Dodaj do ulubionych

Ekstraklasa: Górnik marzy o remisie

IP: 86.29.1.* 28.11.08, 19:18
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • sagi2007 Allianz mistrzem ? 28.11.08, 19:41
      W Polsce nigdy ! Bełchatów 1-0
    • Gość: luke1922 <a href="http://pl.youtube.com/watch?v=62UHpBXmvlo" target="_blank IP: *.cable.ubr10.croy.blueyonder.co.uk 28.11.08, 19:45
      pl.youtube.com/watch?v=62UHpBXmvlo
      • mikolaj.plank Re: <a href="<a href="http://pl.youtube.com/watch?v=62" target 28.11.08, 20:11
        power director to dobry program :)
        • znajomy_jennifer_lopez Chopy chopy, jest interes do zrobienia 30.11.08, 06:44
          Bo wiecie, my tu mamy Szkopa co kasy wywalił, nie macie jakichs cieniasów za duże pieniądze których nikomu nie mogliście opchnąć? My im Wam opchniemy, wepchniemy ich do Górnika. Oczywiście za prowizje, a ta wiadomo, im towar mniej chodliwy tym większa.
    • Gość: Ślązok Górnik wielie dno IP: *.gprs.plus.pl 28.11.08, 19:51
      Zaś dzidy w plecach,takich c....w żabrza niepamietom. Niedołegi
      Alianz na wos h.j położy
    • Gość: obserwator Super IP: *.multimo.gtsenergis.pl 28.11.08, 20:18
      Kiedyś kibicowałem Górnikowi, teraz jego los mi już jest obojętny.
      Tak naprawdę cieszyłbym się, gdyby spadł do I ligi bo może wreszcie
      komuś otworzyłoby to oczy na to, że Kasperczak jest przeciętnym
      trenerem i że za taką kasę jaką bierze można by było kupić kilku
      młodych, dobrze obiecujących piłkarzy. A jak czytam dzisiejsze
      artykuły, że jedynym pomysłem Kasperczaka jest ściągnięcie starych
      piłkarzy z Wisły to aż mnie krew zalewa. Plan uzdrowienia Górnika
      powinien zacząć się od zwolnienia Kasperczaka, potem Hajty i jeszcze
      kilku innych piłkarzy i postawienie potem na młodych.
      • Gość: ja Re: Super IP: *.ostrog.net.pl 28.11.08, 20:23
        sezonowy kibic, dobrze ze juz nie kibicujesz Gornikowi takich
        przerzutow mu nie potrzeba
        • Gość: obserwator Re: Super IP: *.multimo.gtsenergis.pl 28.11.08, 20:53
          Sam jesteś przerzutem. Kibicowałem kilkadziesiąt lat, ale takiemu
          czemuś co prezentuje Górnik od jakiegoś czasu już kibicować nie
          zamierzam.
      • Gość: lewiatan137 Re: Super IP: *.toya.net.pl 29.11.08, 23:28
        Jak czytam takie bzdury to mi sie noz w kieszeni otwiera.Odnowe
        Gornika powidlo sie zaczac od zarzadu .Bo jak mozna bylo z taka kasa
        kupic takich wiekowych cieniasow.Wyglada na to ze panowie dzialacze
        niezle sie bawili za pieniadze sponsora.Pewnie niektorzy przytulili
        troche grosza przyokazji tych genialnych transferow jak transfer
        super strzelca sparigowego Pitrego.
    • Gość: alex Allianz = 0 IP: *.ski.vectranet.pl 28.11.08, 20:40
      I dobrze,bo Allianz to nierzetelny ubezpieczyciel.
      _________________________________________________________________
      Pase lo que pase Widzew siempre :)
    • Gość: Ślązok Ekstraklasa: Górnik marzy o remisie IP: *.gprs.plus.pl 28.11.08, 20:50
      Kaj jest wasz najmodzrzejszy rzecznik ŻABOL.Becy zaś ten cosnek.
    • guru133 Nazwanie porażki 0:1 klęską jest klęską, ale 28.11.08, 21:20
      redaktora. zanim drugi raz napiszesz pan coś takiego sprawdź pan znaczenie
      słów w Encyklopedii Powszechnej:)
      • Gość: Jacek Re: Nazwanie porażki 0:1 klęską jest klęską, ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 23:28
        Z Górnikiem Zabrze prawie wszyscy wygrywają. Ostatnio wszyscy chcą wygrać z tym
        słabeuszem z Zabrza jak najmniejszym nakładem sił. Górnika już nic nie uratuje,
        sądzę, że z taką grą nie poradzi sobie i w I (czyli w II lidze) . Aż się nie
        chce wierzyć, że takie patałachy niszczą i i kompromitują piękną tradycję
        sławnego niegdyś Górnika.
        • Gość: Czesion normalka ! gornik na czele ! odwróć tabele ! IP: 94.157.166.* 29.11.08, 04:50
          zabole sa tam gdzie ich miejsce ... wszystko wraca do normy ...

          gornik na czele ... odwróć tabele ...

          Zabole spadna ... ojeju heheh ...

        • Gość: axa komplexy IP: *.proxnet.pl 29.11.08, 09:27
          temat dotyczy dwóch spotkań a wy ino o Górniku piszecie dajcie juz sobie spokój
          kompleksiarze! 9 pkt zdobytych to tragedia ale jescze 14 kolejek wiec Górnik
          NIE spadnie nie martwcie i nie cieszcie sie na zapas
    • asimek Dostrzegam jeden plus w postawie Górnika 29.11.08, 09:37
      Kasperczak przesrał szanse na selekcjonera. I dobrze, nie nadawał się do tej
      roki. W Krakowie miał drużynę marzeń (na polskie warunki, rzecz jasna) i
      przegrywał z Tibilisi.
      Jeśli nie trener z zagranicy, niekoniecznie tak stary i drogi jak Beenhakker,
      to tylko Smuda. Poetą nie jest, ale dysponując tym co ma, nie pęka przed
      silniejszymi rywalami.
      • Gość: bazi Re: Dostrzegam jeden plus w postawie Górnika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 21:28
        Kasperczak jest cienki. Drużynę Wisły zestawił Smuda i w ten sposób
        podał "na tacy" gotowy zespół, z którym Kasperczak mógł powalczyć w
        Europie.
      • Gość: DDIWALY Re: Dostrzegam jeden plus w postawie Górnika IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 30.11.08, 23:21
        ZGADZAM SIE W 100%. A KASPERCZAK DOSTAL W SPADKU JUZ POUKLADANA EKIPE...
        POUKLADANA PRZEZ SMUDE, WIEC CO TU GADAC...
      • Gość: Chris Re: Dostrzegam jeden plus w postawie Górnika IP: *.hsd1.nj.comcast.net 01.12.08, 00:37
        Musze sie niestety zgodzic. Kasperczaka lubie. Jest jednak trenerem
        niespelnionym. W Krakowie mial szanse na stworzenie napradwe dobrego
        zespolu. Los i brak umiejetnosci motywacyjnych to glowne przyczyny
        slabych wynikow na szczeblu europejskim. Jesli chodzi o
        Reprezentacje to Polska MUSI awansowac do MS w RPA! Za wszelka cene.
        Remis z Irlandia Pn powinien oznaczac przejecie Bialo-Czerwonych
        przez Smude.
    • Gość: 3 ha! IP: *.ny325.east.verizon.net 29.11.08, 20:32
      wyschla kakow przegrywa mecz przez glupote wlasnych pilkazy z meczu ze slaskiem
      , pozdrowienia :)
      • Gość: SonoftheBLUEsky w nostympnym szpilu bydzie lepij, bo gorzyj być... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.08, 20:38
        Żabole, pozdRo z Chorzowa! W nostympny szpil wygrocie, bo Jaga cienko jak dupa
        wenża i do tego pieruńsko osłabiono... 3mom za wos kciuki, bo straszno kaszana
        odpie...cie! Pyrsk.
    • Gość: biała* Już czas!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.08, 20:59
      Gwiazdorstwo już w Wiśle sięgneło apogeum.Z takim składem powinni tłuc w lidze polskiej wszystkich -jak idzie.A tu co -kicha. Czas na zmiany ,Cały ten sezon pokazuje że to nie ta drużyna co z Frankowskim,Żurawskim ,Kosowskim.Co zrobić? Podpowiedzcie-kibice i zwolennicy białej gwiazdy-bo trener Skorza niema już pomysłu.
    • Gość: muuu!!! Dziennikarze GW chyba bardzo lubią Legię? IP: *.jjs-isp.pl 30.11.08, 19:32
      Nie odkrywam być może Ameryki, pewnie wielu od dawna to widzi ale ja
      teraz dostrzegłem. Nie podoba mi się to.
      • Gość: 0-0 Nie lepszy bilans a więcej strzelonych IP: *.chello.pl 30.11.08, 21:34
        Bo poza tym 29-11 i 28-10 to +18 a i w meczu bezpośrednim 0-0
      • Gość: Paniska [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 22:15
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: poznaniak to raczej Legła goni Polonię i Lecha IP: *.icpnet.pl 30.11.08, 20:35
      ale każdy widzi to co chce widzieć, zwlaszcza jesli dupę płaszczy na
      redaktorskim stołku w stolycy...
      • Gość: posensyf [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 22:11
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: dino NASZ FRANEK IP: *.gprs.plus.pl 30.11.08, 21:37
      Franz na zawsze Widzewiakiem !!!Franiu wroc czeka WIDZEW LODZ !!!
      • Gość: jarocin87 Re: NASZ FRANEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 00:14
        wzruszająca wypowiedź
    • slonbe Cos sie panom z GW nie spieszy zeby tabele zmienic 30.11.08, 21:50
      ale to mało wazne... KOLEJORZ!!!!!!!!!!
    • Gość: kibol Prawie jak bokser jednek prawie robi wielką różnic IP: *.icpnet.pl 30.11.08, 22:07
      ale wyborowi dziennikarze znowu w pogoni za sensacją tego nie widzą -
      ośmieszacie się tymi nagłówkami. Choć może jak ktoś siedzi cały czas przed
      monitorem to dla niego wszystko jest niewyobrażalnie wielkie
    • Gość: poldek zazdrość to najgorsza cecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 22:41
      heheh zazdrość to najgorsza cecha. pozdrawiam kibiców z warszawy i krakowa
      hehhehehe :) muhaha buhahah
    • Gość: jarocin87 Re: slonbe słowiku ile daliście? hej k.. ile dali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 00:26
      drogi lechśmieciu!

      musisz wiedzieć to samo, co twój ziomal lechzdechl - każde prosie
      sądzi po sie.

      poza tym, wypada mi cię uświadomic, że na twoje uwagi reagują tylko
      tacy, jak ja - wypili 3 piwka, może nawet spalili konkretnego lolka.
      i oni mają z ciebie ubaw nawet. ale dla pozostałych sam twój nick
      oznacza, że jesteś nic, zero. nie wspierasz swojej ekipy, tylko
      jedziesz po innej, a to już jest niemodne. i zajeżdża buractwem (tak
      szczerze). więc się za bardzo nie denerwuj, tylko ładnie, już na
      spokojnie, pogratuluj Wielkiemu Kolejorzowi KKS przejęcia fotela
      lidera. bądź mężczyzną.
    • Gość: Kusnier Do jarocin87 IP: 78.148.185.* 01.12.08, 08:44
      Swietna Wypowiedz! Zgadzam sie w 100% :D
    • Gość: boguś A ja zarobiłem na wygranej Lecha:P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 11:09
      Po raz pierwszy udało mi się wygrać u bukmachera, a radość tym
      większa że był to mój pierwszy zakład i wygrany od razu :-) Zagrałem
      w betsafe, za stówkę depozytu i za stówkę bonusu jaki tam dają dla
      nowych graczy, czyli za 200 złotych:)
      Kolejny zakład również na Lecha w ostatniej kolejce przed zimą :-)
      • Gość: jarocin87 Re: A ja zarobiłem na wygranej Lecha:P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 11:20
        i nikt ci nie powiedział że w tej grze na początku zawsze się
        wygrywa?
    • Gość: Ass "obłędna bramka Stilica!!!" IP: *.bpl.vectranet.pl 01.12.08, 12:09
      Obłędna, nieziemska , galaktyczna, orgazmiczna - jak jeszcze ją nazwiecie aby
      czytelnik kliknął na artykuł o naszej marnej piłce???
      Niedługo dotknie was syndrom zółtego TVNowego paska po tym jak czerwony się
      zdeprecjonował przez zbyt częste wykorzystanie. Jak już skończą wam się
      przymiotniki silnie nacechowane emocjonalnie, co wtedy zrobicie?
    • Gość: kamas Jedno pytanie mam tylko. IP: *.INTELINK.pl 01.12.08, 14:05
      Kiedy Stilic zostanie sprzedany, bo o taki talent szybko upomną się mocne,
      bogate kluby. Szkoda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka