Dodaj do ulubionych

VfB Stuttgart mistrzem Niemiec

IP: *.adsl.xs4all.nl 19.05.07, 17:30
Kogo pokonali?
Obserwuj wątek
    • Gość: Powiat Zachodni OŻ VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.07, 17:30
      Piękna walka do samego końca... BRAVO VfB Stuttgart !!
      • Gość: Schlesier Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.dip0.t-ipconnect.de 19.05.07, 21:43
        Die Schlesier gratulieren dem VfB Stuttgart !!!
    • Gość: Wodzirej Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.e-wro.net.pl 19.05.07, 17:57
      A to ci heca - gazety pisały i pisały o Schalke, Bayernie i Werderze, a tu VFB!
      Brawo! Yeah!

      Schalke - all time prowadziło.
      Werder to Werder i to świetna ekipa :)
      O Bayernie było najgłośniej, bo superhiper ekipa i co?

      VFB!!!!1111
    • Gość: emix VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: 82.139.29.* 19.05.07, 18:20
      Faworytem byli tylko przez 1 kolejke, ta przedostatnia kiedy objeli prowadzenie
      w tabeli:) i za to wielkie brawa!!! majac teoretycznie lepszy skład i "gwiazdy",
      z Trappatonim na ławce grali w srodku tabeli, bez "gwiazdek" i z trenerem bez
      nazwiska wzieli sie do ciezkiej roboty i zrobili to! Brawo!!!
      • Gość: Marcinos Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.07, 18:36
        Schalke wygrało z Arminią 2:1 a nie 2:0 jak ktoś nieudacznie napisał w
        wiadomości.
        Stuttgart pokazał klasę bez gwiazd, chwała im za to! Chłopaki wygrali 8 meczy z
        rzędu. Ale w przyszłym roku.....

        ....FCB wszystkim pokaże! :)
    • Gość: pardzioch3000 VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.olsztyn.mm.pl 19.05.07, 21:11
      ,,oraz z transferów, które przerosły oczekiwania jak Ricardo Osorio i Pavel
      Pavdo"- nawet nie umieją porządnie artykułu napisać (korzysta się ze źródeł, a
      nie). Tłuki z GW, pisze sie Pavel PARDO, a nie PAVDO. Chyba macie kiepskie
      źródła, bo jak można pomylić ,,v" z leżącym po drugiej stronie klawiatury ,,u"?
    • Gość: sophistes Meksykanie IP: *.proxnet.pl 20.05.07, 03:49
      Za architektów sukcesu uważani są trener Veh i menedżer Horst Heldt, którzy
      skleili mistrzowski zespół z graczy wyciągniętych z zespołu juniorów Stuttgartu
      (np. Khedira i Mario Gomez) oraz z transferów, które przerosły oczekiwania jak
      Ricardo Osorio i Pavel Pavdo - pierwszy Meksykanin, który zdobył tytuł mistrza
      Niemiec.
      Taa, a Osorio to niby kto?
      Marsjanin????
      Ale fakt, pewnie był drugi...
    • Gość: iwet21 Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.dip.t-dialin.net 20.05.07, 11:10
      Kogo pokonali??? Jak jesteś daunem i nie znasz sie na Bundeslidze poco
      wchodzisz na to forum?? Pałuj się to napewno znasz!!!! Wkurza mnie jak debile z
      Polski nie mający pojęcia zabierają głos!!!Brawo Sttudgart-pokonali wszystkich
      nawet moją drużynę Bayern.
    • Gość: fan Schalke 04 Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.07, 14:11
      Vfb Stuttgat wygrał z Energie Cottbus...;/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka