Gość: Kibic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 00:03 Jeszcze jeden ślub z jakąś Lolitą i Mattheus będzie jeździł Audi. 4 koła w symbolu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adas Re: Lothar Matthaeus wziął ślub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.03, 00:13 fascynujace Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bogbra Re: Lothar Matthaeus wziął ślub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.03, 09:25 A FIUT MNIE TO OBHODZI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kilo Re: Lothar Matthaeus wziął ślub IP: 217.153.119.* 28.11.03, 14:42 Gość portalu: Kibic napisał(a): > Jeszcze jeden ślub z jakąś Lolitą i Mattheus będzie jeździł > Audi. 4 koła w symbolu Pierwszy raz słyczę o lolicie lat 42:)). Poza tym jest byłą żoną milionera to jeszce ona bedzie mu kupowała. Odpowiedz Link Zgłoś