Dodaj do ulubionych

POpaprańcy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.05, 17:59
Mistrzowie klęski.To nie Kaczyńscy są takimi mistrzami ale Popaprańcy są
mistrzamiklęski.Nie potrafią zdyskontować nawet tego co otrzymują na
tacy.Może i dobrze,że przegrali.
Obserwuj wątek
    • Gość: g Re: POpaprańcy IP: *.chello.pl 26.10.05, 18:16
      Bardzo dobrze, nieudacznicy przegrywają dwie tury wyborów z rzędu, PIS wyłamuje
      się z 12-letniej tradycji i proponuje im marszałka, a oni w zaparte idą i
      lansują komorowskiego, który obraził szefa zwycięskiego ugrupowania /"ja mam 5
      dzieci a ktoś ma kota"/.
      Niech brną w permanentną nieodpowiedzialność.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka