orcik12 10.01.07, 21:03 W "saldo" mam pozycje zobowiązania. Co ona oznacza. Jak i kiedy są rozliczane tranzakcje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj