Dodaj do ulubionych

Lothar Matthaeus wziął ślub

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.03, 00:03
Jeszcze jeden ślub z jakąś Lolitą i Mattheus będzie jeździł
Audi. 4 koła w symbolu
Obserwuj wątek
    • Gość: adas Re: Lothar Matthaeus wziął ślub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.03, 00:13
      fascynujace
    • Gość: bogbra Re: Lothar Matthaeus wziął ślub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.03, 09:25
      A FIUT MNIE TO OBHODZI.
    • Gość: kilo Re: Lothar Matthaeus wziął ślub IP: 217.153.119.* 28.11.03, 14:42
      Gość portalu: Kibic napisał(a):

      > Jeszcze jeden ślub z jakąś Lolitą i Mattheus będzie jeździł
      > Audi. 4 koła w symbolu

      Pierwszy raz słyczę o lolicie lat 42:)).
      Poza tym jest byłą żoną milionera to jeszce ona bedzie mu
      kupowała.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka