Dodaj do ulubionych

Trading, C&A Kapitał, Trade.com

28.07.14, 19:14
Witam,

Od jakiegoś czasu dzwoni do mnie pewna osoba mówiąc, że reprezentuje firmę C&A kapitał i że współpracuje z trade.com
Pytanie brzmi: Czy ktoś może słyszał coś o jednej bądź drugiej firmie, ewentualnie inwestuje poprzez w.w.
Osoba, która do mnie dzwoni oferuje mi współpracę przy inwestowaniu w kontrakty CFD, forex etc..
Nie mam doświadczenia związanego z tradingiem ale temat mnie ciekawi. Czy ktoś może mi pomóc?

Obserwuj wątek
    • ademus134 Re: Trading, C&A Kapitał, Trade.com 26.02.16, 15:00
      Tak ja słyszałem. Trade.com to banda kretynów. Wkręca cię z inwestycje zupełnie dla ciebie nieopłacalne. Jak zaczynasz to nie korzystaj z tej firmy. Takie nazwiska jak Łuka Biel omijaj z daleka. Pierdola głupoty i celowo ładuja cie na minę. Ja niestety dałem się wciągnąć. POlecili mi kupic akcje Disney po ponad 120 dolarów. Wtery akcje były w najwyższym punkcie. Mimo iż pytałem czy to dobra cena na kupno jakad gruba baba powiedziała mi że tak. Akcje spadły na morde. Potem powiedziano mi że to było NIEPOROZUMIENIE. Dobrze, że natknęli się na moja pięść. Bo wiedzieli, że akcje będą spadać. Ja byłem wówczas zielony i uczyłes się dopiero. Dzis nikumu nie polecam tej firmy. Ma złą opinię wsród brokerów.
    • mariola.m.50 Re: Trading, C&A Kapitał, Trade.com 29.03.16, 11:42
      Potwierdzam. Obsługa jest nieprzyjemna i bezczelnie kłamie. Przykładowo...cały dzień nie mogłam dodzwonic się do Trade.com. W końcu ktos do mnie łaskawie zadzwonił. Pytam czy jest pan Łukasz...słyszę go w tle...a jakas pani odpowiada że go nie ma i odkłada słuchawkę. Lub odbiera praktykantka, która mówi że nic nie wie bo sie uczy i nie wie nic. Nie dajcie sie nabrać. Tam pracuje banda niekompetentnych ludzi. Oni naprawdę nie maja wiedzy o inwestowaniu cudzych pieniędzy. Z pewnościa stracicie swoje oszczędności.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka