Dodaj do ulubionych

Gdzie są kibice? - komentarz

IP: *.chello.pl 01.10.07, 22:26
Wolę jednak ciepły fotel. Poszedłem kiedyś z 10 letnim synem na
mecz - było to kiedy Pogoń grała jeszcze w I lidze. Chłopak przez
całe swoje dotychczasowe życie nie nasłuchał się tylu przekleństw co
prze te dwie połowy meczu. To całe kibicowanie to jeden wielki
rynsztok i tak dobrze, że nie dostałem w mordę.

Dziękuje wolę posłuchać Chopina, kibicowanie zostawiam innym.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jonatan Gdzie są kibice? - komentarz IP: *.szczecin.mm.pl 01.10.07, 22:58
      A jaka to perspektywiczna drużyna, która nawet w IV lidze kiepsko
      sobie poczyna? Marzymy w Szczecinie o Pogoni takiej jaka była za
      Kurasa, gdy zdobyto wice-mistrzostwo kraju. Zadnych nazwisk,
      kiepskie widowiska, na co chodzić i co oglądać?
      • Gość: gryfus Pogoń & Barca IP: *.smsnet.pl 02.10.07, 02:05
        A czy wtedy strzelalismy po 7 bramek w meczu??
        Teraz przynajmniej widać jak chłopaki walczą na boisku dla Pogoni a nie dla
        pieniędzy, a i doping kibiców jest o wiele lepszy i bardziej przyzwoity. Jak
        ktoś potrafi tylko marudzić to niech zastanowi się nad sobą!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka