Dodaj do ulubionych

Ale koalicja

12.01.06, 23:13
W kampanii wyborczej mało nie pobili się, a teraz Lepper z Kaczyńskim tworzą
koalicję? - ciekawe na jak długo?
Obserwuj wątek
    • muchawka Re: Ale koalicja 12.01.06, 23:17
      Pewnie do jutra. PIS bardzo zręcznie manipuluje zalotnikami do koalicji.
      Nawet PO zawrócił dziś na moment głowę.
    • misinka81 Re: Ale koalicja 13.01.06, 09:01
      Przyjmą budżet, to koalicja padnie...
    • dr_flick Re: Ale koalicja 13.01.06, 12:14
      Neutronie, mylisz politykę z zabawą wiejską, czy inną formą tzw "stosunków
      międzyludzkich" (jak mawiało się w języku czerwonych). W polityce liczy się cel
      a nie wierność czy niewierność partnerom. Cel jest ważniejszy niż to co się po
      drodze - zmierzając ku niemu - robi. Zauważ, że pod tym względem PiS jest
      bardzo konsekwentny, i stąd m.in. wynikają ciągłe zmiany partnerów. Ale ci
      partnerzy się dla tej partii nie liczą, tylko wspomniany przeze mnie cel
      właśnie.
      No to się pomądrzyłem.
      • neutron6 Re: Ale koalicja 13.01.06, 13:41
        Nie bardzo wiem jak wygląda wiejska zabawa, jeżeli bywałeś albo bywasz to wiem
        ze słyszenia, że można tam dostać sztachetą w głowę - o co cię podejrzewam - i
        dlatego uważasz, że partner nie powinien liczyc się z partnerem. Cóz to za
        partnerstwo, jeżeli jeden drugiego ma w d...e. Tak przynajmiej wynika z twoich
        wypowiedzi.
        • emektb Re: Ale koalicja 13.01.06, 22:23
          a jeżeli jeden ma drugiego w pupie to jest to homoseksualizm. zaś jesli chodzi
          o tych partnerów, to i mnie to dziwi, bo ich wielość i niestałość PiS-u kłóci
          się strasznie z wartościami przez duck brothers lansowanymi:))
    • mariano_d Re: Ale koalicja 13.01.06, 13:19
      neutron6 napisał:

      > W kampanii wyborczej mało nie pobili się, a teraz Lepper z Kaczyńskim tworzą
      > koalicję? - ciekawe na jak długo?

      Jak sobie przypomną co jeden mówił o drugim to wszystko możliwe. Czyżby jednak
      IV RP miała mieć twarz Leppera?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka