Gość: real IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.04, 18:49 Lubię Van der Saara, choć bramkarz z niego przeciętny. Udało mu sie obronić karnego. Po prostu. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tommij@o2.pl To świetny acz niedoceniany bramkarz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.04, 19:42 Nie mówmy że udało mu się obronić bo poprostu wszystko w nogach strzelającego a on po prostu odczytał zamiar Szweda i tyle.Niektórzy mają ten dar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Latający Holender Van Der Sar na przewodniczącego KE IP: *.vline.pl 27.06.04, 19:53 jak to przeciętny bramkarz?! wcale nie przeciętny! widzieliście jego spojrzenie? Whirpool i inne chłodziarko-zamrażarki wymiękają Królowa Śniegu też Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jb Van der Sar IP: 5.2.* / *.server.ntli.net 27.06.04, 20:32 Van der sar jest lepszy od Bartheza, jesli ktos twierdzi ze z niego 'przecietny bramkarz' to na jakiej podstawie?Ten bramkarz jest jednym z lepszych w premiership... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: McGyver Niespodzianka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.04, 20:37 Wyobrazcie sobie, ze kiedys .... poznalem Van der Sara!!! Brzmi nieprawdopodobnie a jednak. W 2001 r. bylem przez dluzszy czas w Anglii a wtedy VdS przeszedl z Juventusu do Fulham. Kiedys ide sobie Fulham Road a tu ze sklepu wychodzi VdS z jakas gazetka w rece. Zamurowalo mnie :)) ale poprosilem go o autograf, podpisal mi sie na Metro Plan. Ale bylem w szoku!!! Potem z kumplem pracowalismy jeszcze na stadionie Fulham jako Match Day Staff- tzn "pracowalismy" bo tak naprawde to ogladalismy mecze Premiership. Bylem na 3 meczach... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tojad Re: Van der Sar: Barthez dał mi przykład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.04, 03:19 ?! Przeciętny to chyba nie... może bez błysku, ale dobry technicznie i opanowany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aksal Re: Van der Sar: Barthez dał mi przykład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.04, 04:06 Swojego czasu mowili o nim "jeden z najlepszych bramkarzy na swiecie"... 96', 98'... Potem niby juz nizej... Ale potrafi bronic i choc moze szczyt kariery za nim to nadal jego poziom jest zaskakujacow wysoki... A do Bartheza nawet nie prownujcie... ;/ Francoz byl dobry... chyba z rok... po 00' sie spalil i juz zostal taki do dzis... cienki... jedynie nazwiskiem dalej broni... presja go zabila... A co do tego Autografa to neizla sprawa !! massa :) VdS przed sklepem spotkac :D hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mia Re: Van der Sar: Barthez dał mi przykład IP: *.chelm.cvx.ppp.tpnet.pl 06.07.04, 20:55 jezeli ktos ma w posiadaniu zdjecie momentu kiedy van der Sar przenikliwym i seksownym spojzeniem przeszywa Advocata po obronie karnego w meczu ze szwecja to blagam o jakas informacje!!! wrozkaesmeralda@.interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś