Dodaj do ulubionych

Zapadla cisza...

25.02.06, 20:08
to pewnie dlatego, ze PiS wzial sie za media :)
Teraz boimy sie pisac, nie ukrywam, ze i ja rozpoczynam ten watek z
nieregularnym pulsem i przyspieszona akcja serca...
Obserwuj wątek
          • dr_flick Re: Zapadla cisza... 27.02.06, 22:46
            Ja też się boję pisać przez ten pis. Zgasiłem światło i zasłoniłem kotary, ale
            oni i tak mogą mnie wyśledzić. Wyłączyłem telefon i telewizor. Podobno właśnie
            w telefonach i telewizorach najczęśćiej montują podsłuchy. Na spacer wychodzę
            tylko po północy,ubrany w czarną opończę i w masce Zorro. Widzę, że coraz
            więcej na ulicach nocą takich jak ja i wy. Proponuję, żebyśmy przestali lepiej
            pokazywać się na forum - za wielkie ryzyko więzienia. Zostawiajcie dla mnie
            wiadomości w starym wiązie w parku (trzecie drzewo od strony amfiteatru, po
            prawej, dziupla na wysokości metra). Nie powtarzajcie nikomu, że do was
            pisałem, pis wszystko wie. Armagedon nadchodzi.
            • emektb Re: Zapadla cisza... 28.02.06, 12:41
              dr_flick napisał:

> Na spacer wychodzę
              > tylko po północy,ubrany w czarną opończę i w masce Zorro. Widzę, że coraz
              > więcej na ulicach nocą takich jak ja i wy.

daj spokój nie kłam flicku. nie możesz ich widzieć. przecież są ubrani tak samo
              jak ty.

Zostawiajcie dla mnie
              > wiadomości w starym wiązie w parku (trzecie drzewo od strony amfiteatru, po
              > prawej, dziupla na wysokości metra).

i tu znowu koloryzujesz. przecież w siedlcach nie ma metra.
    • bambii Re: Zapadla cisza... 28.02.06, 09:03
      Widze ze nawet portale zaczynaja mięknąć :

było "Przerwał bo były złe pytania" a teraz

"Stosunki polsko-francuskie nie są tak chłodne jak po pamiętnym stwierdzeniu
      Jacquesa Chiraca o straconej przez Polaków okazji do milczenia. Prezydencka
      wizyta Lecha Kaczyńskiego we Francji kończy okres nieporozumień."

fakty.interia.pl/news?inf=722071
      i od razu sie jasno zrobiło :)
      • bambii Kutz: Kaczyńscy bawią się w politykę 28.02.06, 12:21
        "Żenujące spektakle, które przeżywaliśmy ostatnio, powinny społeczeństwu wyjść
        na dobre, bo Kaczyńscy podłożyli ładunki wybuchowe pod siebie - mówi Kazimierz
        Kutz, wicemarszałek Senatu i reżyser."

serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34314,3186172.html
        • mastiff777 Re: Kuc bawi się w politykę 28.02.06, 12:58
          Nie cytuj wypowiedzi imbecyla politycznego. Jego sądy są żenujące, ale
          wypowiadając je robi miny nawiedzonego i jedynego w swojej mądrości guru. A czym
          on może się pochwalić w polityce? Dążeniem do autonomiii Śląska. To prawdziwy
          imbecyl polityczny.
          • emektb Re: Kuc bawi się w politykę 28.02.06, 13:03
            a dlaczego polityczny? może idź na całość. ja akurat uważam go za jednego z
            niewielu mądrych i realistycznie patrzących na życie osobników w polityce. mam
            nadzieję, że jest też w miarę uczciwy:) dla mnie imbecylami są kaczory
            • neutron6 Re: Kuc bawi się w politykę 28.02.06, 14:56
              Czego się boicie. Co najwyżej będziemy (niektórzy) za parę lat nowymi
              kombatantami z wyrokami za poitykę. Czyli byłymi więźniami politycznymi.
              Narazie większość nie ma własnego ip (np Domtel, Vektra czy kawiarenki bez
              rejestracji użytkowników) i nie tak łatwo narazie odszukać. A klony niedługo
              się skończą, bo te "nie wolne" media ich wykończą. Niedługo trzeba będzie
              szukać wyspy, jak dla Napoleona.
            • pawelek.mar Re: Kuc bawi się w politykę 28.02.06, 15:31
              emektb napisał:

> a dlaczego polityczny? może idź na całość. ja akurat uważam go za jednego z
              > niewielu mądrych i realistycznie patrzących na życie osobników w polityce.
              mam
              > nadzieję, że jest też w miarę uczciwy:) dla mnie imbecylami są kaczory

Co do Kaczorów to się zgadzam (chociaż te "imbecyle" wygrały wybory i nadal w
              swoich kiwkach są stosunkowo skuteczni....z niecierpliwością czekam na grad
              samobójczych goli - kilka juz było, proszę o więcej! :-) ) to wobec Pan Kutza
              mam mieszane uczucia. Z całym szacunkiem wobec jego twórczości artystycznej,
              ale słyszałem juz kilka jego politycznych i okołopolitycznych wypowiedzi, po
              których uśmiech ironii pojawiał się w kącikach moich roześmianych warg...:-)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka