Gość: Tommy IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.09, 13:12 Cieńka fryta z tego Żurawskiego:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: yosemitesam Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.09, 13:13 Obawiam się niestety, że na boisku też nasze drużyny nie będą miały szans w starciu z Cypryjczykami, którzy w końcu w rankingu klubowym są nad nami... Odpowiedz Link Zgłoś
slonx Re: Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią 22.06.09, 03:36 przesada, skoro z Wisły odchodzą Kosowski i Paulista do takiego APOEL, za pół darmo, po prostu byle się pozbyć, to aż tak źle w porównaniu z nimi nie stoimy. Poza tym, Wisła mogłaby mu zaoferować dosyć wysoki, pewnie satysfakcjonujący kontrakt, ale po co komu stara pierdoła? myślę że Wisła nie wygrała finansowo, bo specjalnie niezbyt chciała. oferta była, ale bez jaj... Odpowiedz Link Zgłoś
zawaldemar kasa Misu kasa 20.06.09, 14:00 i mogą sobie pisać ludzie że IKONA Wisły, że kocha Kraków. Patriotyzm dzielnicowy, miejscowy tam gdzie konto. Normalka. I tak jak zabraknie kasy, może za rok przyjdzie z czapką w ręku , by chrzanić o przywiązaniu do miasta, kibicach i takie tam pierdy. Nie najeżdżajcie zatem na Bośniaków czy innych że zwijają majdan kiedy zaświeci im euro. Tam ojczyzna gdzie jest micha- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biedactwo Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią IP: *.net-serwis.pl 20.06.09, 14:57 Przez parę lat jeden z najlepiej opłacanych piłkarzy w PL, potem świetna kasiorka w Celticu, w Grecji też nie za darmo, premii reprezentacyjnych nie licząc ... Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią 20.06.09, 15:06 Jeśli rzeczywiście polski klub przegrywa finansowo z cyprysjkim to to jest tragedia i żenada. Inna sprawa, że może Żurawski chciał za dużo od polskiego klubu a wziął w końcu mniej od cypryjskiego (ale i tak więcej od tego co oferował polski klub). Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 A po co Wiśle tak "zgrany" zawodnik? Żurawski to 20.06.09, 16:14 przeszłość a Wisła powinna patrzeć w przyszłość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Japycz Re: A po co Wiśle tak "zgrany" zawodnik? Żurawski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 18:14 A pod Wawelem nikt za panem Maćkiem płakał nie będzie,Wisła potrzebuje młodych grajków a nie starych pierników,a to jest przykład na miłość do klubu i przywiązanie do barw,okazuje się że dziś to już nic nie znaczy,jak mawiał pewien klasyk:kasa misiu kasa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mateo Cypr wielka pralnia IP: *.icpnet.pl 20.06.09, 18:27 Skad w lidze cypryjskiej takie pieniadze? To proste. Na Cyprze urzeduje rosyjska mafia a ten kraj to najwieksza pralnia brudnych pieniedzy w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jhjgjffhjmffg Żurawski: Wisła nie miała szans z Omonią IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.09, 23:02 ŻURAWSKI ??? NIGDY NIE BEDZIESZ POLAKIEM Odpowiedz Link Zgłoś