Dodaj do ulubionych

Hajto do Norymbergi

IP: *.t19.ds.pwr.wroc.pl 23.04.04, 01:25
hajto do norynbergii a my na rajd, ciekawe kto bedzie bardziej szcesliwy.
tanie szlugi to nie to samo co grzaniec od klosa:))))))))
Obserwuj wątek
    • Gość: Rajdowcy Re: Hajto do Norymbergi IP: *.t16.ds.pwr.wroc.pl 23.04.04, 01:40
      No wlasnie!!!! grzance od klosa to najlepsze co moze byc, mowi to hubert,
      jarek, adas (notabene
      nie jedzie na rajd) i w ogole, nie chce mi sie pisac, narka
    • Gość: cyg@nek Na prawej obronie jest świetny IP: *.enformatic.pl 23.04.04, 02:28
      Tomek często zachowuje się prymitywnie, ale jest jednym z najlepszych prawych
      obrońców Bundesligi. A Heynkes jest baran.
      Transfer niezły, ale dla Hajty idealnym miejscem byłaby liga angielska.
      • Gość: mp Re: Na prawej obronie jest świetny IP: *.proxy.aol.com 23.04.04, 03:25
        chyba 4 liga angielska.
      • Gość: jas Re: Na prawej obronie jest świetny IP: 158.75.29.* 23.04.04, 18:00
        wlasnie ze jest odwrotnie, jako prawy obronca powinien zajebiscie dosrokowac a
        hajto w ogole nie potrafi, to bardzo bardzo slaby pilkarz, wstyd ze taki cham
        jest kapitanem polski, to najslabsze ogniwo w naszej slabej reprezentacji
    • Gość: Piotr Re: Hajto do Norymbergi IP: 80.244.140.* 23.04.04, 09:26
      Hajto do Makowa nie do Norymbergi.
    • Gość: maruder Ciekawe po ile fajki w norymberdze :-) IP: 57.66.193.* 23.04.04, 09:30
      • Gość: koko Re: Hajto do Norymbergi? IP: *.burkert.com 23.04.04, 09:58
        Przeciez ten facet urodzil sie dlugo po wojnie.Nigdy nie byl w NAZI.Za co chca
        go sadzic?-a moze dlatego,ze ostatnio fatalnie gra w futbol?!
        • Gość: k0n0p Hajto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 17:06
          Powinien wrócić sobie na stare lata do Polskiej Ligi- wtedy mielibyśmy
          możliwość porównania go z innymi naszymi zawodnikami. i jeszcze na koniec
          HAJTO JEST JEDNYM Z LEEPSZYCH POLSKICH PRAWYCH OBROŃCÓW W BUNDESLIDZE : }
          • Gość: kibic hajto to szmata IP: 158.75.29.* 23.04.04, 18:02
            to zaden pilkarz, pytajcie paulete, on cos wam powie, a to ze gra w
            reprezentacji to tylko dlatego ze sprzedaje janasowi tanie papierochy, z nim
            jestesmy skazany na porazki, ch.......ci na imie hajto
            • Gość: Jurek.K Re: hajto to szmata IP: *.dip.t-dialin.net 23.04.04, 19:57
              widze ze i na pilce sie polacy nie znaja, no ale skadze by, nie ma nawet kogo
              popodgladac :-)
              a ty sie dresie tak nie wzruszaj, bo ci sie paski odkleja i bedzie obciach.
      • Gość: jas Re: Ciekawe po ile fajki w norymberdze :-) IP: 158.75.29.* 23.04.04, 18:03
        na pewno taniej, ale nastapi wzrost chamstwa
    • Gość: ss Re: Hajto do Norymbergi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 19:00
      A miał być Celtic...
    • Gość: wit stwosz synu, w niebie wiatr wielgi, nie chodź do Norymber IP: *.konstancin-jeziorna.sdi.tpnet.pl 23.04.04, 22:51
      gi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka