Gość: PeDro Re: Newsweek powinien za to beknac! IP: *.icpnet.pl 11.04.08, 23:45 a dlaczego?...przecież to prawda...buhahahaahah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gillette Cała prawda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.08, 16:02 To pokazuję cała prawdę o Legi. Koniec komentarza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PeDro Re: Cała prawda IP: *.icpnet.pl 11.04.08, 23:45 Zgadzam się!!!. To cała prawda...buhahahah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytuję hahaha...świetne :))) IP: 85.232.226.* 09.04.08, 16:10 Teraz poza Warszawą wzrośnie sprzedaż gazetki:)) Kazdy wiesniak bedzie chciał to zobaczyć na własne oczy:)) Świetny chwyt :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAro Re: hahaha...świetne :))) IP: *.tvwisla.com.pl 10.04.08, 07:33 "Teraz poza Warszawą wzrośnie sprzedaż gazetki Kazdy wiesniak bedzie chciał to zobaczyć na własne oczy" I wy się dziwicie, że nie jesteście lubiani "na wsi", czyli wszędzie poza Warszawą? Odpowiedz Link Zgłoś
pamejudd Wiesz, takich h*jow to u nas na wsi nie ma... 10.04.08, 11:15 ...wiec chcemy popatrzec:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zales Re: hahaha...świetne :))) IP: 195.42.249.* 10.04.08, 15:05 własnie wies to macie u siebie w tym zasyfionym mieście, siedziałem pół roku w Warszawie i wszedzie smierdzi, brudno, dziwni ludzie którzy na każdym kroku się lansuja, sam plastik :) Odpowiedz Link Zgłoś
bravia13 Wojna totalna trwa 09.04.08, 16:12 Cos dla obrazonych kibiców Legii: Byla kiedys w Polskim Radio audycja sportowa prowadzona przez red.Skindera, chyba nawet jemu samemu poswiecona. Wsród wielu wspomnien jedno dobrze zapamietalem: 'Bardzo czesto na stadionie przy Laziekowskiej tuz przed rozpoczeciem meczu slychac bylo gromkie skandowanie: Sedzia 'H..'' Macie na co zasluzyliscie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :D Czy dalej jesteś pedofilem ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 23:46 Tak tylko pytam w stylu tych co się podniecają takimi określeniami jak na okładce tygodnika Newsweek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: evan przerosiny wysłane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 16:13 I Newsweek przeprosił i ukarał winnych więc się opłacało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Re: przerosiny wysłane IP: *.acn.waw.pl 09.04.08, 16:42 Jestem Legionistka i wam coś powiem: teraz posypały się komentarze typu: przecież to prawda etc. jednak, jeśli zauważyliście, nikt nie napisał z Legii, nie nawyzywał innych itp. OKAZALIŚMY KLSE, jednak czyt. te wszystkie komentarze zastanawiam sie, jak to działa, że zawiśc ludzka sprawia, że negując chamskie zachowanie, samo je powiela. cała prawda ot co. Szesnastoletnia Warszawianka oraz Legionistka. PS Szczególnie ucieszyło mnie że mimo to klub z stolicy to jesteśmy wieśniakami XD a i tak zaraz posypią się komentarze popierające to swoją bezsensowną argumentacja;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bulba Re: przerosiny wysłane IP: 90.212.69.* 10.04.08, 00:57 Przeczytaj jeszcze raz. I pomyśl kto napisał te posty usunięte przez moderatora.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PeDro Re: przerosiny wysłane IP: *.icpnet.pl 11.04.08, 23:50 ale masło maślane tworzysz!!. już nie broń tej ległej....jej już nic nie pomoże...w całym kraju was nienawidzą...heheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :D I zapewne wielbiciele tej okładki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 23:48 zatrudnią tego grafika....Już to widzę? Typowe jordolone kłamstwo w wydaniu prawdziwych patryjotów :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PeDro Re: przerosiny wysłane IP: *.icpnet.pl 11.04.08, 23:48 wszystkim się opłaciło tym bardziej, że przez głupie rozdmuchanie sprawy przez kibiców ległej wszyscy się o tym napisie dowiedzieli....buhahaha...ja czytałem tego Neewsweka, ale napisu wcześniej nie zauważyłem....buhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwer Pozdrowienia dla grafika... spoko ziom!!! IP: *.toya.net.pl 09.04.08, 16:38 Newsweek wporzo tygodnik... >PS. Inna sprawa, że na wakacjach w Grecji widzieliśmy takie napisy. "napis zawarty na okładce" - wszędzie na Świecie się o tym dowiecie!!!. Pozdrowienia z Łodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :D Pozdrów tatusia Zomowca pałującego kibiców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.08, 00:06 Legii Warszawa na stadionie Widzewa Łódź w trakcie tzw. ścieżki zdrowia... Oczywiście jesteś za pałowaniem ludzi. Gratuluję. Więcej pij, ćpaj i kradnij to będziesz wspaniałym kibicem i dostaniesz błogosławieństwo od Seweryna B. z Gazety Stołecznej. On też jest dumny z pałowania kibiców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoL mi tam się okładka podoba IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.08, 16:39 a co do określenia legi, nie mam nic do dodania :] PS Albo mam... dodał bym "c" przed "h" ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek O co ta obraza? IP: *.e-wro.net.pl 09.04.08, 16:41 Po pierwsze w zyciu bym tego nie wypatrzył jakby mi ktos nie pokzał. Po drugie faktycznie takie napiosy mozna znaleźć na murach i drzewach w wielu krajach, do których jeżdżą polscy turysci Po trzecie to nie rozumiem obrazy skoro ten napis mówi prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milimetr powinni zabrać się za siebie bandyci stadionowi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 16:47 a nie jak panienki się obrażają.... ŻENADA - zwykli bandyci, przez których demolowane są miasta obrażają się jak ktoś ich nazwie po imieniu..... całe kibolstwo to jeden wielki żen - dorabianie ideologii dla bandy zwyrodnialców żeby mogli się wyżyć..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brawo Pan Grafik Czy mozna obrazic kibica legi ? IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 09.04.08, 16:47 Brawo dla szanownego Pana Grafika. Super gosciu. Podziwiam. Dawno sie tak nie ubawilem. W sumie jakby mnie ktos nazwal kibicem legii tobym sie obrazil :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ib gdzieś są granice przyzwoitości IP: *.pzl-wola.pl 09.04.08, 17:00 Droga Redakcjo i uważacie, że jest to błahostka, bo gdyby... to nie zauważylibyście? bardzo dowcipne. gratuluję - jesteście żenujący Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigiri mi sie osobiscie okladka bardzo podoba IP: *.axelspringer.pl 09.04.08, 17:06 a tego typu napisy sa rzeczywiscie wszedzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chuligan z Woli oj stec, stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 17:10 no i co? szmaty nie napiszą że nas Newsweek przeprosił? oj... wstyd, wstyd pałujcie się dalej frędzle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ortografia, buce! ortografia, buce! IP: 157.25.204.* 09.04.08, 17:35 nr się pisze bez kropki, panowie. nie mówiąc o ch..., które przez samo 'h' normalnego człowieka obrazić nie da rady... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca h.. z wami legiodebile i z cala skorumpowana IP: *.mysmart.ie 09.04.08, 18:10 "ekstraklasa", zal Odpowiedz Link Zgłoś
bravia13 Wojna totalna trwa 09.04.08, 18:22 Jeszcze mamy w pamieci 'goscinne wystepy' sympatyków Legii w Wilnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndrzejKK 'Legia H..e' na okładce Newsweeka, wojna totaln... IP: *.3s.pl 09.04.08, 18:23 Ale te h..e mają problem. W każdym polskim mieście są takie napisy. Widocznie klub jest znany i odpowiednio ceniony. Właściciel Legii powinien być dumny za bezpłatną reklamę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ant 'Legia H..e' na okładce Newsweeka, wojna totaln... IP: *.acn.waw.pl 09.04.08, 18:34 Kibolki legiuni, my wiemy, ze myslenie to nie jest Wasza najmocniejsza strona, ale - na Boga - najpierw pomyslcie, a potem robcie! No chyba, z e Newsweek zaplacil Wam za reklame Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech legia to rzeczywiście ch** IP: *.echostar.pl 09.04.08, 18:45 czemu Ci kolesie sie awanturują nie chcąc spojrzec prawdzie w oczy?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: set legia hu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 18:54 a ja mysle ze to wina kibicow legii, to przez nich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOLEJORZ Legia to nie h..............KKS LECH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 19:02 to jest skandal Legia to noie h.. i nawet nie chu............ale zwykła i największa w Polsce KUR............ i proszę aby redaktor naczelny gazety naniósł odpowiednie popraki w napisie- bo inaczej my kibice Kolejorza napiszemy protest!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Legia to nie h..............KKS LECH 09.04.08, 23:35 Splendoru to ty swojemu klubowi knajaku nie przynosisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek01 gdzie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 19:05 ... tam jest napisane że chodzi o ległą warszawę oraz gdzie tam jest slowo na "h" ja tam widzę słowo "hvje". co sie tak wszyscy z wawy napinacie? a może ktos był w legii cudzoziemskiej i sobie tak napisał po jakiemus tam? a poza tym sobota będzie Kolejorza!!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legionista Cała prawda IP: *.chello.pl 09.04.08, 19:05 Co oni mówią o dumie polski jak sami są h..... i rozumiem jakby o Wiśle ale o legi żżżżżżżżżżaaaaaaaaalllllllll Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PeDro Re: Cała prawda IP: *.icpnet.pl 12.04.08, 00:01 ale z ciebie marny pieroła sobie żyjesz w takiej nieświadomości...hmm...smutne zycie masz, ale na szczęscie to tylko twoje życie...legła precz!! Odpowiedz Link Zgłoś