Dodaj do ulubionych

HDI Sosnowiec

IP: 165.72.200.* 30.11.09, 15:44
Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z HDI przy ul. Mireckiego? Interesuje mnie
przeciągająca się sprawa odszkodowania i niekompetencja pracownika tego
oddziału. Czy ktoś miał podobnie i może napisać jak sprawa się potoczyła?
Obserwuj wątek
    • stel_la82 Re: HDI Sosnowiec 16.12.09, 21:13
      Witaj,

      ja zgłaszałam szkodę w HDI w Katowicach ale widzę,że podobnie to działa...
      Ponad 3 tygodnie temu wjechał w mój samochód koleś i do tej pory czekam na
      rzeczoznawcę, który oceniłby szkody!! Po prostu brak słów!!! Pierwszy raz mam
      taką sytuację, żeby aż tak zlewali Klientów i na pewno tak tego nie zostawię. A
      jak u Ciebie wygląda sytuacja?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka