Gość: Yaga
IP: 165.72.200.*
30.11.09, 15:44
Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z HDI przy ul. Mireckiego? Interesuje mnie
przeciągająca się sprawa odszkodowania i niekompetencja pracownika tego
oddziału. Czy ktoś miał podobnie i może napisać jak sprawa się potoczyła?