Dodaj do ulubionych

Woda w S-cu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.05, 00:55
Ostatnio moi byli pracodawcy wykonali badania wody z sieci miejskiej -
wynik "NIEZDATNA DO PICIA". Kto ma informacje czy takie sprawy interesują
władze Sosnowca lub innych miast Zagłębia?
Obserwuj wątek
    • grzes.sosnowiec Re: Woda w S-cu 06.03.05, 08:42
      Gość portalu: MACK napisał(a):

      > Ostatnio moi byli pracodawcy wykonali badania wody z sieci miejskiej -
      > wynik "NIEZDATNA DO PICIA". Kto ma informacje czy takie sprawy interesują
      > władze Sosnowca lub innych miast Zagłębia?

      Przestudiuj sobie "wodną" historię domu na Konstantynowie, zdaje się pod
      adresem Staszica 30, i sam sobie najszybciej odpowiesz na to pytanie.
      pzdr
    • Gość: małgorzata Re: Woda w S-cu IP: 195.94.208.* 06.03.05, 14:19
      W jakiej części S-ca był pobór próby?
      Czy masz konkretne dane, jakie parametry były przekroczone?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka