Gość: Ratek IP: 81.210.22.* 20.01.05, 15:46 Jutro Sp. Boryszew nabywa ponad 30% akcji impezmetalu. Czyt mozna wnioskowac z tego ze kurs akcji powinien wzrosnąc. Bo Spółka staje sie dosyć duza spółka i z dużymi perspektywami. PIo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: luba Re: Boryszew kupuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 15:30 BRS szykuje się do startu na północ. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Boryszew kupuje IP: 195.149.86.* 31.01.05, 19:16 Ja kupiłemIBsystem i tak się zastanawiam czy go jeszcze nie dokupić jutro. Odpowiedz Link Zgłoś