Gość: MACK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.05, 00:55 Ostatnio moi byli pracodawcy wykonali badania wody z sieci miejskiej - wynik "NIEZDATNA DO PICIA". Kto ma informacje czy takie sprawy interesują władze Sosnowca lub innych miast Zagłębia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grzes.sosnowiec Re: Woda w S-cu 06.03.05, 08:42 Gość portalu: MACK napisał(a): > Ostatnio moi byli pracodawcy wykonali badania wody z sieci miejskiej - > wynik "NIEZDATNA DO PICIA". Kto ma informacje czy takie sprawy interesują > władze Sosnowca lub innych miast Zagłębia? Przestudiuj sobie "wodną" historię domu na Konstantynowie, zdaje się pod adresem Staszica 30, i sam sobie najszybciej odpowiesz na to pytanie. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: małgorzata Re: Woda w S-cu IP: 195.94.208.* 06.03.05, 14:19 W jakiej części S-ca był pobór próby? Czy masz konkretne dane, jakie parametry były przekroczone? Odpowiedz Link Zgłoś