Gość: on(L)y I IP: *.adsl.lpoy.dnainternet.fi 21.11.08, 22:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: http://www.youtube <a href="http://www.youtube.com/watch?v=62UHpBXmvlo" target="_blan IP: *.cable.ubr10.croy.blueyonder.co.uk 21.11.08, 22:42 www.youtube.com/watch?v=62UHpBXmvlo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robak dlaczego tylko na Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 22:57 Gdzie dziś byliscie Zając i Scherfchen ? że stara kobieta lekkich obyczajów was ograła.?Mądrale i słabeusze,którzy się sprężają na swoje dawne kluby,które was wykarmiły? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: massimo Ekstraklasa: W Bytomiu śnieżyca i grad goli IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 21.11.08, 22:59 nareście !!! TYLKO ŁKS ŁÓDŹ !!!POZDRO Z UK !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob_Arctor W Bytomiu(...)Polonia przegrała 3:2 z ŁKS-em Łódź. IP: 77.236.5.* 21.11.08, 23:19 Czy w Gazecie Wyborczej ktoś jeszcze czyta teksty przed publikacją? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Ekstraklasa: W Bytomiu śnieżyca i grad goli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 09:39 Legia musi wygrywać i zarabiać. Jeden z piłkarzy np. buduje piękny dom pod Warszawą i będzie sąsiadem mojego wujka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tttrr tttt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 21:23 No to Lech idzie na mistrza. Lokomotywy już nic nie zatrzyma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ..... W tytule Polonia..... IP: *.lan.bermudy.net 22.11.08, 22:35 a w ostatnim zdaniu Legia ..liderem ......cóż za konsekwencja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic legii lech idzie na mistrza !!! IP: 78.52.232.* 22.11.08, 22:38 lech bedzie mistrzem, pewnie wygraja lige Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Ekstraklasa: Polonia liderem, Lech ledwo wygrał... IP: *.range86-166.btcentralplus.com 22.11.08, 22:59 Gorniku jestesmy z toba nie opuscimy cie nigdy cie nie zdradzimy bo my kochamy cie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Znów ... Legła ... Lech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 23:02 I jak tu inaczej ocenić , dwa mecze, dwie wygrane, wyniki i gra identyczne, dwa zespoły pochodza ze stolicy ... z tym że jeden ze stolicy Wielkopolski i tu ma pecha, bo jesli Legła wygrywa 1 : 0 to jest Ok ale jesli 1 : 0 wygrywa Lech to najpewniej "Lech ledwo wygrał" ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dość Re: Znów ... Legła ... Lech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 23:24 Na to też właśnie chciałem zwrócić uwagę. Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Znów ... Legła ... Lech 22.11.08, 23:48 Nie ma się co spinać, żeby tak jeszcze do końca rundy "ledwo wygrać" i będzie dobrze. Ważne punkty, szkoda Cracovi mam nadzieję, że się utrzyma. A. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Znów ... Legła ... Lech 23.11.08, 07:01 Niech Lechu ledwo wygrywa i niech dział reklamy ITI przebrany za dziennikarzy GW dalej się pieni i wszystko będzie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp FC Komplelsiorz poznan znow w akcji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 10:25 Chcecie chusteczki? Koniecznie kupcie je na piatek rano bo komentarze znow beda nie po waszej mysli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszka za Leszka Weź `pod język' czopek glicerynowy IP: 89.108.200.* 23.11.08, 11:41 Łagodzi bóle zwieracza szczęki i napinacza języka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Wrocław Re: Weź `pod język' czopek glicerynowy IP: *.icpnet.pl 23.11.08, 21:05 Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie. Matka Was nie kocha? Czym się przejmujecie? Sami się napinacie jak kolorowi chłopcy za 10 gorszy na rogu. TO JEST TYLKO SPORT!! Pozdrowienia dla Poznania i Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: posen lech ledwo wygrał coż za wybiórczy komentarz IP: *.echostar.pl 23.11.08, 08:55 lech mimo że zagrał bez rozgrywającego Murawskiego miał dużą przewagę i dużo czystych sytuacji, był mniej skuteczny w tych zimowych warunkach i tyle bravo kolejorz Odpowiedz Link Zgłoś
jurek1943 Lech" ledwo" 23.11.08, 09:25 Ta wasza Legia tytułu nie zdobędzie już bardzo długo bo te czasy o których dobrze wiecie i mówi o nich cała Polska sie chyba skończyły.Wygrali szczęsliwie kożlarki z Ruchem a juz puste główki podnosicie -Legia -Mistrz HA HA HA! Odpowiedz Link Zgłoś
zydomason20 Kolejorz 23.11.08, 12:18 Lech Poznan to najlepszy klub w Polsce.Tak,tak frajezy z Wa-wy,Breslal,Stalinogrodu.Jak to zrozumiecie pedalki bedziecie sie mogli wrescie nazywac cywilizowanymi ludzki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poznaniak Re: Kolejorz IP: *.icpnet.pl 23.11.08, 21:07 Jestem z poznania i NIE życzę sobie takich szczeniackich komentarzy! Piłka nożna nie na tym polega. Jak do tego nie dorosłeś to nie jesteś fanem Lecha i innych zespołów. Poznań pozdrawia Warszawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wrocławiak Re: Kolejorz IP: *.wro.vectranet.pl 24.11.08, 00:38 Czemu nazywasz inny frajerami? stań na wprost nas - kibiców śląska i to powiedz. Cwany przed ekranem... Powiem szczerze - podziwiam Lech - za to jaki ma marketing - za to co robi w pucharze uefa :) Oby lech wyszedł z grupy!! Ale czy możesz nas uważać "za frajerów" ? oczywiście, że nie. Przyjedź do Wrocławia i powiedz przed meczem "że jesteśmy frajerami". Jak jesteś mocny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no.5 A ta Legła to niby pewnie...:) IP: *.icpnet.pl 23.11.08, 14:32 Pismaki to zawód którym gardze!!! Wydaje im się, że na wszystkim się znają!!!W tym przypadku zapomnieli o obiektywiźmie warszawskie buraki Odpowiedz Link Zgłoś
bad_moherfvcker Lech ledwo wygrał, za to Legia jak zwykle gromi ;) 23.11.08, 14:51 GW jest po prostu śmieszna z niektórymi sprawozdaniami z meczów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech.... Ekstraklasa: Polonia liderem, Lech ledwo wygrał... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 15:55 Polonia liderem smiechu warte przypominam, ze mecz Wisły ze śląskiem jeszcze sie nie odbyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex Re: Ekstraklasa: Polonia liderem, Lech ledwo wygr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 19:29 hehe....już się odbył....śmiejesz się daslej kartofelku?:P))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OSTROVIA Ekstraklasa: Wisła przegrała mistrzostwo jesieni IP: *.promax.media.pl 23.11.08, 19:36 przeciez zostala jeszcze jedna kolejka co oni tu za bzdury wypisuja?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex Re: Ekstraklasa: Wisła przegrała mistrzostwo jesi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 20:10 to była 15, ostatnia kolejka jesieni....jeszcze są 2 awansem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: areq To nie przypadek,że na mecze Lecha i Wisły IP: *.171.65.147.static.crowley.pl 24.11.08, 14:46 wyznaczono sędziów z warszawy.Pan Borski robił wszystko by mecz zakończył się wynikiem 0:0,gra rwana,dobry sędzia jakim jest wie jak to zrobić tak by niewprawne oko nie dostrzegło wałka. Na wisłę wysłali sedziego Szulca który prawidłowo!!! pokazał obie kartki wiślakom.Knyf polega na tym,że kolegium śedziowskie dobrze wie że to człowiek bardzo uczulony na przekleństwa co udowodnił już nie raz.No i trafiło na sobola i baszcza...:) Odpowiedz Link Zgłoś