Gość: kondon IP: *.t19.ds.pwr.wroc.pl 23.04.04, 01:25 hajto do norynbergii a my na rajd, ciekawe kto bedzie bardziej szcesliwy. tanie szlugi to nie to samo co grzaniec od klosa:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rajdowcy Re: Hajto do Norymbergi IP: *.t16.ds.pwr.wroc.pl 23.04.04, 01:40 No wlasnie!!!! grzance od klosa to najlepsze co moze byc, mowi to hubert, jarek, adas (notabene nie jedzie na rajd) i w ogole, nie chce mi sie pisac, narka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Na prawej obronie jest świetny IP: *.enformatic.pl 23.04.04, 02:28 Tomek często zachowuje się prymitywnie, ale jest jednym z najlepszych prawych obrońców Bundesligi. A Heynkes jest baran. Transfer niezły, ale dla Hajty idealnym miejscem byłaby liga angielska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: Na prawej obronie jest świetny IP: *.proxy.aol.com 23.04.04, 03:25 chyba 4 liga angielska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Re: Na prawej obronie jest świetny IP: 158.75.29.* 23.04.04, 18:00 wlasnie ze jest odwrotnie, jako prawy obronca powinien zajebiscie dosrokowac a hajto w ogole nie potrafi, to bardzo bardzo slaby pilkarz, wstyd ze taki cham jest kapitanem polski, to najslabsze ogniwo w naszej slabej reprezentacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Hajto do Norymbergi IP: 80.244.140.* 23.04.04, 09:26 Hajto do Makowa nie do Norymbergi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruder Ciekawe po ile fajki w norymberdze :-) IP: 57.66.193.* 23.04.04, 09:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Hajto do Norymbergi? IP: *.burkert.com 23.04.04, 09:58 Przeciez ten facet urodzil sie dlugo po wojnie.Nigdy nie byl w NAZI.Za co chca go sadzic?-a moze dlatego,ze ostatnio fatalnie gra w futbol?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k0n0p Hajto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 17:06 Powinien wrócić sobie na stare lata do Polskiej Ligi- wtedy mielibyśmy możliwość porównania go z innymi naszymi zawodnikami. i jeszcze na koniec HAJTO JEST JEDNYM Z LEEPSZYCH POLSKICH PRAWYCH OBROŃCÓW W BUNDESLIDZE : } Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic hajto to szmata IP: 158.75.29.* 23.04.04, 18:02 to zaden pilkarz, pytajcie paulete, on cos wam powie, a to ze gra w reprezentacji to tylko dlatego ze sprzedaje janasowi tanie papierochy, z nim jestesmy skazany na porazki, ch.......ci na imie hajto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek.K Re: hajto to szmata IP: *.dip.t-dialin.net 23.04.04, 19:57 widze ze i na pilce sie polacy nie znaja, no ale skadze by, nie ma nawet kogo popodgladac :-) a ty sie dresie tak nie wzruszaj, bo ci sie paski odkleja i bedzie obciach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Re: Ciekawe po ile fajki w norymberdze :-) IP: 158.75.29.* 23.04.04, 18:03 na pewno taniej, ale nastapi wzrost chamstwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Re: Hajto do Norymbergi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 19:00 A miał być Celtic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wit stwosz synu, w niebie wiatr wielgi, nie chodź do Norymber IP: *.konstancin-jeziorna.sdi.tpnet.pl 23.04.04, 22:51 gi Odpowiedz Link Zgłoś