Gość: czesiek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.12.05, 11:48
jak ktos umoczyl na Jelfie to zapraszam do dyskusji.
Przypomne, ze obecna zwalka wywolana jest wypowiedzia Bolka Piecha na temat
przylaczenia Jelfy do panstwowego holdingu. Jedna idiotyczna wypowiedz, a
zaskoczeni inwestorzy jak zawsze umoczyli. Zwalka jest tym bardziej dziwna
biorac pod uwage znakomite wyniki za IIIQ i niskie wskazniki c/z i c/wk w
porownaniu z IVAXEM (ktory wczoraj +10%).