Gość: MONTER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.05, 17:59 Mistrzowie klęski.To nie Kaczyńscy są takimi mistrzami ale Popaprańcy są mistrzamiklęski.Nie potrafią zdyskontować nawet tego co otrzymują na tacy.Może i dobrze,że przegrali. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: g Re: POpaprańcy IP: *.chello.pl 26.10.05, 18:16 Bardzo dobrze, nieudacznicy przegrywają dwie tury wyborów z rzędu, PIS wyłamuje się z 12-letniej tradycji i proponuje im marszałka, a oni w zaparte idą i lansują komorowskiego, który obraził szefa zwycięskiego ugrupowania /"ja mam 5 dzieci a ktoś ma kota"/. Niech brną w permanentną nieodpowiedzialność. Odpowiedz Link Zgłoś