Dodaj do ulubionych

zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PRL24

25.08.07, 20:14
a jak widze wypowiadające się "autorytety" w stylu Kalisz,
Olejniczak, Borowski... to tylko mogę zapytać: JAk TO JESZCZE MOŻNA
PUBLICZNIE TAKIE OSOBY POKAZYWAĆ?
W tym kraju oprócz niestety niedoskonałego PiS-u NIE MA ŻADNEJ INNEJ
PARTII godnej oddanego głosu.
pzdr zdrowo myślących
Obserwuj wątek
    • chrupek17 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 25.08.07, 21:31
      czerwonych autorytetów mogłoby nie być gdyby nie polityka 'grubej kreski'. gdyby
      zabrano im możliwość powiedzmy na 10 lat udziału w życiu politycznym problemu
      by nie było albo byłby mniejszy. A tak Kwachu nam się opala, Jola biega po tvn
      style, itd. itp. Czesi tak zrobili i rozwijają się wzorcowo.
      pzdr
      • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 25.08.07, 21:56
        i dlatego (niestety dla nas) ta zabawa w demokrację będzie trwac bez
        końca, tym bardziej, że wielbicieli tych tzw. "autorytetów" u nas
        jest trochę:(
        • chrupek17 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 25.08.07, 22:10
          aprpos PRL24 (hehe) www.tvn24.pl/24466,1518595,wiadomosc.html jak się
          nam robi wodę z mózgu? słupki pięknie to przedstawiają. Między 20% a 10% jest
          taka malutka różnica w wysokości ale między 33% a 20% jest już duuuuuuużo
          więcej. To tylko słupki... efekt uzyskany. Przykłady można mnożyć.
          • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 25.08.07, 22:20
            ja powiem, że wysyłałem kilka razy swoją opinię na stronie forum
            PRL24, wcale tak mocno nie odwiedzanym (chodzi o szkło kontaktowe) i
            oczywiscie żadna wypowiedź sie nie ukazała, natomiast o "kaczorach"
            itp. to o la la
    • oxylog Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 25.08.07, 21:50
      Nie krzycz kobieto !
    • siedlczanin2 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 25.08.07, 22:42
      jacox.Ale numer "niedoskonałe PiS". Co ty widzisz w tej partii, której poza
      nienawiścią człowieka do człowieka inaczej myślącego niczego więcej nie ma, w
      której członkowie ubliżają polskiej inteligencji, w której kłamstwo i zamordyzm
      to jedyna lekarstwo na wszystko, w której minister sprawiedliwości publicznie
      kłamie(np narada u premiera), w której niedługo na tzw konwencję wodza przy
      odgłosach fanfar będą wnosić w lektyce. Pohamuj. A z drugiej strony powiedz co
      ci złego zrobił np. Olejniczak?
      ps. nie wytykaj mi SLD bo to nie moja opcja. Ja poza RWD nigdzie i nigdy nie
      należałem. Dziadka i Ojca w PZPR też nie miałem
      • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 25.08.07, 23:17
        zapomniałeś co się działo przed PiS-em? Kłamstwa?, Olek niedługo
        wróci to ci przypomni. Zamordyzm? Olek jak wróci to ułaskawi.
        Nienawiść? Olek kocha wszystkich (Kulczyków, Ałganowów, Sobotków...).
        Chyba żartujesz siedlczaninie czy jestes az tak slepy.
        Tak twoja opcja to PO ale postawię znak = SLD -jeden dziad
        kondolencje
        bez odbioru
        • emti1 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 25.08.07, 23:27
          Jestem w zasadzie apolityczny bo brzydzi mnie szeroko pojeta polityka ale obiektywnie patrzac jacox na twoje posty musze przyznac ze jestes konkretnym PIS-oszolomem.Politycznego jadu ci nie brak oj nie.

          Pasujesz mi na partnera zyciowego tej grubej Berty ktora jezdzi Fordem Focusem z takim smiesznym napisem na tylnej szybie :)
          • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 25.08.07, 23:58
            to prawda, jadu (modne słowo) na złodziejstwo, bandytyzm mi nie
            brakuje. Szkoda, że ty i inni zarzucając mi to jestescie bardziej na
            te rzeczy chyba tolerancyjni.
            ps. od kobiet za kierownicą uchowaj
            • emti1 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 26.08.07, 00:25
              Jacox ja nie jestem ani za PO,ani za LiD ani za SO.Po prostu obiektywnie patrze na Twoje posty i niestety wypadasz w nich mocno niepowaznie.Pis Ok ,reszta niepowazne oszolomy,szara siec,komuchy,itd tak?

              Gruba Berta od Focusa mocno mnie smieszyla krecac sie przed UM dobre pol godzinki.Nie wiem czy ona ma tam jakis etat czy specjalnie krecila sie tym swoim focusem przed godz. 15.45 ale wygladalo to komicznie :))
        • siedlczanin2 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 26.08.07, 14:46
          jacox napisała "zapomniałeś co się działo przed PiSem? kłamstawa?"... No to
          posłuchaj o twoim PiSie i to co mówił twój kłamczuch J. Kaczynski:
          "- nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem.- Nie będzie koalicji z
          Samoobroną.- Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.- My w
          kolejnej kompromitacji i otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce
          uczestniczyć nie będziemy.- Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko
          komu toczą się sprawy sądowe, bo to jest sprzeczne z ideałami PiS.- Wybudujemy 3
          miliony mieszkań. -Wprowadzimy szybko niższe podatki.- Wycofamy wojsko polskie z
          Iraku. -Prawie 200 km autostrad w 2006 roku to nasza zasługa.- Tylko 6 km
          autostrad w 2007 to wina SLD.- Marcinkiewicz to premier na całą kadencję.-
          Pomożemy Stoczni Gdańskiej.- Zredukujemy administrację państwową. - W rządzie
          nie będzie byłych członków PZPR".
          .. Dla mnie raz dane słowo jest święte, J. Kaczyński 10.07.2006.

          Zastanów się kto tu jest kłamcą? Powinienem jeszcze dodać wiele innych "ideałów"
          PiSu, ale myślę że te ci wystarczą. Łyso ci?
    • scoobunny Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 26.08.07, 00:44
      dobre prochy bierzesz
      • emti1 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 26.08.07, 01:18

        piszesz o mnie?hmm...
    • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 26.08.07, 13:13
      żakuś, to ty jesteś kobietą?
      • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 26.08.07, 13:54
        i po jakiego się wysilasz cymbałku? pisz w innym temacie o
        kaczorach, niedobrym Ziobrze...
        • oxylog Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 26.08.07, 15:46

          Odpowiadasz na:
          jacox napisała:

          Mnie też się pojawia, że to kobieta, no chyba że myśli, że jest
          kobietą, ale to już niebezpieczne się robi...
        • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 26.08.07, 17:27
          żakuś, dziewczyno nie denerwuj się, damie to nie przystoi...
          • mukatil czyżby seksizm... 27.08.07, 09:57
            Seksizm, opozycyjne traktowanie obu płci wyzwalające tendencje do
            walki i rywalizacji z osobami płci przeciwnej; dyskryminowanie ludzi
            ze względu na płeć.
            Seksizm (z ang. sexizm, sex = 'płeć') - przekonanie o biologicznej,
            intelektualnej, moralnej lub ustanowionej przez bóstwo wyższości
            jednej płci nad drugą, lub o istnieniu innych przyczyn, dla których
            jedna płeć miałaby zasługiwać na lepsze traktowanie; dyskryminacja
            osób wynikająca z owego przekonania(...). W potocznym rozumieniu za
            seksizm uważa się głównie dyskryminację kobiet(...)

    • ygd Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 26.08.07, 17:55
      Obawiam się, że żaden myślący (niekoniecznie nawet zdrowo) człowiek na PiSs nie
      zagłosuje... abstrachując od twoich ultra prawicowych przekonań powiedz lepiej
      co owa partia zrobiła przez ponad 2 lata rządów? Kłótnie, spory, nagonki na
      niewinnych ludzi? Awantury, skandale, afery? Nie pamiętam, aby od 89roku był
      rząd, który tak niewiele zrobił, przy równocześniej tak dużej ilości
      zamieszania. Domniemane przekręty ludzi lewicy są naprawdę niczym przy tym co
      się teraz dzieje. Wiadomo, że nikt nie jest idealny, pewno z 95% polityków ma
      tak naprawdę gdzieś Polskę, a dba tylko o swoje interesy, lub swoje prywatne
      wojny (tak jak to ma teraz miejsce - Ziobro mści się na ludziach, Kaczyńscy
      pałają nienawiścią do wszystkich, który myśla inaczej niż oni...).

      Jedyne wyjście w tej chwili to wybór mniejszego zła, bo tak w sumie, to nie
      widzę żadnej partii, która by się znacznie wyróżniała z tłumu...pewno zagłosuję
      na LiD, bo PO to to samo co PiSs, tylko w lekko zmienionej formie, a po LiDzie
      przynajmniej wiadomo, czego się można spodziewać.

      • mukatil Lekki dotyk paranoi czy poważny obłęd? 27.08.07, 09:47
        O yes! Jerzy Urban na prezydenta, Czesław Kiszczak na premiera...
        Nie ma to jak postkomuna!

        • emektb Re: Lekki dotyk paranoi czy poważny obłęd? 27.08.07, 10:05
          skoro tak go nie lubisz, to pewnie wiesz o nim pewnie i to:
          "Karierę dziennikarską rozpoczął w czasopiśmie „Nowa Wieś”. W latach
          1955-1957 dziennikarz – reporter i publicysta – tygodnika „Po
          prostu”, który powstał na fali odwilży gomułkowskiej. Gazeta została
          jednak zamknięta z osobistej inicjatywy Gomułki, co było swoistym
          symbolem końca odwilży. Likwidacja była w dużym stopniu skutkiem
          publikowania ostrych i bezkompromisowych felietonów Urbana. Sam
          Urban dostał oficjalny zakaz publikowania pod swoim nazwiskiem. Od
          1961 pracował w „Polityce”, gdzie kontynuował swój cykl felietonów,
          tym razem już pod pseudonimami. W końcu dostał całkowity zakaz pracy
          dziennikarskiej, który cofnięto mu dopiero po odejściu Gomułki od
          władzy. W 1970 wrócił do pracy dziennikarskiej, najpierw w
          czasopiśmie „Życie Gospodarcze”, a następnie ponownie w „Polityce”,
          gdzie – mimo bezpartyjności – awansował na kierownika działu
          krajowego."
          reszta na - pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Urban
          • krzycho1252 Re: Lekki dotyk paranoi czy poważny obłęd? 27.08.07, 10:35
            > skoro tak go nie lubisz,

            Opozycjonista z niego był.
          • mukatil Re: Lekki dotyk paranoi czy poważny obłęd? 27.08.07, 13:39
            A owszem, nie należę do piewców dawnych dobrych czasów (tj. czasów
            do 1989 r.)

            Jerzy Urban z domu Urbach urodzony 3 VIII 1933 r. w pół roku po
            dojściu Hitlera do władzy w szpitalu niemieckim w Łodzi. Pochodzi z
            rodziny zasymilowanych od pokoleń Żydów o skłonnościach
            socjalistycznych i kosmopolitycznych. Ojciec Jan - dziennikarz,
            przed wojną właściciel i szef gazety.

            W czasie wojny udawał katolika. Łącznie uczęszczał kolejno do 17
            szkół, w tym po wojnie do czterech średnich. Z dwóch go wyrzucono, a
            dwie sam opuścił. Studiował na dwóch fakultetach Uniwersytetu
            Warszawskiego, z obu go wyrzucono. Pracował kolejno w
            redakcjach "Nowej Wsi", "Po prostu", "Polityki", "Życia
            Gospodarczego", znów "Polityki". "Po prostu" zamknięto, z "Polityki"
            był wyrzucony. W drugiej epoce Gomułki przez 6 lat miał zakaz pracy
            w dziennikarstwie, a przez 9 nie mógł podpisywać tekstów swoim
            nazwiskiem. Pseudonimy: Rem, Kibic, Klakson i in.

            W 1980 r. opowiedział się przeciw "Solidarności". W sierpniu 1980 r.
            został rzecznikiem rządu Jaruzelskiego. Od 1988 r. minister bez teki
            w rządzie Rakowskiego i Przewodniczący Komitetu ds. Radia i
            Telewizji. Kandydując w Warszawie przegrał wybory do Sejmu 4 czerwca
            1989 r. We wrześniu usunięty z funkcji rządowych.
            C.d. rozmowy.onet.pl/biografia.html?ITEM=51907
            7dni.wordpress.com/2007/01/03/jerzy-urban-w-stanie-wojennym/
            www.informacje.int.pl/jerzy_urban
            itd., itd., itd.....
            Czesław KISZCZAK, urodził się w 1925 r. Generał. Od 1945 r. w wojsku
            jako funkcjonariusz organów wywiadu i kontrwywiadu. Członek PPR i
            PZPR od 1945 r. W latach 1986–90 członek. Biura Politycznego KC. Był
            ministrem spraw wewnętrznych w latach 1981–90. Członek Wojskowej
            Rady Ocalenia Narodowego, uczestniczył w przygotowaniu i realizacji
            stanu wojennego. Współtwórca porozumienia Okrągłego Stołu. Główny
            oskarżony w procesie o spowodowanie 16 grudnia 1981 r. masakry
            górników z kopalni Wujek.

            • mpppm Re: Lekki dotyk paranoi czy poważny obłęd? 27.08.07, 13:57

              byłbym za tym by pisać na tym forum, swoje myśli.
              Można pomyśleć, że udzielają tu się osoby z zerówki, które potrafią
              już wyciąć i wstawić obcy tekst.

              --
              mpppm
              Zarabiaj i daj zarobić innym.
              • emektb Re: Lekki dotyk paranoi czy poważny obłęd? 27.08.07, 15:26
                przyjęło się niestety w ostatnich latach, że własne myśli nie są
                ostoją wiedzy i odkrywczości, dlatego tak wiele osób żąda wręcz
                podawania źródeł własnej wiedzy, wiesz, taki rodzaj warunkowania
                instrumentalnego, któś z tytułem cóś powie to od razu jest to mądre
                i wszyscy to aprobują, podobnie z mądrym źródłem.
                daltego wolałem je podać i mieć spokój z czczą dyskusją. ale bardzo
                szanuję Twój punkt widzenia
                • mpppm Re: Lekki dotyk paranoi czy poważny obłęd? 27.08.07, 15:43

                  Nie ma co się przejmować.
                  Rzuciło mi się to w oczy.
                  --
                  mpppm
                  Zarabiaj i daj zarobić innym.
        • ygd Re: Lekki dotyk paranoi czy poważny obłęd? 27.08.07, 20:11
          Skoro zaczynasz rzucać epitetami może najpierw się zastanów co one znaczą...
          moim zdaniem w Polsce NIGDY nie było KOMUNIZMU.

          Prawda jest taka, że w tej chwili najwięksi krzykacze posługują się takimi
          epitetami, a urodzili się, wykształcili się, żywili się, dorastali w PRLu, widać
          już zapomnieli o tym.
          Skoro ktoś mówi, że w Polsce przed 89 rokiem był ustrój zbrodniczy, znaczy, że
          on sam też był "zbrodniem" ;) Pobierał nauki w zbrodniczym państwie...to czemu
          się posługuje teraz tytułem doktora, czy profesora?
          Poza tym tak naprawdę co da tak zwane "rozliczenie" ludzi, jak to w swoich
          hasłach propagandowych PiSs zapowiada? Najprościej chyba żyć przeszłością, prać
          jakieś tam brudy, wyciągać nonstop jakieś stare rzeczy, niż się zainteresować
          PRZYSZŁOŚCIĄ.
      • raks5 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 27.08.07, 15:52
        ygd napisał:

        > Obawiam się, że żaden myślący (niekoniecznie nawet zdrowo)
        człowiek na PiSs nie
        > zagłosuje... abstrachując od twoich ultra prawicowych przekonań
        powiedz lepiej
        > co owa partia zrobiła przez ponad 2 lata rządów?

        Dla mnie są dwie rzeczy, które od razu rzucają się w oczy (za bardzo
        w polityce nie siedzę, ale to zauważam):
        1. Pierwsze odkąd pamiętam obniżenie obciążeń- czyli przy tej samej
        pensji brutto dostaję sporo więcej netto (dalsze obniżenie w 2008r)
        2. Jakiś felietonista (i to wcele nie proPisowski, bo w reszcie
        artykułu ostro na nich jechał) zauważył, że znacznie trudniej dać
        teraz łapówkę- znaczny postęp, jak na kraj bardzo skorumpowany

        A pozostałe sprawy, kłótnie, spory. Cóż, tylko ten powie, że można
        zmieniać bez sporów i kłótni, kto nigdy tego nie robił. A trzeba
        przyznać, że PIS przeciwników ma godnych i znacznie bardziej
        politycznie doświadczonych. Nie twierdzę, że wszystkie zmiany mi się
        podobają, ale uważam, że każde zmiany wywołują opór tych, którym
        istniejący stan rzeczy odpowiada. Ergo- komu i dlaczego on
        odpowiada? Opór profesjonalnych sił politycznych równa się spory i
        kłotnie...
        • ygd Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 27.08.07, 20:15
          raks5 napisał:

          > 2. Jakiś felietonista (i to wcele nie proPisowski, bo w reszcie
          > artykułu ostro na nich jechał) zauważył, że znacznie trudniej dać
          > teraz łapówkę- znaczny postęp, jak na kraj bardzo skorumpowany

          Zastanawiam się tylko, czy to jest zasługą jakiejś "reformy", czy po prostu
          zastraszenia wszystkich ludzi? Ja tam się nie dziwię takim lekarzom, że się
          teraz boją brać koperty, czy nawet butelki koniaku...jeśli jakieś tam CBA może
          każdego niewinnego człowieka tak zgnoić jak jak miało miejsce kilka miesięcy
          temu ze znanym chirurgiem ze szpitala z MSWIA.

          • mpppm Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 27.08.07, 20:42

            Gdybym widział 300razy reklamę o dobroci i cudotwórczych
            zdolnościach tego ugrupowania nie uwierzę bo widzę i słyszę.
            Nasuwa się pytanie, za czyje to pieniądze tak się poPISują?

            Podniesiono najniższą pensję do 1126zł. A Ty narodzie przekupiony,
            głosuj ponownie na dobrych ludzi.
            --
            mpppm
            Zarabiaj i daj zarobić innym.
            • siedlczanin2 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 27.08.07, 20:54
              "Dwa lata temu myślałem że będę musiał zamknąć sklep. Dziś boję się,
              że zamkną i mnie i sklep"
              • krzycho1252 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 28.08.07, 08:03
                "> Dziś boję się, że zamkną i mnie i sklep"

                "Alkohol niepełnoletnim sprzedajesz ?"
                Pytanie w cudzysłowie nie dotyczy siedlczanina2 ani innych osób.
              • rrison Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 30.08.07, 02:40
                Bliżej jest mi do prawicy niz do lewicy bo maja wiecej krwi na
                rekach w przeszłosci.A z przyszłoscią łączy ich tylko korupcja i
                przyzwolenie na nią.Bo tak było i jest z tym im wygodniej.A do
                takiego bałaganu wielu sie przyzwyczaiło i trudno im myslec o
                zmianach.
                • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 30.08.07, 08:26
                  a jak o tej krwi prawisz lewicy i prawicy to co masz dokładnie na
                  myśli? pytam, bo to było tak populistyczne, że aż oczy mi spuchły od
                  czytania.
                  • teofano1 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 30.08.07, 14:17
                    emektb napisał:

                    >że aż oczy mi spuchły od czytania.
                    A nie od "rozmowy" z dwoma BARDZO WAŻNYMI kobietami. :-D
                  • rrison Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 30.08.07, 18:00
                    SLD-wcy sa "postkomuna" czyli realnymi spadkobiercami naszczescie -
                    BYŁEGO juz PZPR-u.Czego dowodem sa jej byli działecze, którzy
                    zasilanja w duzej czesci jej szeregi tacy jak:Miller,Kwas.. i reszta
                    czerwonej chołoty.Co do krwi to ich Ziomkowie nie oszczedzali nikogo
                    od patriotów AK na początku do robotników(nie ma sensu podawania
                    wszystkich dat 56' 68' 70' itd.) co do prawicy Bereza przydała by
                    sie i teraz :).Amen
                • siedlczanin2 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 30.08.07, 16:21
                  rrison -"bo mają wiecej krwi na rekach". Ale zastanów się która krew jest
                  świeższa? bo ja widziałem poturbowanych(w TV) w ostatnich dniach kierowców z MPK
                  w Kielcach, którym obecna władza wyprawiła rocznicę sierpnia. Powiedz co by to
                  było gdyby prezydentem Kielc był dziś ktoś z lewicy?
                  • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 30.08.07, 17:19
                    > rrison -"bo mają wiecej krwi na rekach". Ale zastanów się która
                    krew jest
                    > świeższa? bo ja widziałem poturbowanych(w TV) w ostatnich dniach
                    kierowców

                    siedlczaninie2, emektb vel cybmałek, oxylogu, emti1.... widzę, że
                    jednak jesteście bardzo mocno popaprani aż szkoda dyskutować z
                    fanami Olejniczaków, Kaliszów, Kwaśniewskich... (a ostatnio
                    Giertycha, Leppera!!!) Tylko nie wypierajcie sie swoich idoli.
                    a fu.
                    bez odbioru
                    • siedlczanin2 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 30.08.07, 18:34
                      Nie muszę się nikogo wypierać, bo mojego idola wśród tych popaprańców nie ma.
                      Tak jest. Jak masz pleść jak PiS bzdury i udawać ślepego i głuchego to lepiej
                      bądź bez odbioru, czyli wyłącz się.
                    • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 31.08.07, 12:08
                      żakuś nie cybmałek a cymbałek. proszę w swym nerwowym
                      zacietrzewieniu nie rób takich błędów. absolutnie nie będę się
                      wypierał swoich idoli, bo jednym z nich jesteś ty żakuś.
                      po trzecie nadal nie wiem jak mam się do ciebie zwracać? Szanowna
                      Pani, Droga Damo, czy coś w tym guście...
                      • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 31.08.07, 19:48
                        jak się startowało z listy LSD cymbałku , o przepraszam znowu
                        nerwowe zacietrzewienie, oczywiscie SLD (Sojusz Lewych Dochodów) to
                        z kim i o czym można rozmawiać?
                        ps.
                        zwracaj sie: "Towarzyszko SLD=KGB"
                        :)))
                        • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 01.09.07, 13:12
                          wiesz myślałem, że tego nie powiem, ale ty jesteś naprawdę zdrowo
                          popieprzony
          • emenemki Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 03.09.07, 16:27
            ygd napisał:

            > Ja tam się nie dziwię takim lekarzom, że się
            > teraz boją brać koperty, czy nawet butelki koniaku...jeśli jakieś tam CBA może
            > każdego niewinnego człowieka
            Ej, no ale jak bierze kopertę, to chyba nie jest tak kryształowo niewinny?
            • no_login Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 04.09.07, 23:14
              > Ej, no ale jak bierze kopertę, to chyba nie jest tak kryształowo > niewinny?
              Trzeba jeszcze wykazać że coś w tej kopercie było
    • andy85 Moherowy zaścianek. 30.08.07, 17:37
      jacox napisała:

      > a jak widze wypowiadające się "autorytety" w stylu Kalisz,
      > Olejniczak, Borowski... to tylko mogę zapytać: JAk TO JESZCZE MOŻNA
      > PUBLICZNIE TAKIE OSOBY POKAZYWAĆ?
      > W tym kraju oprócz niestety niedoskonałego PiS-u NIE MA ŻADNEJ INNEJ
      > PARTII godnej oddanego głosu.
      > pzdr zdrowo myślących

      A na kogóż może głosować siedlecki elektorat pozbawiony wyobraźni i zdrowego
      rozsądku? Tylko PiSuary, bo ojciec dyrektor tak kazali i basta.
    • krzycho1252 Re: zagłosuję tylko na PiS 31.08.07, 20:30
      z nagonką czy bez.
    • eskimosek Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 04.09.07, 20:09
      jakbys mial odrobine rozumu ... to bys wyemigrowal ... przynajmnie z
      Siedlec.....
      • krzycho1252 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 04.09.07, 20:32
        > to bys wyemigrowal ... przynajmnie z Siedlec.....

        To Syjamu może?
    • no_login Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 04.09.07, 23:15
      > pzdr zdrowo myślących
      Zdrowo myślący pozdrawiają Ciebie
    • krzycho1252 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę 23.09.07, 16:28
      Już wyżej się wypowiedziałem.
    • jacox a Polsat to już przechodzi sam siebie 24.09.07, 19:39
      a Polsat to już przechodzi sam siebie, nawet PRL24 zdecydowanie
      prześcignął.
    • krzycho1252 Re: w zasadzie jest lepiej 25.09.07, 10:54
      "Aż 58 proc. Polaków nie ma żadnych oszczędności - wynika z badania
      przeprowadzonego przez PBS DGA na zlecenie "Gazety Prawnej". Ale
      jest nieco lepiej niż rok temu, kiedy ten wskaźnik wynosił 64 proc."
      gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33204,4514824.html
      Wzrost tylko 0 6% jak napisali

      "Sprzedaż detaliczna w sierpniu 2007 roku wzrosła o 17,4 proc. w
      porównaniu z analogicznym okresem 2006 roku, po wzroście o 17,1
      proc. w lipcu 2007 roku, a miesiąc do miesiąca wzrosła o 2 proc. -
      podał we wtorek GUS.
      gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4518203.html
      "Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy wyniosła w
      końcu sierpnia 1 mln 821,9 tys. osób i była niższa niż przed
      miesiącem o 34,2 tys., czyli o 1,8 proc. W stosunku do liczby
      bezrobotnych zarejestrowanych przed rokiem liczba ta była niższa o
      589,8 tys. osób."
      gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4518196.html
      o wzroście liczby sprzedanych samochodów nie napiszę bo to chyba nie
      jest prawdą?


      • krzycho1252 Re: w zasadzie jest lepiej 25.09.07, 11:21
        W zasadzie tak ale i lepiej pracujemy

        "W okresie styczeń-sierpień 2007 wydajność pracy w przemyśle była o
        6,7 proc. wyższa niż w analogicznym okresie 2006 roku - podał GUS w
        komunikacie."
        • bambii Re: w zasadzie 25.09.07, 12:57
          nie napisałeś że lokomotywy staniały, ale widzę że dobrze sie czujesz w roli
          tuby propagandowej PiS
          • krzycho1252 Re: w zasadzie jest lepiej 25.09.07, 15:46
            > widzę że dobrze sie czujesz w roli
            > tuby propagandowej PiS

            Tuby propagandowej? W zasadzie się cieszę,że kraj się rozwija,że
            ludzie mają więcej pieniędzy i że jest więcej pracy mimo wzrostu
            wydajności pracy. Ty nie?
            • krzycho1252 Re: w zasadzie jest lepiej, więc wracają 26.09.07, 07:58
              "Zdaniem gazety "Metro", potencjalnych emigrantów zapewne przekonuje
              coś jeszcze. Z najnowszych danych GUS wynika, że bezrobocie w Polsce
              ciągle spada, a w sierpniu wyniosło 12 proc. Wielu Polaków widzi, że
              sytuacja na rynku pracy zmienia się na lepsze i zatrudnienie można
              znaleźć, nie wyjeżdżając z kraju. Z czasem powrotów powinno być o
              wiele więcej - twierdzi Michał Garapich z Uniwersytetu w Surrey,
              który bada polską imigrację na Wyspach Brytyjskich. (PAP)
              finanse.wp.pl/kat,69478,wid,9240422,raportwiadomosc.html?rfbawp=1190786134.279&ticaid=5487f

              Cóż wiecej dodać?
              • krzycho1252 Re: w zasadzie jest lepiej, więc wracają 26.09.07, 09:47
                Dziwne. Wracają do kraju gdzie o 6 rano policja wywala drzwi i
                obrączki naręce zakłada. Wracają do kraju, gdzie Securatite i Stasi
                razem wzięte podsłuchuja, torturują opozycję. Wracają do kraju,
                gdzie pod autoratywnymi rządami, ba faszystowskimi prawie (jak
                niektórzy twierdzili) nie ma wolnych wyborów. Gdzie nie ma wolnej
                prasy, telewizji i internetu. Gdzie hreczkę sieją i wozy drabiniaste
                na żelaznych kołach. Gdzie wołami orają. Gdzie nawet ojca Rydzyka
                nie wolno krytykować.
              • no_login Re: w zasadzie jest lepiej, więc wracają 28.09.07, 10:37
                > Z najnowszych danych GUS wynika, że bezrobocie w Polsce
                > ciągle spada
                Może w końcu ktoś zaspokoi moją ciekawość
                i powie mi w jaki sposób sejm i rząd się do tego
                przyczynili?
                Czyżby przyjęli jakieś ustawy stymulujące wzrost
                gospodarki, ułatwiające życie przedsiębiorcom?
                Jeśli tak to chyba zapomnieli nas o tym poinformować?
            • krzycho1252 Re: w zasadzie jest lepiej 26.09.07, 08:02
              To jest "tuba propagandowa".
              "Zdaniem prezesa GUS Józefa Oleńskiego dobra passa w gospodarce nie
              przekłada się na szybko rosnące ceny. - Nie obserwujemy tego, czego
              obawiali się niektórzy ekonomiści, że wzrost płac przełoży się na
              takie ożywienie w popycie, że wygeneruje on zjawiska inflacyjne -
              mówił Oleński podczas wtorkowej konferencji prasowej."
              gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4521099.html
              • no_login Re: w zasadzie jest lepiej 28.09.07, 10:55
                A czym Ty wytłumaczysz takie zdanie:
                "nasze zakupy żywnościowe rosły znacznie szybciej niż w poprzednich miesiącach
                (o 17,2 proc. w sierpniu, a średnia dla poprzednich miesięcy to 9,8 proc.)"
                Zaczęliśmy wszyscy jeść dwa razy więcej?
      • krzycho1252 Re: w zasadzie jest lepiej 27.09.07, 09:27
        Przezywają już niektórzy "cwaniaczkami i rasistami politycznymi". I
        hołotą przez ch. I popierają tego co się nachlał na Ukrainie i
        SBeków w błąd wprowadził tytułując się magistrem.
        wiadomosci.onet.pl/1613015,11,item.html
        Cóż? Cwaniaczkiem nie jestem, rasistą też, więc spokojnie mogę
        głosować na PiS. Widać puszczają nerwy. Może nie wiedzą co to rasizm?
        Może jedyną książkę, którą mają w domu to "Książka telefoniczna"
        W zasadzie, to nie jest źle.
        • no_login Re: w zasadzie jest lepiej 28.09.07, 19:53
          > Cóż? Cwaniaczkiem nie jestem
          hmmm... to dlaczego unikasz odpowiedzi
          na niektóre pytania?
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=262&w=68022475&a=69692276
          • no_login I jeszcze jedno pytanie bez odpowiedzi 28.09.07, 19:55
            Krzychu, to też było do Ciebie
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=262&w=68022475&a=69691159
    • krzycho1252 Re: w zasadzie mógłby odpowiedzieć 27.09.07, 19:27
      "Niech Donald Tusk publicznie stwierdzi, że nigdy, pod żadnym
      pozorem, nie zawrze sojuszu z LiD. Chciałbym, żeby to powiedział,
      wtedy będziemy mogli rozmawiać. Jeżeli tego nie powie, to jest tylko
      pomocnikiem pana Kwaśniewskiego - powiedział szef rządu na
      konferencji prasowej w Łodzi."
      wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9244654&rfbawp=1190913526.431

      Myśleli,myśleli i wymyślili

      "Niech premier obieca, że nie będzie koalicji PiS z LPR i
      Samoobroną - tak wiceszef PO Bronisław Komorowski skomentował
      wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego dotyczącą warunków, od których szef
      rządu uzależnia rozmowy z liderem PO Donaldem Tuskiem."
      wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9245596,wiadomosc.html
      Jak zawsze kilka kroków z tyłu.




      • krzycho1252 Re: w zasadzie mógłby odpowiedzieć 28.09.07, 09:33
        I odpowiedział po kilkunastu godzinach. Refleks !!!!!
        wiadomosci.wp.pl/kat,1342,statp,d2lhZG9tb3NjaURuaWE%3D,wid,9246940,wiadomosc.html
        • oxylog Re: w zasadzie mógłby odpowiedzieć 28.09.07, 17:42
          Za to Jarosław Kaczyński na wszystkie świętości się zaklinał, że nie
          będzie rządził z Lepperem. I co z tego wyszło ?
          • krzycho1252 Re: w zasadzie mógłby odpowiedzieć 28.09.07, 19:36
            Nie o zaklinaniu ale o refleksie.
    • krzycho1252 Re: w zasadzie to już polid 28.09.07, 20:03
      " Krzysztof Lisek, elbląski poseł PO i bliski współpracownik Donalda
      Tuska. Nic o tym nie wiedziałem - mówi Pan Sycz co prawda nie należy
      do Platformy, ale jest członkiem naszego klubu radnych w sejmiku
      wojewódzkim."
      i
      "Tak, to członek naszego stowarzyszenia. Do niedawna zasiadał nawet
      we władzach krajowych - przyznaje "Wprost" szef Ordynackiej
      Włodzimierz Czarzasty."
      wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9250122,wiadomosc.html
      Czyżby tajna "czerwona kolumna"?
      • no_login Re: w zasadzie to już polid 28.09.07, 20:17
        > Czyżby tajna "czerwona kolumna"?
        O żesz w mordę...
        1. Andrzej Lepper- Wicepremier Rządu IV RP - wieloletni członek i
        działacz PZPR. Skazany prawomocnymi wyrokami za przestępstwa pospolite.

        2. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IVRP- członek PZPR
        do jej końca. Skazywał w stanie wojennym. Skazał między innymi Bronisława
        Komorowskiego z PO za udział w manifestacji na warszawskim Placu Zwycięstwa w
        rocznicę odzyskania niepodległości. W uzasadnieniu wyroku pan Kryże napisał
        m.in., że"demonstracyjnie okazywali lekceważenie dla narodu polskiego, twierdząc
        m.in.
        że nie jest on narodem wolnym i niepodległym". Kryże jako
        przewodniczący Wydziału IV Sądu Okręgowego w Warszawie organizował też usuwanie
        sędziów wydających łagodne wyroki wobec działaczy podziemnej opozycji.

        3. Zbigniew Wasserman - Minister koordynator ds. służb specjalnych
        IV RP. PRL-owski prokurator od lat 70-tych.W krakowskiej prokuraturze
        prowadził kilka śledztw przeciwko działaczom Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

        4. Wojciech Jasiński- Minister Skarbu IV RP- członek PZPR w latach
        1976 - 1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta,
        przybudówki SB. w czasie debaty sejmowej, indagowany na okoliczność
        przynależności do PZPR Jasiński nie przyznał się do tego, a w jego życiorysie
        zaprezentowanym posłom nie było na ten temat ani słowa.

        5. Andrzej Aumiller- Minister Budownictwa IV RP- zasłużony
        komunista, wieloletni członek PZPR, a następnie i Unii Pracy.

        6. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek
        PZPR jak i SLD.

        7. Zbigniew Graczyk- Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez
        20 lat
        należał do PZPR, będąc między innymi członkiem jej Komitetu
        Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki
        Interster, która
        była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.

        8. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP(członek PZPR i SLD)
        dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach
        Leszka Millera i Marka Belki.

        9. Ewa Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.

        10. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek
        PZPR, a w rządzie Leszka Millera główny inspektor ochrony danych osobowych.

        11. Bogdan Socha -Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP -
        był do samego końca członkiem PZPR. Pracował w Komitecie ds. Młodzieży i Kultury
        Fizycznej, kierowanym przez Aleksandra Kwaśniewskiego. Był organizatorem
        kampanii prezydenckiej Kwaśniewskiego - został wtedy szefem słynnego autobusu
        "Kwach". Po udanej kampanii Socha przez dwa lata pracował w pałacu prezydenckim.

        12. Romuald Poliński- kolejny Wiceminister Pracy i Polityki
        Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradcą
        ministrów Kołodki i Belki.

        13. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP - w okresie 1975 -
        grudzień 1981 należał do PZPR i pracował na nomenklaturowym stanowisku
        sekretarza redakcji gdańskiego tygodnika "Czas", klasycznego pisma partyjnego
        "Po linii i na bazie"
        (szefostwo z PZPR-owskiej nomenklatury, cenzura, wytyczne z KW
        itd.).

        14. Krzysztof Śniegocki, Sędzia Trybunału Stanu IV RP wybrany jako
        kandydat PiS i LPR. W latach 80. jako radca ministerstwa rolnictwa aktywnie
        występował w sądzie pracy przeciwko wyrzuconemu z pracy za działalność związkową
        działaczowi "Solidarności".

        15. Ryszard Siewierski- Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP-
        członek PZPR do końca (1990). W latach 1987-1990 był zastępcą szefa Rejonowego
        Urzędu Spraw Wewnętrznych w Jeleniej Górze ds. polityczno-wychowawczych, był
        klasycznym oficerem politycznym, krzewiącym socjalizm wśród milicjantów i
        sprawdzającym czy
        nie chodzą do kościoła lub nie mają kumpli w opozycji.

        16. Stanisław Kostrzewski, od 25.02.2006 skarbnik PiS - był aktywnym
        członkiem PZPR do końca jej działalności. Żeby było ciekawiej - od 31.12.2005
        jest wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska i nie ma tu żadnego konfliktu
        interesów lub niejasności.

        17. Henryk Biegalski, nominowany i odwołany z funkcji szefa
        Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, od 1969 r. do końca lat 80. był
        członkiem PZPR. Od marca 1982 r. należał do Komisji Bezpieczeństwa i Ładu
        Publicznego KW PZPR w Gdańsku.

        18. Jerzy Bahr, 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie - w
        latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie
        (sekretarz ds. prasowych). Do stanu wojennego był członkiem PZPR. Za
        prezydentury Kwaśniewskiego był po Siwcu (od marca 2005) szefem BBN i członkiem RBN.

        19. Krzysztof Czabański, mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego
        Radia S.A. - były dziennikarz m.in. `Sztandaru Młodych' i `Zarzewia'. W latach
        1967-1980 należał do PZPR.

        20. Stanisław Podlewski, mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu
        rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej
        istnienia.

        21. Marcin Wolski, 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu
        PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.

        22. Tomasz Gąska, mianowany 25.07.2006 nowym wiceprezesem Radia PiK
        z nadania PiS - były PZPR-owski aparatczyk, który strzegł linii partii i bronił
        stanu wojennego. Był członkiem PZPR, sekretarzem Podstawowej Organizacji
        Partyjnej w tygodniku "Fakty" i zastępcą redaktora naczelnego tej gazety od 1979
        roku, przez stan wojenny, aż do upadku komunizmu, odznaczony medalem im. Janka
        Krasickiego.
        Używając pseudonimu Tomasz Hellen pisał m.in. peany na temat WRON, a
        w tekście "Jaka może być partia" nawoływał do odrodzenia w PZPR "ducha
        leninowskich zasad".

        23. Jan Sulmicki, kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego,
        zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie
        SGH), także w stanie wojennym. 14.12.2006 zrezygnował z kandydowania z "powodów
        rodzinnych".

        24. Maciej Giertych były członek PRON i Rady Konsultacyjnej przy gen
        Jaruzelskim poparł dekret o wprowadzeniu stanu wojennego i delegalizację
        Solidarności. Wiosną 1989 roku brał udział w obradach "Okrągłego Stołu" jako
        doradca Gen. Jaruzelskiego.
        Nigdy nie został zarejestrowany jako Tajny Współpracownik, ponieważ
        SB uznała, że jest wystarczająco przydatny jako współpracownik zupełnie jawny.
        Patriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego (PRON) - organizacja polityczna
        utworzona w okresie stanu wojennego przez PZPR i podporządkowane jej stronnictwa
        polityczne oraz
        organizacje katolickie w celu propagandowego wykazania poparcia
        społeczeństwa dla polityki partii, a w szczególności wprowadzenia stanu wojennego.

        25. Ryszard Bender także członek PRON i poseł na Sejm PRL. Vice-
        prezes PZKS, które oficjalnie poparło wprowadzenie stanu wojennego w
        1981.Obecnie senator PiS.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=69712428
        • krzycho1252 Re: w zasadzie to już polid 28.09.07, 20:26
          Tak od razu nie przeczytam wszystkich życiorysów.
          • krzycho1252 Re: w zasadzie to już polid 28.09.07, 20:52
            Jak się znajdzie życiorys to o tym PZPR coś nie piszą. Widocznie to
            bardzo wstydliwa sprawa. Ordynacka też trzeba ukrywać.
            • no_login Re: w zasadzie to już polid 28.09.07, 21:24
              > Jak się znajdzie życiorys to o tym PZPR coś nie piszą.
              Uważasz że autor cytowanego postu
              napisał nieprawdę?
              A może chcesz odwrócić uwagę od faktu
              że ugrupowanie nawołujące do dekomunizacji,
              deubekizacji, dzielące ludzi na pisowców
              i zomowców ma w swoich szeregach wielu
              członków PZPR?
              Nie musisz, przecież wszyscy wiedzą że blask
              bijący od Jareczka oczyszcza ze wszystkich grzechów.
              Wystarczy nawrócić się i zostać praktykującym
              wyznawcą kaczyzmu i zamordyzmu.
              • krzycho1252 Re: w zasadzie to już polid 29.09.07, 15:56
                "> Nie musisz, przecież wszyscy wiedzą że blask
                > bijący od Jareczka oczyszcza ze wszystkich grzechów.
                > Wystarczy nawrócić się"

                W końcu Szaweł... W jakimś wątku napisałem, że ciążyła mi ta
                koalicja. Uważam, że granicą przyzwoitośi dla członków PZPR było
                złożenie legitymacji w dniu wprowadzenia stanu wojennego.

                > > że ugrupowanie nawołujące do dekomunizacji,
                > deubekizacji,

                Dekomunizacja miała dotyczyć funkcyjnych działaczy PZPR od stopnia
                sekretarza gminy wzwyż jeśli dobrze pamietam. A deubekizacja
                pracowników UB i MSW, którzy mają krew na rękach, krew tych Polaków
                co się nie godzili na komunizm, co chcieli demokracji i wolności.
                • krzycho1252 Re: Macanki i rozmowy 04.10.07, 09:07
                  " – Obie partie delikatnie się macają – mówi jeden z polityków LiD.
                  - Obstawiam, że na 60 proc. Wybory wygra PiS, ale na 60 proc. Rząd
                  będzie tworzyć PO – twierdzi z kolei jeden z polityków Platformy.

                  W sejmowych kuluarach powstała już nawet lista polityków, którzy
                  mieliby objąć stanowiska w rządzie PO-LiD. Premierem miałby zostać
                  Komorowski, marszałkiem Sejmu – Marek Borowski (z SdPl), a
                  wicepremierem – Jerzy Szmajdziński (SLD). Wojciech Olejniczak miałby
                  objąć funkcję ministra rolnictwa. Szefem MSWiA miałby zostaź
                  Grzegorz Schetyna lub jego partyjny kolega Cezary Grabarczyk.
                  Ministerstwem sprawiedliowości kierowałaby Julia Pitera (PO) lub
                  Ryszard Kalisz (LiD), a za finanse odpowiadałby Dariusz Rosaki
                  (SdPl). Najdłuższa kojejka kandydatów ustawiła się do MSZ. Przy
                  resorcie spraw zagranicznych padają nazwiska Radka Sikorskiego,
                  prof. Bronisława Geremka i Jolanty Szymanek-Deresz."
                  wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1617585,news.html
                  Dzielą skórę na niedźwiedziu?
    • jacox Nieee, znowu kalisz !!!!!! 28.09.07, 22:07
      czy ten zakłamany osobnik, na którego widok........(cenzura)..... ma
      etat w PRL24? ile mu płacą za występy? Czy Lenin i Dzierżyński (LiD)
      nie ma kogoś chociaż o milszej aparycji na posyłki do tej stacji?
      Czy wasz lider dalej leży pijany, bo nigdy się nie pokazuje na tej
      słusznej antenie?
      Apel do ww formacji:
      Dość Jabby w TV!!!
    • jacox zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsacie 04.10.07, 19:16
      ciekawe czy Polsat dostaje kasę za kampanię proLiDowską i
      proPeOwską? czy to tak z przekonań politycznych?
      wiadomości tej stacji to szczyt stronniczości i kampanii
      antyPiSowskiej.
      • siedlczanin2 Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsa 04.10.07, 19:24
        Na pewno dużą kasę za kampanię pro-PiSowską dostanie TVP1 i TVP2 i to na dodatek
        z mojego abonamentu. Na co ja nie wyrażam zgody.
        • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsa 04.10.07, 22:57
          jak zwykle pie....licie Hippolicie :-)
          • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsa 04.10.07, 23:06
            cześć żakusia :D
            • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsa 04.10.07, 23:45
              mówiłAm ci, że zwracaj się: "towarzyszko SLD=KGB"
              lub: "towarzyszko L enie ID armozjady"

              towarzyszu emilku
              • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsa 05.10.07, 11:50
                masz chyba towarzyszko SLD-KGB jakieś infantylne przeświadczenie, że
                zdrobnienia bardziej kogoś obrażają. ja do ciebie piszę "żakuś", bo
                bardzo cię lubię za te twoje błyskotliwe myśli, cięte riposty i
                rozjaśnianie forum niecodziennym obyciem towarzyskim.
                pozdrawiam cię towarzyszko serdecznie jak tylko kretynofil jest
                wstanie swoich ulubieńców.
                • jacox Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsa 05.10.07, 19:53
                  towarzyszu emilu byłbym wdzięczny jakbyś dyskutował raczej z
                  podobnymi tobie zwolennikami Leni i Darmozjadów, a takimi
                  pozdrowieniami racz obdarzać swoich pobratymców z partii.
                  dziekuję
                  • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsa 09.10.07, 12:03
                    towarzyszko sld-kgb (zaznaczam, że sama chciałaś by cię tak
                    tytułować) dlaczego raz wpisujesz się jako mężczyzna innym razem
                    jako kobieta? chodzi może o jaźń? Może nawet o tym nie wiesz...
                    Polecam ci film "Ja, Irena i ja". To pomoże ci zrozumieć twoją
                    skomplikowaną osobowość.

                    całuję

                    emil
      • bogini_nocy Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsa 09.10.07, 09:30
        jacox napisała:

        > ciekawe czy Polsat dostaje kasę za kampanię proLiDowską i
        > proPeOwską? czy to tak z przekonań politycznych?
        > wiadomości tej stacji to szczyt stronniczości i kampanii
        > antyPiSowskiej.

        Nic się Towarzyszko SLD=KGB nie martw, na szczęście pis ma po swojej
        stronie TVP, stację świetnie sprawdzającą się w lizaniu dupy
        aktualnej władzy, o ile tylko ta władza lizania się domaga...a
        dżerry K. bardzo lizanie lubi, hihi :-D
        • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę w Polsa 09.10.07, 12:22
          cholera już wiem po co mu kot!
    • jacox Będę głosował na PiS bo chcę widzieć jak rządzi 08.10.07, 20:53
      samodzielnie.
      • no_login Mam nadzieję że zobaczysz to jak świnia 09.10.07, 08:14
        niebo(*)

        (*) Na wszelki wypadek uprzedzam że nie jest
          to obelga pod twoim adresem
        • bogini_nocy Re: Mam nadzieję że zobaczysz to jak świnia 09.10.07, 09:25
          no_login napisał:

          > niebo(*)
          >
          > (*) Na wszelki wypadek uprzedzam że nie jest
          >   to obelga pod twoim adresem


          A dlaczego tłumaczysz swoje wypowiedzi? Przecież Towarzyszka SLD=KGB
          podpisująca się jacox, czy jakoś tak, odczuwa nieopisane
          podniecenie,słysząc takie porównania ze swoją tępą osobą :-D
          Nie żałuj jej doznań, hihi :-D
          • krzycho1252 Re:zaglosuję na PiS 09.10.07, 10:29
            > Przecież Towarzyszka SLD=KGB
            > podpisująca się jacox, czy jakoś tak, odczuwa nieopisane
            > podniecenie,słysząc takie porównania ze swoją tępą osobą

            Bo to takie "tolerancyjne" porównanie jest,"SLD = KGB" bez względu
            na moje sympatie polityczne. Co bez podniecenia napisałem.
            • emektb Re:zaglosuję na PiS 09.10.07, 12:09
              ale nie zastanawia cię dlaczego zwolenniczka PIS-u o prawdopodobnej
              osobowości wielorakiej każe nazywać siebie towarzyszką SLD-KGB?
              Ja tak sobie myślę, że może jest po lekturze dzieł profesora K. o
              wyższości marksistowskiego prawa pracy?
              • krzycho1252 Re:zaglosuję na PiS 09.10.07, 12:23
                www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead01&layout=18&news_id=222398&news_cat_id=1139&page=text
                Był rok 77
                "Potraktował PRL opisowo, niejako regulaminowo, oddając ówczesnemu
                cesarzowi tyle, ile trzeba i nic więcej. Nie wyrządził sobie
                doktoratem krzywdy - ani 30 lat temu, ani teraz."
          • jacox Re: Mam nadzieję że zobaczysz to jak świnia 09.10.07, 17:18
            kolejna "tolerancyjna inaczej". dno i 5 metrów mułu.
            Zajmij sie dziecko lepiej swoim podnieceniem bo widocznie masz
            problemy skoro innym przypisujesz jakieś swoje fantazje.
            • jacox to oczywiscie było do "bogini dna i wodorostów" 09.10.07, 17:23
              hi hi:) jaka jestem krejzolka, bo my z Mariolką takie jestesmy, nie?
            • bogini_nocy Re: Mam nadzieję że zobaczysz to jak świnia 10.10.07, 18:33
              jacox napisała:

              > kolejna "tolerancyjna inaczej". dno i 5 metrów mułu.
              > Zajmij sie dziecko lepiej swoim podnieceniem bo widocznie masz
              > problemy skoro innym przypisujesz jakieś swoje fantazje.

              Twarzyszko SLD=KB, dzakuś mordo ty moja, ale dlaczego tak się pocisz? Co ci
              doskwiera? może mógłbyś to palcem wygrzebać, hihi :-DD

              Twoja Bogini
              Mordo ty moja :-D
              • jacox hi hi:) jaka ze mnie krejzolka, nie? 10.10.07, 22:59
                niech zgadnę: blondynka, wieśniacki tatuaż, goły pępek z kolczykiem,
                w rączce puszka piwa lub papierosek.
                zgadłem? hihi:)
                • bogini_nocy Re: hi hi:) jaka ze mnie krejzolka, nie? 11.10.07, 09:10
                  jacox napisała:

                  > niech zgadnę: blondynka, wieśniacki tatuaż, goły pępek z
                  kolczykiem,
                  > w rączce puszka piwa lub papierosek.
                  > zgadłem? hihi:)

                  zgadłeś, mordo ty moja, z tą różnicą, że blond z pasemkami, tatuaże
                  dwa i wcale nie wieśniackie, bo śliczna róża na pępuszku i żabka na
                  pośladku, kolczyk również w języczku, papierosek to tylko mentol
                  taki cieniutki, a w puszcze pyszne ciepłe regionalne piweczko, mniam
                  hihi :-D

                  twoja Bogini :-D
                  Mordo ty moja
                  hihi :-D
                • emektb Re: hi hi:) jaka ze mnie krejzolka, nie? 11.10.07, 09:19
                  niezbyt to wykwintne inwektywy
                  • bogini_nocy Re: hi hi:) jaka ze mnie krejzolka, nie? 11.10.07, 09:33
                    emektb napisał:

                    > niezbyt to wykwintne inwektywy


                    a miały być wykwintne? ups...:-D
                    • emektb Re: hi hi:) jaka ze mnie krejzolka, nie? 11.10.07, 10:17
                      to było do żakusi, a nie do ciebie :)
                    • jacox mały komuszek - emektb lubi... 11.10.07, 17:26
                      nasz forumowy mały komuszek czyli "emektb" lubi tylko wykwintne:)
    • skory1 ONI też zagłosują na PiS ;) 11.10.07, 09:26
      video.i123.pl/filmy/4664/Moherowe_berety
      • krzycho1252 Re:Tusk chce do Rydzyka 11.10.07, 09:29
        Tusk chce trochę uszczknąć i się wprasza.
    • jacox PRL24- szkło kontaktowe przebija 100x Radio Maryja 11.10.07, 22:38
      przez x programów jak dotąd 100% dzwoniących = krytyka PiS.
      jak ta stacja dobiera telefonujacych? chyba najpierw przeprowadzaja
      rozmowę wstępną, a później jak pasuje to na antenę. Radio Maryja się
      chowa.
      • pawelek.mar Re: PRL24- szkło kontaktowe przebija 100x Radio M 12.10.07, 09:02
        jacox napisała:

        > przez x programów jak dotąd 100% dzwoniących = krytyka PiS.
        > jak ta stacja dobiera telefonujacych? chyba najpierw
        przeprowadzaja
        > rozmowę wstępną, a później jak pasuje to na antenę. Radio Maryja
        się
        > chowa.


        trochę mi głupio, że odpowiadam na post osoby, którą uważam za
        kretyna, ale chciałbym sprostować, iż przyznaję, że większość widzów
        szkła jest przeciwko pis, ale 100% to przesada, bo choćby we
        wczorajszym programie dzwoniły osoby bardzo wyraźnie sprzyjające
        organizacji żartobliwie nazwanej prawo i sprawiedliwość.

        I jeszcze mały komentarz: moim zdaniem najsłabszym punktem programu
        są właśnie dzwoniący telewidzowie.

        z pozdrowieniami
        • skory1 [...] 12.10.07, 09:18
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • jacox Re: PRL24- szkło kontaktowe przebija 100x Radio M 12.10.07, 10:06
          > trochę mi głupio, że odpowiadam na post osoby, którą uważam za
          > kretyna,

          pawełku, to nie wysilaj się biedaku bo jak widać twój poziom nie
          jest daleki od forumowych zwolenników Leni i Darmozjadów (LiD).
          Byłbym zaszczycony więc gdybyś odpisywał podobnym osobom do siebie
          ( a na forum ich nie brakuje).
          ps.
          Załóż np temat: "wyzywanie osób o patriotycznych, antyPO-LiDowych
          poglądach"
          • pawelek.mar Re: PRL24- szkło kontaktowe przebija 100x Radio M 12.10.07, 10:45
            jacox napisała:

            > > trochę mi głupio, że odpowiadam na post osoby, którą uważam za
            > > kretyna,
            >
            > pawełku, to nie wysilaj się biedaku

            ok, rada godna zastosowania, to mój ostani wpis w tym temacie


            bo jak widać twój poziom nie
            > jest daleki od forumowych zwolenników Leni i Darmozjadów (LiD).


            mój poziom jest moim poziomem, a betonową część LiD-u uważam za
            takie samo gó.. co PiS. Gó.. w najgorszym, parszywym wydaniu.
            Brzydzę się tym. Brzydzę się ziobrami, kaczorami, dornami, tak jak
            millerem, czy oleksym. To typy ulepieni z tej samej gliny.


            > Byłbym zaszczycony więc gdybyś odpisywał podobnym osobom do
            siebie
            > ( a na forum ich nie brakuje).
            > ps.
            > Załóż np temat: "wyzywanie osób o patriotycznych, antyPO-LiDowych
            > poglądach"

            boję się "patriotów" głośno przypisujących sobie owe zjawisko,
            a co do obrazy, to miej pretensję do siebie, że zbudowałeś wokół
            siebie wizerunek kretyna i z taką konsekwencją wizrunek ten
            podtrzymujesz. Świetnie ci to idzie, PATRIOTO! :-)))

            Z pozdrowieniami serdecznymi
            ode mnie to tyle :-)
            Pa
            • jacox do pawelka 12.10.07, 20:00
              nie chce mi sie młody pawełku z kolejnym wyborcą niejakiego
              kwasniewskiego dyskutowac więc daruj (jestem pewny, ze o ile w
              wyborach prezydenckich mialeś 18lat, to głosowałeś za tym
              osobnikiem) ja również się wyłączam,
              - a ty pracuj w innych dyskusjach z podobnymi tobie, na opinię
              kretyna, debila, idioty... o ...sobie:)
              • bogini_nocy Re: do pawelka 12.10.07, 21:51
                jacox napisała:

                > nie chce mi sie młody pawełku z kolejnym wyborcą niejakiego
                > kwasniewskiego dyskutowac więc daruj (jestem pewny, ze o ile w
                > wyborach prezydenckich mialeś 18lat, to głosowałeś za tym
                > osobnikiem) ja również się wyłączam,

                hihi :-D zatem ktoś Towarzyszkę SLD=KGB w czuły punkt uderzył, hihi, może w
                punkt G ? :-D


                > - a ty pracuj w innych dyskusjach z podobnymi tobie, na opinię
                > kretyna, debila, idioty... o ...sobie:)

                chyba trudno mój miły transwestyto będzie ci dorównać. hihi :-D

                Twoja Bogini
                mordo ty moja
                :-D
        • emektb Re: PRL24- szkło kontaktowe przebija 100x Radio M 12.10.07, 10:18
          można nawet odnaleźć przyjemność w obcowaniu z takimi osobami. poza
          tym żakuś ma misję:)
          • pawelek.mar Re: PRL24- szkło kontaktowe przebija 100x Radio M 12.10.07, 10:37
            emektb napisał:

            > można nawet odnaleźć przyjemność w obcowaniu z takimi osobami.

            czyżby? :-) Przyjemności w tym nie dostrzegam, raczej akceptację :-)


            poza
            > tym żakuś ma misję:)
            >
            • emektb Re: PRL24- szkło kontaktowe przebija 100x Radio M 12.10.07, 10:50
              ja odwrotnie:))
    • emektb Re: zagłosuję tylko na PiS widząc nagonkę np w PR 12.10.07, 10:47
      uwaga robię nagonkę

      Do księdza zgłosiła się kobieta, która chciała wyjść za mąż,ale
      miała już trzech mężów...
      - No cóż, proszę pani, w tej sytuacji, w świetle prawa kanonicznego,
      sama pani rozumie, nie mogę udzielić pani ślubu...
      - Ależ, proszę księdza - kobieta na to - mimo to cały czas jestem...
      hm... niewinna.
      - Jak to?
      - To długa historia. Opowiem księdzu. Mój pierwszy mąż... No cóż,
      wyszłam za niego na prośbę mego ojca. Antoni był uroczym
      człowiekiem, bardzo dobrym i poczciwym. Tylko, cóż, miał już 82
      lata, już nie był w stanie uszczęśliwić mnie inaczej jak tylko swą
      dobrocią. Dałam biedakowi tylko pięć miesięcy szczęścia...
      - Hm, tak, rozumiem. Niezbadane są wyroki Boskie...
      - Drugi mąż z kolei byl młodym, zabójczo przystojnym oficerem
      policji.Wykształcony, wysportowany, znał języki, świetnie sie
      zapowiadał, awans miał w kieszeni. Ale miał pecha. Jako prezent
      ślubny dostał od kolegów motor. Chciał sie przejechać. Mokre liście
      na drodze, drzewo, złamana podstawa czaszki, rozległe obrażenia
      wewnętrzne. Mój kochany Artur, przynajmniej nie cierpiał.
      - Tak, rozumiem. Serdecznie pani współczuję. A trzeci mąż? Jak długo
      trwało pożycie?
      - Och, dziesięć lat.
      - Dziesięć lat I mówi pani, że przez cały ten czas...?
      - Ani razu. Wie ksiądz, on był z PIS. Co wtorek wieczorem
      przychodził do mego łózka, siadał na brzegu i przez długie godziny
      opowiadał, jak będzie fantastycznie, kiedy się weźmie do rzeczy...
    • krzycho1252 Re: postmodernista napisał "Niechcący jest lepiej. 12.10.07, 10:55
      taki tytuł ma felieton Emila Myrchy w "sierpowym" z ostatniego nr. ŻS
      Z sarkazmem* co prawda napisał dalej. Nie odnotowałbym tego faktu
      ale przeczytałem

      biznes.onet.pl/5,1444287,prasa.html
      ..."to jeszcze nie jest cud" i myślałem przez chwilę, że on i to
      napisał.
      Jestem przekonany, że bez pogardy ten felieton w ŻS napisany jest i
      bez złośliwości.
      * sarkazm
      - spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia
      negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, wyraz
      pogardy
    • jacox przy pani Piterze to o. Rydzyk wymięka 12.10.07, 19:20
      złośliwsze, chamsko bezczelne i bardziej aroganckie baby to juz
      chyba tylko w samoobronie
      • no_login Re: przy pani Piterze to o. Rydzyk wymięka 13.10.07, 19:00
        > złośliwsze, chamsko bezczelne i bardziej aroganckie baby to juz
        > chyba tylko w samoobronie
        Nie bądź taka skromna...
        • jacox sorka loginie,zapomniał(a)em, że forum jest PO-LiD 13.10.07, 19:30
          i nie wolno złego słowa napisać, no i że jacox jest be, a poza tym
          tylko Kali może ale Kalemu uuuuu.....
          • ygd Re: sorka loginie,zapomniał(a)em, że forum jest P 14.10.07, 09:22
            Dużo ci płacą za wypisywanie takich bzdur na forum?
            Może też bym się załapał...
            Dostajesz przelewy prosto z Torunia, czy od ich pionków z bezprawia i
            niesprawiedliwości?
            • jacox Re: sorka loginie,zapomniał(a)em, że forum jest P 14.10.07, 09:51
              Kolejny przykład Kalego.

              ps.
              tyle samo mi płacą co ty dostajesz za swoje PO-LiDowskie bzdety
    • krzycho1252 Re: tu jest moja Irlandia 15.10.07, 21:43
      Gdyby nie wiedział z jakiej parti startuje melisa.... W jakis sposób
      popiera i dostrzegł, że nie jest tak czarno i straszno jak piszą.
      • krzycho1252 Re: tu jest moja Irlandia 16.10.07, 22:33
        Irlandczycy też nas doceniają.
        "Polska jest drugim po Indiach na liście trzydziestu krajów świata
        uszeregowanych pod względem atrakcyjności dla zagranicznych
        inwestorów.....Uwzględnia on liczbę miejsc pracy stworzonych przez
        zagranicznych inwestorów skorygowaną ze względu na rozmiar
        poszczególnych gospodarek oraz wysokość zainwestowanego kapitału,
        także skorygowaną ze względu na rozmiar gospodarki danego kraju.
        Rozmiar gospodarki skalkulowano w oparciu o dane MFW o nominalnym
        PKB za 2006 r."
        biznes.onet.pl/0,1624823,wiadomosci.html
        • krzycho1252 Re: tu jest moja Irlandia 17.10.07, 12:43
          Jak tak można przed wyborami się chwalić
          "Prezes PAIiIZ Paweł Wojciechowski szacuje, że w tym roku
          spodziewany jest kolejny rekord w napływie bezpośrednich inwestycji
          zagranicznych do Polski. Zdaniem prezesa Polskiej Agencji Informacji
          i Inwestycji Zagranicznych, mogą one w tym roku wynieść 12 miliardów
          euro, a uwzględniając pozycję kapitału w tranzycie, możemy nawet
          przekroczyć 15 mld euro."
          finanse.wp.pl/POD,1,wid,9303372,wiadomosc.html?
          rfbawp=1192617524.966&ticaid=54a7c

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka