Gość: Daniela
IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl
24.07.02, 11:48
...zaczyna się 26.XI ze wzgledu na MŚ w Argentynie(5.XI).Dowiedziałam się
jeszcze,że mamy pierwsze transfery.Rozgrywający Nysy-Chudik będzie teraz grał
w Jastrzębiu,a Żygadło w Skrze Bełchatów.Czy wie ktoś ,gdzie będzie grał
Nowak i Wagner,którzy nie przedłużyli umów z AZSem i jak wyglądają sprawy w
Mostostalu,czy odchodzi Papke,Musielak i Świderski???