nowaewa
09.06.08, 20:13
Caly czas podkreslali, ze Polska bardzo dobrze grala, zwlaszcza na poczatku meczu.
Uwazaja, ze na razie byl do najlepszy mecz, niedeprecjonujacy wcale Polakow.
pozdr
nowaewa
btw.Czekam na zwyciestwo Francji (mimo, ze blado wypadlismy z Rumunami), Polakom chetnie przyznalabym drugie miejsce.