citro1 Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:18 Panowie ta panika was zabije,odpocznijcie,proponuje mały spacer. Odpowiedz Link Zgłoś
komuchpl Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:18 szkoda pisac juz -0,9% poziom 11150-11100 a moze nizej jutro u nas nie zly ruch... misie.... Odpowiedz Link Zgłoś
fular1 Re: DJ -0,77% 28.03.06, 22:43 cala europa na czerwono. jutro zobaczymy japonie rano. Odpowiedz Link Zgłoś
druop22 Re: DJ -0,77% 29.03.06, 14:33 heheh u nas tez niezla korbaa! niezly zaciag, szkoda tylko ze takie kiepskie otwarcie bylo... Skonczy na zielono ? co myslicie? Odpowiedz Link Zgłoś
opiniodawca Re: DJ -0,77% 29.03.06, 14:39 Zamierzam zainwestowac wiecej w emerging markets- w tym w Polske ;-) wiec interesuje mnie co sadza Polacy o kondycji WIGu. Odpowiedz Link Zgłoś