Dodaj do ulubionych

'Legia H..e' na okładce Newsweeka, wojna totaln...

    • Gość: x Newsweek powinien za to beknac! IP: *.crowley.pl 09.04.08, 15:56
      .
      • Gość: PeDro Re: Newsweek powinien za to beknac! IP: *.icpnet.pl 11.04.08, 23:45
        a dlaczego?...przecież to prawda...buhahahaahah
    • Gość: Gillette Cała prawda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.08, 16:02
      To pokazuję cała prawdę o Legi. Koniec komentarza...
      • Gość: PeDro Re: Cała prawda IP: *.icpnet.pl 11.04.08, 23:45
        Zgadzam się!!!. To cała prawda...buhahahah
    • Gość: czytuję hahaha...świetne :))) IP: 85.232.226.* 09.04.08, 16:10
      Teraz poza Warszawą wzrośnie sprzedaż gazetki:)) Kazdy wiesniak
      bedzie chciał to zobaczyć na własne oczy:))
      Świetny chwyt :)))
      • Gość: JAro Re: hahaha...świetne :))) IP: *.tvwisla.com.pl 10.04.08, 07:33
        "Teraz poza Warszawą wzrośnie sprzedaż gazetki Kazdy wiesniak
        bedzie chciał to zobaczyć na własne oczy"

        I wy się dziwicie, że nie jesteście lubiani "na wsi", czyli wszędzie poza Warszawą?
      • pamejudd Wiesz, takich h*jow to u nas na wsi nie ma... 10.04.08, 11:15
        ...wiec chcemy popatrzec:)
      • Gość: zales Re: hahaha...świetne :))) IP: 195.42.249.* 10.04.08, 15:05
        własnie wies to macie u siebie w tym zasyfionym mieście, siedziałem pół roku w
        Warszawie i wszedzie smierdzi, brudno, dziwni ludzie którzy na każdym kroku się
        lansuja, sam plastik :)
    • bravia13 Wojna totalna trwa 09.04.08, 16:12
      Cos dla obrazonych kibiców Legii:
      Byla kiedys w Polskim Radio audycja sportowa prowadzona
      przez red.Skindera, chyba nawet jemu samemu poswiecona.
      Wsród wielu wspomnien jedno dobrze zapamietalem:
      'Bardzo czesto na stadionie przy Laziekowskiej tuz przed
      rozpoczeciem meczu slychac bylo gromkie skandowanie: Sedzia 'H..''
      Macie na co zasluzyliscie!
      • Gość: :D Czy dalej jesteś pedofilem ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 23:46
        Tak tylko pytam w stylu tych co się podniecają takimi określeniami
        jak na okładce tygodnika Newsweek.
    • Gość: evan przerosiny wysłane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 16:13
      I Newsweek przeprosił i ukarał winnych więc się opłacało.
      • Gość: heh Re: przerosiny wysłane IP: *.acn.waw.pl 09.04.08, 16:42
        Jestem Legionistka i wam coś powiem: teraz posypały się komentarze typu:
        przecież to prawda etc. jednak, jeśli zauważyliście, nikt nie napisał z Legii,
        nie nawyzywał innych itp. OKAZALIŚMY KLSE, jednak czyt. te wszystkie komentarze
        zastanawiam sie, jak to działa, że zawiśc ludzka sprawia, że negując chamskie
        zachowanie, samo je powiela.
        cała prawda ot co.

        Szesnastoletnia Warszawianka oraz Legionistka.

        PS Szczególnie ucieszyło mnie że mimo to klub z stolicy to jesteśmy wieśniakami
        XD a i tak zaraz posypią się komentarze popierające to swoją bezsensowną
        argumentacja;p
        • Gość: bulba Re: przerosiny wysłane IP: 90.212.69.* 10.04.08, 00:57
          Przeczytaj jeszcze raz. I pomyśl kto napisał te posty usunięte przez
          moderatora..
        • Gość: PeDro Re: przerosiny wysłane IP: *.icpnet.pl 11.04.08, 23:50
          ale masło maślane tworzysz!!. już nie broń tej ległej....jej już nic nie
          pomoże...w całym kraju was nienawidzą...heheheheh
      • Gość: :D I zapewne wielbiciele tej okładki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 23:48
        zatrudnią tego grafika....Już to widzę? Typowe jordolone kłamstwo w
        wydaniu prawdziwych patryjotów :D
      • Gość: PeDro Re: przerosiny wysłane IP: *.icpnet.pl 11.04.08, 23:48
        wszystkim się opłaciło tym bardziej, że przez głupie rozdmuchanie sprawy przez
        kibiców ległej wszyscy się o tym napisie dowiedzieli....buhahaha...ja czytałem
        tego Neewsweka, ale napisu wcześniej nie zauważyłem....buhahahaha
    • Gość: obserwer Pozdrowienia dla grafika... spoko ziom!!! IP: *.toya.net.pl 09.04.08, 16:38
      Newsweek wporzo tygodnik...

      >PS. Inna sprawa, że na wakacjach w Grecji widzieliśmy takie napisy.

      "napis zawarty na okładce" - wszędzie na Świecie się o tym dowiecie!!!.

      Pozdrowienia z Łodzi
      • Gość: :D Pozdrów tatusia Zomowca pałującego kibiców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.08, 00:06
        Legii Warszawa na stadionie Widzewa Łódź w trakcie tzw. ścieżki
        zdrowia...
        Oczywiście jesteś za pałowaniem ludzi. Gratuluję. Więcej pij, ćpaj i
        kradnij to będziesz wspaniałym kibicem i dostaniesz błogosławieństwo
        od Seweryna B. z Gazety Stołecznej. On też jest dumny z pałowania
        kibiców.
    • Gość: LoL mi tam się okładka podoba IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.08, 16:39
      a co do określenia legi, nie mam nic do dodania :]

      PS Albo mam... dodał bym "c" przed "h" ;]
    • Gość: Jonek O co ta obraza? IP: *.e-wro.net.pl 09.04.08, 16:41
      Po pierwsze w zyciu bym tego nie wypatrzył jakby mi ktos nie pokzał.
      Po drugie faktycznie takie napiosy mozna znaleźć na murach i
      drzewach w wielu krajach, do których jeżdżą polscy turysci
      Po trzecie to nie rozumiem obrazy skoro ten napis mówi prawdę.
    • Gość: milimetr powinni zabrać się za siebie bandyci stadionowi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 16:47
      a nie jak panienki się obrażają.... ŻENADA - zwykli bandyci, przez których
      demolowane są miasta obrażają się jak ktoś ich nazwie po imieniu.....
      całe kibolstwo to jeden wielki żen - dorabianie ideologii dla bandy
      zwyrodnialców żeby mogli się wyżyć.....
    • Gość: Brawo Pan Grafik Czy mozna obrazic kibica legi ? IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 09.04.08, 16:47
      Brawo dla szanownego Pana Grafika. Super gosciu. Podziwiam. Dawno sie tak nie
      ubawilem. W sumie jakby mnie ktos nazwal kibicem legii tobym sie obrazil :)
    • Gość: ib gdzieś są granice przyzwoitości IP: *.pzl-wola.pl 09.04.08, 17:00
      Droga Redakcjo i uważacie, że jest to błahostka, bo gdyby... to nie
      zauważylibyście? bardzo dowcipne. gratuluję - jesteście żenujący
    • Gość: nigiri mi sie osobiscie okladka bardzo podoba IP: *.axelspringer.pl 09.04.08, 17:06
      a tego typu napisy sa rzeczywiscie wszedzie
    • Gość: Chuligan z Woli oj stec, stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 17:10
      no i co? szmaty nie napiszą że nas Newsweek przeprosił?

      oj... wstyd, wstyd
      pałujcie się dalej frędzle
    • Gość: yyy Zajawiając? IP: *.cpe.netcabo.pt 09.04.08, 17:20
      he,he
    • Gość: ortografia, buce! ortografia, buce! IP: 157.25.204.* 09.04.08, 17:35
      nr się pisze bez kropki, panowie. nie mówiąc o ch..., które przez samo
      'h' normalnego człowieka obrazić nie da rady...
    • Gość: znawca h.. z wami legiodebile i z cala skorumpowana IP: *.mysmart.ie 09.04.08, 18:10
      "ekstraklasa", zal
    • bravia13 Wojna totalna trwa 09.04.08, 18:22
      Jeszcze mamy w pamieci 'goscinne wystepy' sympatyków Legii w
      Wilnie...
    • Gość: AndrzejKK 'Legia H..e' na okładce Newsweeka, wojna totaln... IP: *.3s.pl 09.04.08, 18:23
      Ale te h..e mają problem. W każdym polskim mieście są takie napisy.
      Widocznie klub jest znany i odpowiednio ceniony. Właściciel Legii
      powinien być dumny za bezpłatną reklamę.
    • Gość: ant 'Legia H..e' na okładce Newsweeka, wojna totaln... IP: *.acn.waw.pl 09.04.08, 18:34
      Kibolki legiuni, my wiemy, ze myslenie to nie jest Wasza najmocniejsza strona,
      ale - na Boga - najpierw pomyslcie, a potem robcie! No chyba, z e Newsweek
      zaplacil Wam za reklame
    • Gość: lech legia to rzeczywiście ch** IP: *.echostar.pl 09.04.08, 18:45
      czemu Ci kolesie sie awanturują nie chcąc spojrzec prawdzie w oczy??
    • Gość: set legia hu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 18:54
      a ja mysle ze to wina kibicow legii, to przez nich.
    • Gość: whatever Nikt nie lubi Legii! Big deal! IP: 88.220.32.* 09.04.08, 18:59
    • Gość: KOLEJORZ Legia to nie h..............KKS LECH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 19:02
      to jest skandal Legia to noie h.. i nawet nie chu............ale
      zwykła i największa w Polsce KUR............ i proszę aby redaktor
      naczelny gazety naniósł odpowiednie popraki w napisie- bo inaczej my
      kibice Kolejorza napiszemy protest!!!!!!!!!!
      • guru133 Re: Legia to nie h..............KKS LECH 09.04.08, 23:35
        Splendoru to ty swojemu klubowi knajaku nie przynosisz.
    • Gość: jarek01 gdzie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 19:05
      ... tam jest napisane że chodzi o ległą warszawę oraz gdzie tam jest slowo na
      "h" ja tam widzę słowo "hvje". co sie tak wszyscy z wawy napinacie? a może ktos
      był w legii cudzoziemskiej i sobie tak napisał po jakiemus tam? a poza tym
      sobota będzie Kolejorza!!! ;)
    • Gość: Legionista Cała prawda IP: *.chello.pl 09.04.08, 19:05
      Co oni mówią o dumie polski jak sami są h..... i rozumiem jakby o Wiśle ale o legi żżżżżżżżżżaaaaaaaaalllllllll
      • Gość: PeDro Re: Cała prawda IP: *.icpnet.pl 12.04.08, 00:01
        ale z ciebie marny pieroła sobie żyjesz w takiej nieświadomości...hmm...smutne
        zycie masz, ale na szczęscie to tylko twoje życie...legła precz!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka