28.03.06, 22:14
Obserwuj wątek
    • komuchpl Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:14
      78
    • tut666 Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:15
      no to niewesoło
      • tongo1 Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:16
        Jak wy patrzycie-0,85%:)
    • komuchpl Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:15
      80
    • komuchpl Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:15
      83
      • citro1 Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:18
        Panowie ta panika was zabije,odpocznijcie,proponuje mały spacer.
    • komuchpl Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:15
      87
    • komuchpl Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:18
      szkoda pisac juz -0,9%
      poziom 11150-11100 a moze nizej jutro u nas nie zly ruch... misie....
      • citro1 Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:21
        11145 silne wsparcie.
        • fular1 Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:43
          cala europa na czerwono. jutro zobaczymy japonie rano.
          • opiniodawca Re: DJ -0,77% 29.03.06, 14:15
            :-)

            A tu Japonia na zielono ;-)
            • druop22 Re: DJ -0,77% 29.03.06, 14:33
              heheh u nas tez niezla korbaa! niezly zaciag, szkoda tylko ze takie kiepskie
              otwarcie bylo... Skonczy na zielono ? co myslicie?
              • opiniodawca Re: DJ -0,77% 29.03.06, 14:39
                Zamierzam zainwestowac wiecej w emerging markets- w tym w Polske ;-) wiec
                interesuje mnie co sadza Polacy o kondycji WIGu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka