Dodaj do ulubionych

Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią

IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.09, 13:12
Cieńka fryta z tego Żurawskiego:D
Obserwuj wątek
    • Gość: yosemitesam Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.09, 13:13
      Obawiam się niestety, że na boisku też nasze drużyny nie będą miały szans w starciu z Cypryjczykami, którzy w końcu w rankingu klubowym są nad nami...
      • slonx Re: Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią 22.06.09, 03:36
        przesada, skoro z Wisły odchodzą Kosowski i Paulista do takiego APOEL, za pół
        darmo, po prostu byle się pozbyć, to aż tak źle w porównaniu z nimi nie stoimy.
        Poza tym, Wisła mogłaby mu zaoferować dosyć wysoki, pewnie satysfakcjonujący
        kontrakt, ale po co komu stara pierdoła? myślę że Wisła nie wygrała finansowo,
        bo specjalnie niezbyt chciała. oferta była, ale bez jaj...
    • zawaldemar kasa Misu kasa 20.06.09, 14:00
      i mogą sobie pisać ludzie że IKONA Wisły, że kocha Kraków. Patriotyzm
      dzielnicowy, miejscowy tam gdzie konto. Normalka. I tak jak zabraknie kasy,
      może za rok przyjdzie z czapką w ręku , by chrzanić o przywiązaniu do miasta,
      kibicach i takie tam pierdy. Nie najeżdżajcie zatem na Bośniaków czy innych że
      zwijają majdan kiedy zaświeci im euro. Tam ojczyzna gdzie jest micha-
    • Gość: biedactwo Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią IP: *.net-serwis.pl 20.06.09, 14:57
      Przez parę lat jeden z najlepiej opłacanych piłkarzy w PL, potem świetna
      kasiorka w Celticu, w Grecji też nie za darmo, premii reprezentacyjnych nie
      licząc ...
    • adam81w Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią 20.06.09, 15:06
      Jeśli rzeczywiście polski klub przegrywa finansowo z cyprysjkim to to jest tragedia i żenada. Inna sprawa, że może Żurawski chciał za dużo od polskiego klubu a wziął w końcu mniej od cypryjskiego (ale i tak więcej od tego co oferował polski klub).
    • guru133 A po co Wiśle tak "zgrany" zawodnik? Żurawski to 20.06.09, 16:14
      przeszłość a Wisła powinna patrzeć w przyszłość.
      • Gość: Japycz Re: A po co Wiśle tak "zgrany" zawodnik? Żurawski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 18:14
        A pod Wawelem nikt za panem Maćkiem płakał nie będzie,Wisła potrzebuje młodych
        grajków a nie starych pierników,a to jest przykład na miłość do klubu i
        przywiązanie do barw,okazuje się że dziś to już nic nie znaczy,jak mawiał pewien
        klasyk:kasa misiu kasa...
        • Gość: mateo Cypr wielka pralnia IP: *.icpnet.pl 20.06.09, 18:27
          Skad w lidze cypryjskiej takie pieniadze? To proste. Na Cyprze
          urzeduje rosyjska mafia a ten kraj to najwieksza pralnia brudnych
          pieniedzy w Europie.
    • Gość: jhjgjffhjmffg Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.09, 23:02
      ŻURAWSKI ??? NIGDY NIE BEDZIESZ POLAKIEM
      • slonx jw 22.06.09, 03:34

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka