Dodaj do ulubionych

Liga francuska: Lyon niemal pewny tytułu

IP: *.wroclaw.mm.pl 15.05.04, 22:47
jak ja kocham te tabele z wynikami w 'gazecie' :))
Obserwuj wątek
    • Gość: maxi Re: Liga francuska: Lyon niemal pewny tytułu IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 15.05.04, 23:21
      Ale super!!! Zostala juz tylko 1 kolejka. O ile sie nie myle, to jezeli Monaco
      skonczy lige na 3 miejscu, a wygra LM, to Wisla Krakow w przypadku zdobycia
      mistrzostwa Polski, bedzie rozstawiona w ostatniej, III rundzie eliminacji LM!
    • Gość: greg co z rozstawieniem IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.05.04, 00:23
      podobno grają dla wisły z tym układem tabeli...?
      • Gość: ros Monaco-Wisła 2:3 IP: *.os.kn.pl 16.05.04, 00:29
        tak tak...Monaco gra dla Wisły..jesli zajmie 3 miejsce(co już jest prawie
        pewne, 3dni przed meczem finałowym z Porto beda oszczedzac najlepszych
        piłkarzy) i wygra LM (AS 2:1 FC) to Wisełka jest rozstawiona :)
        ...aha tak wogule to fajnie bedzie jak Monaco wygra LM i bedzie najlepsza
        druzyna Europy...bo w przedsezonowym meczu towarzyskim było:
        Monaco - Wisła 2:3...tak tak...więc to Wisła bedzie najlepsza :) hehe
    • Gość: acton Grają dla Wisły:))) IP: *.w / *.w-net.pl 16.05.04, 00:30
      Dzięki Ci Monaco! Teraz tylko utrzymać trzecią pozycję i wygrać LM:) Pikuś.
      Wisła rozstawiona!:)))
    • Gość: gnuj lyon-lille 0:3 psg - bastia 12:0 :) IP: *.os.kn.pl 16.05.04, 17:59
      PSG MISTRZEM!!!!!!!!!!!
      • Gość: Nikito Pomylki IP: *.w82-121.abo.wanadoo.fr 16.05.04, 22:13
        Dwie pomylki w tym artykule : w Paryzu bylo trzy tysiace kibicow Lyonu i budzet
        OL w tym sezonie to nie 90 mln euro lecz 105 mln euro.................
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka