Gość: zenon IP: *.wroclaw.mm.pl 15.05.04, 22:47 jak ja kocham te tabele z wynikami w 'gazecie' :)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maxi Re: Liga francuska: Lyon niemal pewny tytułu IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 15.05.04, 23:21 Ale super!!! Zostala juz tylko 1 kolejka. O ile sie nie myle, to jezeli Monaco skonczy lige na 3 miejscu, a wygra LM, to Wisla Krakow w przypadku zdobycia mistrzostwa Polski, bedzie rozstawiona w ostatniej, III rundzie eliminacji LM! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg co z rozstawieniem IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.05.04, 00:23 podobno grają dla wisły z tym układem tabeli...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ros Monaco-Wisła 2:3 IP: *.os.kn.pl 16.05.04, 00:29 tak tak...Monaco gra dla Wisły..jesli zajmie 3 miejsce(co już jest prawie pewne, 3dni przed meczem finałowym z Porto beda oszczedzac najlepszych piłkarzy) i wygra LM (AS 2:1 FC) to Wisełka jest rozstawiona :) ...aha tak wogule to fajnie bedzie jak Monaco wygra LM i bedzie najlepsza druzyna Europy...bo w przedsezonowym meczu towarzyskim było: Monaco - Wisła 2:3...tak tak...więc to Wisła bedzie najlepsza :) hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: acton Grają dla Wisły:))) IP: *.w / *.w-net.pl 16.05.04, 00:30 Dzięki Ci Monaco! Teraz tylko utrzymać trzecią pozycję i wygrać LM:) Pikuś. Wisła rozstawiona!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gnuj lyon-lille 0:3 psg - bastia 12:0 :) IP: *.os.kn.pl 16.05.04, 17:59 PSG MISTRZEM!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nikito Pomylki IP: *.w82-121.abo.wanadoo.fr 16.05.04, 22:13 Dwie pomylki w tym artykule : w Paryzu bylo trzy tysiace kibicow Lyonu i budzet OL w tym sezonie to nie 90 mln euro lecz 105 mln euro................. Odpowiedz Link Zgłoś