Gość: Jan Uważny Re:Ambroziak: tandetny komentator - tandetny felieton IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.03, 13:01 Kiedy Z. Ambroziak komentuje mecze siatkówki w TV , a robi to właściwie permanentnie, wyłączam dzięk w moim telewizorze. Dlaczego ? Dlatego, że zamiast komentarza słyszę jakąś okropną felietonistykę.Tem dzisiejszy tekst jest na tym samym miernym poziomie. A intencje ? Wyrzucić Wspaniałego. Całkiem niedawno dziennikarze Wyborczej wyrzucili Engela. Jaki jest skutek, każdy widzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marpen Zgadzam się ...Wspaniały nic juz więcej nie osiągnie IP: 212.244.68.* 18.09.03, 13:05 Ta drużyna z tm trenerem nic juz więcej nie osiagnie. Potrzebny jest nowe świeże spojrzenie , inne podejście . Kadra to nie Mostostal . Albo rybki albo .....brak wyników Choc Ambroziaka jako komentatora niezbyt lubie to akurat w tej sprawie się z nim zgadzam - Biesiada wylot z prezesa a Wspaniałego trzeba zmienić . On juz niczego więcej z ta kadrą nie osiągnie . Szkoda tych złotych juniorów . Ich już musi wprowadzać do jedynki ktoś z koncepcja a nie facet trenujący klub i kadrę i odszczekujący tylko fachowcom krytykującym go w mediach .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nalbert Będzie lepiej IP: 150.254.84.* 18.09.03, 13:18 Chłopaki mają potencjał (3 wygrane z Brazylią rok temu), tylko z głowami coś nie gra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilq Re: Będzie lepiej IP: *.acn.pl / *.acn.pl 18.09.03, 13:31 chuja tam potencjal... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steff Re: Będzie lepiej IP: *.bielsko.msk.pl 18.09.03, 15:46 też tak myślę, to jest powód własciwy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.gl.digi.pl 18.09.03, 13:36 Nie...no pewnie. Trzeba wywalic...tak jak sie wywalilo Engela, to bedziemy mieli super druzyne. W pilke nozna niesamowicie nam idzie teraz. Na pewno zdobedziemy mistrzostwo swiata teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arturpe Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 18.09.03, 13:38 Panie Zdisławie. Szanuje Pana opinie tak jak szanuję wielkiego Huberta Wagnera, ale czy typowanie Grzegorza na trenera nie jest w Pana przypadku nagradzaniem nazwiska? Wiem, że Wagnera Pan uwielbiał i mimo jego śmierci nadal uwielbia. Proszę zatem może w następnym artykule zasugerować dlaczego Grzegorz? Jeśli obroni Pan swoje typy - gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tabsiorek A TEORIA GŁOŚNEGO DOPINGU ? IP: kuba:* / 10.21.4.* 18.09.03, 13:38 A (poprzednia) teoria zbyt głośnego dopingu jako przyczyny porażek siatkarzy została przez Ambroziaka już zaniechana ? Teraz czas na Wspaniałą, kolejną, błedną teorię. Deambrozacja wciąż pożądana! Eurosporcie, dzięki Ci za to,że mogę mecze oglądać z fonią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz Zdzisław Ambroziak IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 13:51 chciałoby się powiedzieć że od takich komentatorów "zachowaj na s Panie". Lubie siatkówkę i wiem jakie zasługi ma Ambroziak. Ale mam juz dość chwalenia siatkówki włoskiej czy innego kraju. Proszę zajrzeć na budżety, proszę spojrzeć na hale, itd. Apele Pana Ambroziaka jak na razie nic nie dają - prezes Biesiada talej jest prezesem a długi chyba dalej rosną. Ale czy wymiana trenera jest lekiem na całe zło. Przecież powoła prawie tych samych zawodników - i czy w tedy Murek w decydująchy momentach będzie posyłał piłki daleko w aut czy też zawodnicy przestaną leczyć kontuzje. Kto wie ? może tak a może wprost przeciwnie. Chciałbym jednak żby w innych dyscyplinach Polacy też zajmowali 5 miejsce w mistrzostawach europy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: IP: *.lezajsk.info / 172.16.1.* 18.09.03, 13:58 Panie Ambroziak- może Pan ma ochotę? Nie rób Pan paniki.W demolce -my Polacy jesteśmy super. Był Pan b. dobrym siatkarzem, ale komentatorem jest Pan takim sobie - nie potrafisz Pan ,,przyciągnąć" kibiców do siatkówki swoim gadaniem. P. Wspaniały jest dobrym trenerem i dużo zrobił razem ze swoim zespołem. Może brakuje im bardzo niewiele- jak to zwykle jest w grach zespołowych.Pozwólmy im normalnie pracować. Wystarczy może właściwy trening ,,psyche" (jak u Małysza), bo umiejętności techniczne naszych zawodników nie są niższe niż mistrzów ( nie wydaje się Panu?).Może należy sprawić by cel gry w reprezentacji nie był jak ,,brzemię" ale przede wszystkim by gra sprawiała im przyjemność.Wtedy łatwiej im będzie uzyskać świeżość i pomysłowość. Przecież w takiej samej sytuacji są właśnie zespoły Serbii,Rosji i Holandii .Bardzo łatwo jest zburzyć, znacznie trudniej jest budować. Więc ustaw się Pan do siatkówki jak i do komentowania optymistycznie- bo to żadna ,,katastrofa". A sprawa rządów w PZS to zupełnie inna rzecz- tu musi być jasność . Pozdrawiam-życzę rozwoju w roli komentatora,więcej przychylnośći i otwartości w opiniach o innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majrix Re: IP: *.wygoda.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 14:54 no i o to wlasnie chodzi Ambroziakowi Zarzyckiemu i innym!!!! nasi mają możliwość grać lepiej, duzo lepiej niz obecnie ale przez kilka ostatnich lat Wspaniały nie potrafi od nich tego wyciągnąć! i prosze nie porownywac Siatkarzy do innych polskich gier zespolowych, gdyz wymaganie abysmy byli piąci w Europie w Noge to jak wymagać tego od węgrów w siatkówce. za to można juz wymagać medalu od na przyklad Hiszpanii w pilkę nożną choc jakos tez sie nie moze ona przebic do strefy medalowej ostatnimi czasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niestniejący Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.zeto.koszalin.pl 18.09.03, 14:06 chciałbym właczyć sie do dyskusji...paroma ledwie zdaniami solidaryzując sie z kolegą goyą i jednak ciut rozwinąc mysl przez niego rozpoczeta.. otóż...cenie sobie p. ambroziaka i jego kometarze siatkarsko- ziemne....ale...również nie zgadzam sie by kolejne zmiany na stanowiskach mogły tutaj cokolwiek pomóc...brak profesjonalizmu..zasciankowośc mentalna reprezentantów naszego kraju dowolnej dyscypliny soportowej sprawia iż w decydujących momentach..meczach zawodza... nie chce tutaj wgłebiać sie w istoty naszych siatkarskich bolaczek...duzo tutaj opinii...madrych i wywazonych...dośc duzo.. jednkaże zastanawiając sie czy aby zmienić badz nie zmienić....chciałbym przypomnieć analogiczną sytuacje o której jakby sie nie pamieta..a przecież nauka na błedach ponoć dla Polaka po szkodzie cytatowo powonna sie rozwijać samoczynnie i w dobrym kierunku.. otóz...kiedy na stanowisku trenera polskiej reprezentacji piłkarskiej zastapiono po tak niby strasznie ogromnym zawodzie w korei...p.engela...róznież popełniono ten kardynalny bład nieobcy wszystkim nieopierzonym i temperamentnym młodziencom..bład którego konsekwencje kolega architek był łaskaw zauwazyć..skutkiem decyzji było drastyczne obniżenie poziomu i wyników reprezentacji piłkarskiej - druzyny która budowana solidnie i od podstaw była na najlepszej drodze do dalszych sukcesów i nie zgadzam sie jakoby dwa pierwsze wystepy w korei szanse naszej reprezentacji zupełnie zaprzepaszczały......dzisiaj podejrzewam nie czekalibysmy z bijącym sercem na wynik meczu łotysze-szwedzi... podobnie z siatkarzami....nie zmieniajmy...pochopnie nie decydujmy...potrzeba zdecydowanego rozrachunku z władzami..jasnej lini instruktazowej.. potrzeba w końcu zmiany stosunku i mentalności zawodników którzy przzywczaili sie do wiecznego bycia piatymi... czego nam wszystkim zycze ogromnie...bo juz sił nie mam ekscytować sie i trzymać reke na piersi w takt dabrowskiego...by po kilku mimutach...bezradnie i ze smutkiem zwieszać głowe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eric Zostaw Wspanialego! Wez sie za Listkiewicza i Janasa!! IP: *.dyn.optonline.net 18.09.03, 14:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nihon Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: 212.106.151.* 18.09.03, 14:44 Jeszcze niedawno na łamach "Gazety" pan Ambroziak pisał, że jak niby trener ma pracować, gdy na jego stanowisko czyhają jego koledzy. A teraz co? Zmieńmy trenera!! I to na kogo?? Grzegorza Wagnera!! Czasami się zastanawiam, kiedy pan Ambroziak się obudzi i przestanie żyć w latach 70-siątych. Co było, minęło. A Grzegorz Wagner nie jest cudotwórcą, a jego nazwisko na nikim nie robi wrażenia. Żyjemy tu i teraz! I potrzebujemy konkretnych rozwiązań, żadnych szaleństw pt. "a może się uda". Co do komentarzy pana Ambroziaka... Zupełny brak obiektywizmu! Przecież Serbowie odpuścili piątego seta już zupełnie. I miejmy odwagę to powiedzieć. A może raczej niech pan Ambroziak ma tę odwagę. I - przepraszam, że piszę wprost - niech przestanie się zacinać. Trudno się tego słucha, bardzo trudno. No i ten dobór słów! "Demoralizacja" (już nie pamiętam, w którym zespole)... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Femme Kobieta na trenera IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.03, 15:09 Moim zdaniem Waldipowinien jak najszybciej odejsc wraz z polowa zespolu. Po cholere taki Lipinski, ktory wieksza uwage zwraca na to, jakiego kremu do twarzy uzyc rano, niz na to jak grac. Nie wymieniam wszystkich bo mi sie niedobrze robi na sama mysl. Za to na miejsce trenera zatrudnilabym jakas kobiete. Male szalenstwo, ale oplacalne. Facet to swinia, a gdzie diabel nie moze tam babe posle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PacM Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: 217.23.250.* 18.09.03, 15:22 Zgadzam się - miejmy odwagę na zmiany. Na początek jednak proponuję TVP wymienić komentatora meczów siatkówki, Zdzisława Ambroziaka. Jego słynne "niestety, niestety" i beznadziejny komentarz już zbyt długo doprowadza do rozpaczy tysiące polskich kibiców. Co do trenera- Wspaniały osiągnął z tą reprezentacją więcej niż jego poprzednicy. Czy się to Panu Ambroziakowi podoba czy nie 5. miejsce w Europie dwa razy z rzędu to sukces i to duży. A że nie zdobywają medali? Może po prostu na więcej ich nie stać... Poza tym na uwagę zasługuje fakt, że akurat Polakom przyszło grać dwa razy w grupie ME z Rosją i Jugosławią (Serbia i Czarnogóra). Chyba coś tu jest nie tak, że te drużyny są ciągle rozlosowywane razem, również w Lidze Światowej. Być może dało by się znaleźć lepszego trenera dla polskiej kadry, pytanie tylko czy wpłynie to na postawę polskich siatkarzy, bo to oni a nie trener grają na boisku. Jeśli trener im powtarza, że mają serwować mocno i ryzykować a oni podają "szmaty" w siatkę (np. Papke, Zagumny) to trudno marzyć o medalach, choćby trener był cudotwórcą. A Panu Ambroziakowi już dziękujemy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siatkarz Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: 217.153.24.* 18.09.03, 15:29 Ari, ty sam lepiej odejdz. Zdzislaw Ambroziak to czlowiek ktory wiele zrobil dla polskiej siatkowki a ten artykul jest tego dowodem. Z takimi ludzmi jak ty i z takim mysleniem zawsze bedziemy sredniakami a nasi siatkarze nigdy nie wzbija sie ponad przecietnosc (a wbrew temu co piszesz moga to zrobic). Przypomne Ci tylko ze przegralismy na mistrzostwach z zespolami, ktore sa od nas slabsze (oprocz Rosji) i z ktorymi zwyklismy wygrywac. Jak dla mnie problem tkwi w mentalnosci a nie w umiejetnosciach, bo te mamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pod wrazeniem Brawo Panie Zdzislawie IP: 217.153.24.* 18.09.03, 15:37 Zawsze cenilem Pana za jakosc merytoryczna komentarzy oraz bogaty i ciekawy jezyk z jakim Pan pisze. W 100% popieram to co przeczytalem w tym artykule. Pozdrawiam serdecznie. Prawdziwy fan polskiej siatkowki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gertal Poziom Ambroziaka IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 15:41 Ambroziak już się nie kryje ze swoją złą wolą. Nie oszukujmy się. Piąte miejsce to maksimum, jakie polska drużyna mogła wywalczyć. Dezawuuje sukces z przyczyn osobistych. Oto polskie dziennikarstwo: prywata, urazy osobiste, bezrozumność i bezkarność. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarskot Re: Poziom Ambroziaka IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.09.03, 17:56 Sądzę, że mylisz się co do Pana Ambroziaka. Myślę, że pisze ostatnio tak zdecydowanie, bo ma dosyć typowego polskiego braku ambicji i zadowalania się byle czym. Z brzebiegu tych mistrzostw wynika coś przeciwnego, niż napisałeś. Okazało się, że wcale nie byliśmy skazani na piąte miejsce. Czy naprawdę przekraczało nasze możliwości zwycięstwo nad Holandią i Bułgarią? Natomiast nie jestem przekonany, że receptą na problemy naszej reprezentacji jest zmiana trenera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarecki Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.vnuusa.com 18.09.03, 15:43 Sam czlowieku odejdz z tego forum. Pieprzysz jak Lepper. Ja sie akurat zgadzam z Ambroziakiem w tym miejscu. Reprezentacja Polski ma jakies dziwne kompleksy i z gory zawsze stawiala sie na przegranej pozycji grajac przeciwko Rosjanom, Serbom czy Wlochom. Potrafili jednak dokopac Wlochom nie tak dawno, by kilka dni pozniej dostac w dupe od Portugalczykow, z ktorymi zawsze wygrywali. To samo sie stalo teraz, dostalismy w dupe od Holendrow, z ktorymi zawsze wygrywalismy. Ambroziak ma racje - spojrzmy na Francje. Jeszcze nie tak dawno temu bylismy w stanie z nimi wygrac... a teraz oni sie ciesza z drugiego miejsca...a my? Dziekujmy Serbii i Czarnogorze, ze sobie odpuscili troche mecz z Polska to zalapalismy sie dzieki temu na 5 miejsce. A stac nas bylo na medal! Polska nie moze przegrywac takich frajerskich meczow jak z Portugalia czy Holandia na tak waznych imprezach. Czas na nowego trenera. To by bylo na tyle... Pozdrawiam, Jarek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Wyborcza zwalnia trenera!!! IP: *.lodz.mm.pl 18.09.03, 15:53 Gazeta ma oburzającą manię zwalniania trenerów którzy cokolwiek w swojej dziedzinie osiagneli. Czyni to szczeniackimi i poniżającymi (dla jej redaktorów) metodami. W podobny sposób, poprzez totalną nagonkę medialną, zwolniono po Mundialu trenera Engela. Efekty tego widzimy dzisiaj doskonale... Wzywam wszystkich prawdziwych kibiców do protestu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ODWAŻNY Re: DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.09.03, 17:00 PARĘ OSÓB BRONI NA TYCH ŁAMACH ENGELA I WSPANIALEGO MÓWIĄC I ZADOWALAJĄC SIĘ TYM CO OSIĄGNĘLI "NASI WSPANIALI SIATKARZE"ORAZ PIŁKARZE,A PRAWDA JEST TAKA ZE NIE OSIĄGNĘLI NIC ANI PIŁKARZE ANI SIATKARZE A ENGELOWI DRUŻYNA ŻLE GRALA JUZ PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATA PRZEGRYWAJĄC MECZ ZA MECZEM.JEŚLI CHODZI O SIATKARZY TO STANELI W MIEJSCU I TRZEBA COŚ ZMIENIĆ NP.TRENERA I ZATRUDNIĆ JAKIGOŚ Z ZAGRANICY NAJLEPIEJ SERBA ALBO RUSKIEGO,MOŻE ONI COŚ ZWOJUJĄ.POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY NIE CHCĄ SIĘ ZADOWALAĆ 5 MIEJSCEM W EUROPIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gren Re: DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 17:50 Człowieku, nie powtarzaj głupot za Chorym z zawiści Ambroziakiem. A kogóż to mogli Polacy pokonać z finałowej czwórki? Serbię grającą w pełnym składzie? Wolne żarty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY IP: *.gl.digi.pl 18.09.03, 22:51 Nie..ty chyba nie mowisz powaznie. Zmieni sie trenera i juz bedziemy mistrzami swiata ? Z kim my mamy przy naszym budzecie wygrac ?!? Spodziewasz sie naglych skokow formy ? Albo spadkow formy Serbow. A jesli chodzi o pilke nozna, co dala zmiana Engela ? Tylko to ze gramy coraz gorzej. Trzeba bylo mu pomoc, a nie przeszkadzac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gren Re: Wyborcza zwalnia trenera!!! IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 17:47 Dziękuję za ten list. Trafił Pan w sedno. Engel i Wspaniały to dzisiaj bez wątpienia najlepsi trenerzy polskiech reprezentacji od lat. Dlatego trzeba ich wdeptać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trei0 Re: Wyborcza zwalnia trenera!!! IP: *.szel-sat.com.pl 18.09.03, 22:37 A cp takiego osiagnal Wspanialy z nasza reprezentacja, bo ja nie kumaty.Wytlumacz jak szesciolatkowi,prosze cie bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tpsa zaściankowość IP: 195.140.153.* 18.09.03, 15:56 Nie jestem specem od treningu i nie mnie oceniać działania kolejnych trenerów. Mysle jednak, ze przyszedl czas, azeby scisgnać kogoś z zewnatrz, spoza układow koleżeńskich, a nade wszystko spoza naszego układu myżlowego - kogoś, kto zajmie się drużyną Narodową z pasją i profesjonalizmem, po to, aby wygrywać, a nie ponosić kolejne honorowe porażki i zwyciestwa, kiedy to juz niczemu nie sluzy. fajnie byloby po prostu w koncu cos wygrac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mafia Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.tele2.pl 18.09.03, 16:08 Panie Zdzislawie Ambroziak, proszę dać sobie spokój. W polskiej siatkówce trzeba zrobić porządek, ale Pan nie dostrzega gdzie i bije na oślep. Powiem jak w znanej Panu zabawie: Wspaniały - "pudło"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary kibol Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: 62.233.201.* 18.09.03, 16:41 Panie Zdzisławie brawo! Tym którzy uważają V miejsce (podarowane przez Holendrów) już dziękujemy. Czekajmy na walkę o medal a nie na kunktatorską walkę o następne szanse na kolejne mistrzostwa. Chłopaki, czy nie chcecie mieć wspomnień takich jak moje roczniki (Montreal '76), albo chociażby finału olimpijskiego. Sport to nie przemysłowa produkcja masowa, gdzie nalezy utrzymać poziom sprzedaży pożądany przez akcjonariuszy. Sport to wyzwanie dla wizjonerów i profesjonalistów "w jednym wydaniu". Brawo Panie Zdzisławie! Pański sposób komentowania meczy siatkarskich wzbudzając kontrowersje jednocześnie udowadnia ich właściwy odbiów. Czy kobic woli komentarz taki jak Pana czy taki jak spotkania piłkarzy nożnych" ze Szwecją. Kto pamięta kto i jak komentował ten festiwal nieudaczników? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Norbert Gratuluje!!! IP: *.rz.uni-regensburg.de 18.09.03, 16:47 Gratulacje dla Pana Ambroziaka za odwage! Mamy druzyne, ktora moze spokojnie walczyc o medale, a otoczona jest calym gronem "dzialaczy sportowych". Mozna im podziekowac! N. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIKI Re: ARI TO DUPEK I NEPTYK IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.09.03, 17:03 Gość portalu: Ari napisał(a): > Ambroziak MUSI odejsc!!! Zastanawiam sie czy Pan Ambroziak jest > inteligentny czy tez nie...smiem watpic...Do zdobycia medalu > potrzeba 6 ludzi ktorzy potrafia grac na najwyzszym swiatowym > poziomie. My potrafimy, ale sa od nas lepsi. Przeciez trener > reprezentacji nic nie wskora kiedy po drugiej stronie siatki > stana gwiazdy w postaci reprezentacji Rosji, Włoch, Serbii itd. > My z nimi nie wygrywamy bo po prostu jestesmy od nich odrobinke > slabsi ale to wystarczy aby Pan pisal takie farmazony... TY LEPIEJ CHŁOPVCZE ZAMILKNIJ GÓWNO WIESZ O SPORCIE WIĘC WARA OD AMBROZIAKA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobi Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.interecho.com / 192.168.5.* 18.09.03, 17:31 uwazam, ze zmiana trenera jest potrzebna, i pan Z.A. nie myli sie piszac to co tu mozemy przeczytac. jesli mamy zrobic krok wprzod, musimy miec nowe ogniwo, bo maszyna jest, tylko ktos musi ja uruchomic i kierowac, a wlasnie trener jest od tego... podziekujmy wspanialemu, za to co zrobil, ale czas na nowe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bombardier NO ZDZISLAW - MASZ JAJA CHLOPIE!!! IP: *.kalisz.dialup.inetia.pl 18.09.03, 18:28 No Zdzislaw - masz jaja chlopie!! A juz balem sie ze jak wielu bedziesz zadowolony z miernego 5 miejsca ktore jest znacznie ponizej potencjalnych mozliwosci polskich siatkarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tiki Co dalej z kadrą siatkarzy? Miejmy odwagę na zm... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.03, 18:49 Wspaniały musi odejść!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Czasem potrafi powiedziec cos z sensem..całe szczescie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.03, 19:07 cieszy mnie to ze Z. Ambroziak potrafi jednak napisac cos z sensem. trzeba mu przyznac ze ma chlop duzp racji wtym felietonie. zauwaza rzeczy ktore innym umykaja... :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcio amoroso Mądry facet z niego! ma racje! IP: *.ostroleka.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 19:08 Wspaniały myśli ,że jest wspaniały , a wcale taki nie jest. Trza nowego młodego selekcjonera! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Myth Ambroziak musi odejsc!!! IP: *.acn.pl / *.acn.pl 18.09.03, 19:29 moim skromnym zdaniem, Z.A. oprocz braku umiejetnosci komentatora(dzieki bogom za transmisje w eurosporcie), nie ma moralnego prawa do wyglaszania opinii na temat trenera reprezentacji!!! dlaczego? dlatego ze powolujac sie co chwila na swoja siatkarska przeszlosc, zapomina jakos poinformowac ze byl wspolpracownikiem poprzedniego trenera i do dzis nie moze wybaczyc wspanialemu ze zajal miejsce jego i jego kolegow. tak samo powoluje sie ciagle na znajomosc z s.p. H. Wagnerem i na bycie olimpijczykiem, a jakos niezbyt czesto wspomina ze kadra zaczela odnosic sukcesy dopiero po jego z niej odejsciu... hmmm, teraz zgadnijmy, kogo polecany G. Wagner (gwarancja sukcesow!!! czysci z sila wodospadu!!! podobne slogany reklamowe, prawda?)wezmie na wspolpracownikow?? mmm...pomyslmy...moze boska i ambroziaka??? ale bedzie niespodzianka !!! co nie znaczy ze zupelnie przypadkiem, przy okazji zalatwiania swoich prywatnych porachunkow i posad, Z.A, nie ma troche racji...naprawde trener sie nie popisal, a biesiada prawdopodobnie jest oszustem...ale jezeli ma sie cos ruszyc, to nie moze jednego ukladu kolesi zastapic inny!!!!!!!!! trener z zagranicy !!! p.s. i niech zagumny w koncu przestanie byc rozgrywajacym...tylko nie wagner zamiast niego!!!! Odpowiedz Link Zgłoś