jacox
25.08.07, 20:14
a jak widze wypowiadające się "autorytety" w stylu Kalisz,
Olejniczak, Borowski... to tylko mogę zapytać: JAk TO JESZCZE MOŻNA
PUBLICZNIE TAKIE OSOBY POKAZYWAĆ?
W tym kraju oprócz niestety niedoskonałego PiS-u NIE MA ŻADNEJ INNEJ
PARTII godnej oddanego głosu.
pzdr zdrowo myślących