krzycho1252
10.11.06, 16:13
Sprawiedliwa decyzja.
"Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę w sprawie uruchomienia
nadajnika naszej rozgłośni w Żelechowie."
www.radiopodlasie.pl/index.php?m=135&idw=1288&idk=1&arch=0&start_id=0&PHPSESSID=a1f849220fa1b9fe240c8f891f454
cd0