów, to i mnie to dziwi, bo ich wielość i niestałość PiS-u kłóci się strasznie z wartościami przez duck brothers lansowanymi:)) Odpowiedz Link Zgłoś
mariano_d Re: Ale koalicja 13.01.06, 13:19 neutron6 napisał: > W kampanii wyborczej mało nie pobili się, a teraz Lepper z Kaczyńskim tworzą > koalicję? - ciekawe na jak długo? Jak sobie przypomną co jeden mówił o drugim to wszystko możliwe. Czyżby jednak IV RP miała mieć twarz Leppera? Odpowiedz Link Zgłoś