27.10.09, 11:31
Witam,może ktoś wie jaka jest hierarchia na wyższych stanowiskach w
Timkenie, nie moge doszukać się w internecie.
chodzi mi o dział handlowy, zaopatrzenia , techniczny itd
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka