Dodaj do ulubionych

Ekstraklasa: W Bytomiu śnieżyca i grad goli

IP: *.adsl.lpoy.dnainternet.fi 21.11.08, 22:41
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: http://www.youtube <a href="http://www.youtube.com/watch?v=62UHpBXmvlo" target="_blan IP: *.cable.ubr10.croy.blueyonder.co.uk 21.11.08, 22:42
      www.youtube.com/watch?v=62UHpBXmvlo
    • Gość: robak dlaczego tylko na Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 22:57
      Gdzie dziś byliscie Zając i Scherfchen ? że stara kobieta lekkich
      obyczajów was ograła.?Mądrale i słabeusze,którzy się sprężają na
      swoje dawne kluby,które was wykarmiły?
    • Gość: massimo Ekstraklasa: W Bytomiu śnieżyca i grad goli IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 21.11.08, 22:59
      nareście !!! TYLKO ŁKS ŁÓDŹ !!!POZDRO Z UK !!!
    • Gość: Bob_Arctor W Bytomiu(...)Polonia przegrała 3:2 z ŁKS-em Łódź. IP: 77.236.5.* 21.11.08, 23:19
      Czy w Gazecie Wyborczej ktoś jeszcze czyta teksty przed publikacją?
    • Gość: Jacek Ekstraklasa: W Bytomiu śnieżyca i grad goli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 09:39
      Legia musi wygrywać i zarabiać. Jeden z piłkarzy np. buduje piękny dom pod
      Warszawą i będzie sąsiadem mojego wujka.
    • Gość: tttrr tttt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 21:23
      No to Lech idzie na mistrza. Lokomotywy już nic nie zatrzyma
    • Gość: ..... W tytule Polonia..... IP: *.lan.bermudy.net 22.11.08, 22:35
      a w ostatnim zdaniu Legia ..liderem ......cóż za konsekwencja
      • Gość: kibic legii lech idzie na mistrza !!! IP: 78.52.232.* 22.11.08, 22:38
        lech bedzie mistrzem, pewnie wygraja lige
    • Gość: Adam Ekstraklasa: Polonia liderem, Lech ledwo wygrał... IP: *.range86-166.btcentralplus.com 22.11.08, 22:59
      Gorniku jestesmy z toba nie opuscimy cie nigdy cie nie zdradzimy bo
      my kochamy cie!
    • Gość: XXL Znów ... Legła ... Lech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 23:02
      I jak tu inaczej ocenić , dwa mecze, dwie wygrane, wyniki i gra identyczne, dwa
      zespoły pochodza ze stolicy ... z tym że jeden ze stolicy Wielkopolski i tu ma
      pecha, bo jesli Legła wygrywa 1 : 0 to jest Ok ale jesli 1 : 0 wygrywa Lech to
      najpewniej "Lech ledwo wygrał" .....
      • Gość: dość Re: Znów ... Legła ... Lech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 23:24
        Na to też właśnie chciałem zwrócić uwagę.
        • alfalfa Re: Znów ... Legła ... Lech 22.11.08, 23:48
          Nie ma się co spinać, żeby tak jeszcze do końca rundy "ledwo wygrać"
          i będzie dobrze. Ważne punkty, szkoda Cracovi mam nadzieję, że się
          utrzyma.
          A.
          • mikolaj.plank Re: Znów ... Legła ... Lech 23.11.08, 07:01
            Niech Lechu ledwo wygrywa i niech dział reklamy ITI przebrany za dziennikarzy GW
            dalej się pieni i wszystko będzie dobrze.
          • Gość: ppp FC Komplelsiorz poznan znow w akcji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 10:25
            Chcecie chusteczki? Koniecznie kupcie je na piatek rano bo komentarze znow beda
            nie po waszej mysli.
            • Gość: Leszka za Leszka Weź `pod język' czopek glicerynowy IP: 89.108.200.* 23.11.08, 11:41
              Łagodzi bóle zwieracza szczęki i napinacza języka.
              • Gość: Asia Wrocław Re: Weź `pod język' czopek glicerynowy IP: *.icpnet.pl 23.11.08, 21:05
                Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie. Matka Was nie kocha? Czym się przejmujecie?
                Sami się napinacie jak kolorowi chłopcy za 10 gorszy na rogu. TO JEST TYLKO
                SPORT!! Pozdrowienia dla Poznania i Warszawy.
    • Gość: posen lech ledwo wygrał coż za wybiórczy komentarz IP: *.echostar.pl 23.11.08, 08:55
      lech mimo że zagrał bez rozgrywającego Murawskiego miał dużą
      przewagę i dużo czystych sytuacji, był mniej skuteczny w tych
      zimowych warunkach i tyle
      bravo kolejorz
    • jurek1943 Lech" ledwo" 23.11.08, 09:25
      Ta wasza Legia tytułu nie zdobędzie już bardzo długo bo te czasy o których
      dobrze wiecie i mówi o nich cała Polska sie chyba skończyły.Wygrali szczęsliwie
      kożlarki z Ruchem a juz puste główki podnosicie -Legia -Mistrz HA HA HA!
    • zydomason20 Kolejorz 23.11.08, 12:18
      Lech Poznan to najlepszy klub w Polsce.Tak,tak frajezy z Wa-wy,Breslal,Stalinogrodu.Jak to zrozumiecie pedalki bedziecie sie mogli wrescie nazywac cywilizowanymi ludzki!
      • Gość: Poznaniak Re: Kolejorz IP: *.icpnet.pl 23.11.08, 21:07
        Jestem z poznania i NIE życzę sobie takich szczeniackich komentarzy! Piłka nożna
        nie na tym polega. Jak do tego nie dorosłeś to nie jesteś fanem Lecha i innych
        zespołów. Poznań pozdrawia Warszawę.
      • Gość: Wrocławiak Re: Kolejorz IP: *.wro.vectranet.pl 24.11.08, 00:38
        Czemu nazywasz inny frajerami? stań na wprost nas - kibiców śląska i to powiedz.
        Cwany przed ekranem... Powiem szczerze - podziwiam Lech - za to jaki ma
        marketing - za to co robi w pucharze uefa :)
        Oby lech wyszedł z grupy!!
        Ale czy możesz nas uważać "za frajerów" ? oczywiście, że nie. Przyjedź do
        Wrocławia i powiedz przed meczem "że jesteśmy frajerami". Jak jesteś mocny!
    • Gość: no.5 A ta Legła to niby pewnie...:) IP: *.icpnet.pl 23.11.08, 14:32
      Pismaki to zawód którym gardze!!! Wydaje im się, że na wszystkim się
      znają!!!W tym przypadku zapomnieli o obiektywiźmie warszawskie buraki
    • bad_moherfvcker Lech ledwo wygrał, za to Legia jak zwykle gromi ;) 23.11.08, 14:51
      GW jest po prostu śmieszna z niektórymi sprawozdaniami z meczów.
    • Gość: lech.... Ekstraklasa: Polonia liderem, Lech ledwo wygrał... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 15:55
      Polonia liderem smiechu warte przypominam, ze mecz Wisły ze śląskiem jeszcze
      sie nie odbyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: alex Re: Ekstraklasa: Polonia liderem, Lech ledwo wygr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 19:29
        hehe....już się odbył....śmiejesz się daslej kartofelku?:P)))))))
    • Gość: OSTROVIA Ekstraklasa: Wisła przegrała mistrzostwo jesieni IP: *.promax.media.pl 23.11.08, 19:36
      przeciez zostala jeszcze jedna kolejka co oni tu za bzdury wypisuja??
      • Gość: alex Re: Ekstraklasa: Wisła przegrała mistrzostwo jesi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 20:10
        to była 15, ostatnia kolejka jesieni....jeszcze są 2 awansem
    • Gość: areq To nie przypadek,że na mecze Lecha i Wisły IP: *.171.65.147.static.crowley.pl 24.11.08, 14:46
      wyznaczono sędziów z warszawy.Pan Borski robił wszystko by mecz
      zakończył się wynikiem 0:0,gra rwana,dobry sędzia jakim jest wie jak
      to zrobić tak by niewprawne oko nie dostrzegło wałka.
      Na wisłę wysłali sedziego Szulca który prawidłowo!!! pokazał obie
      kartki wiślakom.Knyf polega na tym,że kolegium śedziowskie dobrze
      wie że to człowiek bardzo uczulony na przekleństwa co udowodnił już
      nie raz.No i trafiło na sobola i baszcza...:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka