Gość: dzeku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 09:34 szira, stary ale jary Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cin Shearer pogra jeszcze rok! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 09:37 Mnie się wydaje, że Shearer grał w LM w barwach Blackburn Rovers kiedy to potykało się z Legią w tych rozgrywkach sezonu 1995/96 więc raczej niemożliwy był jego transfer do Newcastle w 1992. W związku z tym proszę o większą solidność przekazywanych informacji na portalu Gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1 >> BUKMACHERSTWO PRZEZ INTERNET - WWW.98.89.PL << IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 11:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawelpawel4 Re: Shearer pogra jeszcze rok! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 11:53 poszedł do newcastle po me1996 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek111 Re: Shearer pogra jeszcze rok! IP: *.mlyniec.gda.pl 01.04.05, 14:30 sratatata ..........prima aprilis......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rod Re: Shearer pogra jeszcze rok! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.04.05, 09:42 on już 13 lat gra w Newcastle? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maras Re: Shearer pogra jeszcze rok! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.05, 09:43 Szira. Dla ciebie to mam szacuneczek. Nie mam dla dużo młodszego Kowalczyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: becks w 96 dopiero Shearer odszedl do Newcastle IP: *.szczecin.mm.pl 01.04.05, 11:32 po drodze przeciez zdobyl mistrzostwo Anglii z Blackburn w sezonie 94/95 i gral w LM przeciwko Legii w sezonie 95/96. Autor tego newsa moglby troche sie przylozyc :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rod Re: w 96 dopiero Shearer odszedl do Newcastle IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.04.05, 11:54 ano właśnie, coś mi nie pasowało w tych datach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MR Znakomity przykład IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 01.04.05, 12:05 Tydzień temu "znawcy z forum" dość ostro mnie zaatakowali, gdy poddałem pod wątpliwość umiejętności i przydatność dla drużyny Denisa Bergkampa. Panowie fachowcy (mimo, że jestem kibicem Arsenalu) ja wiem, że jesteście najmądrzejsi ale jeśli chodzi o porównanie tych dwóch piłkarzy to DB pozostaje daleko z tyłu. Coś pisaliście o wzorze dla młodych piłkarzy. Jakim wzorcem może być rozkapryszona primadonna Bergkamp w porównaniu z Alan'em? Motoryka, przegląd sytuacji boiskowej, wpływ na drużynę - niebo a ziemia. Odpowiedz Link Zgłoś
xiv Re: Znakomity przykład 01.04.05, 12:30 > Jakim wzorcem może być > rozkapryszona primadonna Bergkamp w porównaniu z Alan'em? Motoryka, przegląd > sytuacji boiskowej, wpływ na drużynę - niebo a ziemia. Szczegolnie jego podejscie do reprezentacji narodowej jest wzorcowa :) Ale i tak sie ciesze, ze zostaje. I mam nadzieje, ze dluzej niz rok. [Fan MCFC] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyna dymaniczni blog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 12:30 www.dynamiczni.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbyszko Re: Shearer pogra jeszcze rok! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.05, 13:44 dzieki alan! ..dla mnie jesteś największy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: becks odszedl w 96 i nie wiem o co wam chodzi IP: *.szczecin.mm.pl 01.04.05, 14:40 skoro pisze ze gral w sezonie 95/96 jeszcze w barwach blackburn i w 96 odszedl do newcastle to chyba wiadomo ze musialo to sie odbyc po zakonczeniu sezonu, rany... czytania ze zrozumieniem widac nie nauczyli co niektorych w szkolach :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser super napastnik IP: *.his.uni.torun.pl 01.04.05, 17:11 ciesze sie ze bede mogl go zobaczyc jeszcze w akcji, to wspanialy zawodnik,ci ktorzy ogladaja regularnie lige angielska wiedza o co chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szira Prima Aprilis !!! IP: *.aster.pl 01.04.05, 22:30 Jak z tym Zidanem - jutro wszystko odwołają. Tyle że w przypasku Shearera będzie to szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś