IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 11:48
jak ktos umoczyl na Jelfie to zapraszam do dyskusji.

Przypomne, ze obecna zwalka wywolana jest wypowiedzia Bolka Piecha na temat
przylaczenia Jelfy do panstwowego holdingu. Jedna idiotyczna wypowiedz, a
zaskoczeni inwestorzy jak zawsze umoczyli. Zwalka jest tym bardziej dziwna
biorac pod uwage znakomite wyniki za IIIQ i niskie wskazniki c/z i c/wk w
porownaniu z IVAXEM (ktory wczoraj +10%).
Obserwuj wątek
    • Gość: siwy Re: Jelfa IP: *.os.kn.pl 17.12.05, 00:44
      i jeszcze potrwa kilka dni,albo kilkanascie?
      • Gość: czesiek Re: Jelfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 12:38
        mysle ze po nowym roku Mikosz powie ze pomysl Piecha to bzdura i Litwini beda
        mogli oglosic wezwanie po 87,10. Akcje juz mocno nie poleca, moze do poziomu 73zl
        • Gość: rhoex Re: Jelfa IP: *.kp.pl 20.12.05, 14:02
          przy dzisiejszym poziomie ceny można już wchodzić w tą spółeczkę ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka