Gość: Amen IP: *.adsl.xs4all.nl 19.05.07, 17:30 Kogo pokonali? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Powiat Zachodni OŻ VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.07, 17:30 Piękna walka do samego końca... BRAVO VfB Stuttgart !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schlesier Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.dip0.t-ipconnect.de 19.05.07, 21:43 Die Schlesier gratulieren dem VfB Stuttgart !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wodzirej Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.e-wro.net.pl 19.05.07, 17:57 A to ci heca - gazety pisały i pisały o Schalke, Bayernie i Werderze, a tu VFB! Brawo! Yeah! Schalke - all time prowadziło. Werder to Werder i to świetna ekipa :) O Bayernie było najgłośniej, bo superhiper ekipa i co? VFB!!!!1111 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emix VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: 82.139.29.* 19.05.07, 18:20 Faworytem byli tylko przez 1 kolejke, ta przedostatnia kiedy objeli prowadzenie w tabeli:) i za to wielkie brawa!!! majac teoretycznie lepszy skład i "gwiazdy", z Trappatonim na ławce grali w srodku tabeli, bez "gwiazdek" i z trenerem bez nazwiska wzieli sie do ciezkiej roboty i zrobili to! Brawo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcinos Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.07, 18:36 Schalke wygrało z Arminią 2:1 a nie 2:0 jak ktoś nieudacznie napisał w wiadomości. Stuttgart pokazał klasę bez gwiazd, chwała im za to! Chłopaki wygrali 8 meczy z rzędu. Ale w przyszłym roku..... ....FCB wszystkim pokaże! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pardzioch3000 VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.olsztyn.mm.pl 19.05.07, 21:11 ,,oraz z transferów, które przerosły oczekiwania jak Ricardo Osorio i Pavel Pavdo"- nawet nie umieją porządnie artykułu napisać (korzysta się ze źródeł, a nie). Tłuki z GW, pisze sie Pavel PARDO, a nie PAVDO. Chyba macie kiepskie źródła, bo jak można pomylić ,,v" z leżącym po drugiej stronie klawiatury ,,u"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sophistes Meksykanie IP: *.proxnet.pl 20.05.07, 03:49 Za architektów sukcesu uważani są trener Veh i menedżer Horst Heldt, którzy skleili mistrzowski zespół z graczy wyciągniętych z zespołu juniorów Stuttgartu (np. Khedira i Mario Gomez) oraz z transferów, które przerosły oczekiwania jak Ricardo Osorio i Pavel Pavdo - pierwszy Meksykanin, który zdobył tytuł mistrza Niemiec. Taa, a Osorio to niby kto? Marsjanin???? Ale fakt, pewnie był drugi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.dip.t-dialin.net 20.05.07, 11:10 Kogo pokonali??? Jak jesteś daunem i nie znasz sie na Bundeslidze poco wchodzisz na to forum?? Pałuj się to napewno znasz!!!! Wkurza mnie jak debile z Polski nie mający pojęcia zabierają głos!!!Brawo Sttudgart-pokonali wszystkich nawet moją drużynę Bayern. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Schalke 04 Re: VfB Stuttgart mistrzem Niemiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.07, 14:11 Vfb Stuttgat wygrał z Energie Cottbus...;/ Odpowiedz Link Zgłoś