Dodaj do ulubionych

Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci

    • Gość: Jan Uważny Re:Ambroziak: tandetny komentator - tandetny felieton IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.03, 13:01
      Kiedy Z. Ambroziak komentuje mecze siatkówki w TV , a robi to
      właściwie permanentnie, wyłączam dzięk w moim telewizorze.
      Dlaczego ? Dlatego, że zamiast komentarza słyszę jakąś okropną
      felietonistykę.Tem dzisiejszy tekst jest na tym samym miernym
      poziomie. A intencje ? Wyrzucić Wspaniałego. Całkiem niedawno
      dziennikarze Wyborczej wyrzucili Engela. Jaki jest skutek, każdy
      widzi.
    • Gość: Marpen Zgadzam się ...Wspaniały nic juz więcej nie osiągnie IP: 212.244.68.* 18.09.03, 13:05
      Ta drużyna z tm trenerem nic juz więcej nie osiagnie. Potrzebny
      jest nowe świeże spojrzenie , inne podejście . Kadra to nie
      Mostostal . Albo rybki albo .....brak wyników
      Choc Ambroziaka jako komentatora niezbyt lubie to akurat w tej
      sprawie się z nim zgadzam - Biesiada wylot z prezesa a
      Wspaniałego trzeba zmienić . On juz niczego więcej z ta kadrą
      nie osiągnie . Szkoda tych złotych juniorów . Ich już musi
      wprowadzać do jedynki ktoś z koncepcja a nie facet trenujący
      klub i kadrę i odszczekujący tylko fachowcom krytykującym go w
      mediach ....






    • Gość: nalbert Będzie lepiej IP: 150.254.84.* 18.09.03, 13:18
      Chłopaki mają potencjał (3 wygrane z Brazylią rok temu), tylko z
      głowami coś nie gra.
      • Gość: wilq Re: Będzie lepiej IP: *.acn.pl / *.acn.pl 18.09.03, 13:31
        chuja tam potencjal...
      • Gość: steff Re: Będzie lepiej IP: *.bielsko.msk.pl 18.09.03, 15:46
        też tak myślę, to jest powód własciwy
    • Gość: Kris Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.gl.digi.pl 18.09.03, 13:36
      Nie...no pewnie. Trzeba wywalic...tak jak sie wywalilo Engela,
      to bedziemy mieli super druzyne. W pilke nozna niesamowicie nam
      idzie teraz. Na pewno zdobedziemy mistrzostwo swiata teraz.
    • Gość: arturpe Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 18.09.03, 13:38
      Panie Zdisławie. Szanuje Pana opinie tak jak szanuję wielkiego
      Huberta Wagnera, ale czy typowanie Grzegorza na trenera nie jest
      w Pana przypadku nagradzaniem nazwiska? Wiem, że Wagnera Pan
      uwielbiał i mimo jego śmierci nadal uwielbia. Proszę zatem może
      w następnym artykule zasugerować dlaczego Grzegorz? Jeśli obroni
      Pan swoje typy - gratuluję.
    • Gość: tabsiorek A TEORIA GŁOŚNEGO DOPINGU ? IP: kuba:* / 10.21.4.* 18.09.03, 13:38
      A (poprzednia) teoria zbyt głośnego dopingu jako przyczyny
      porażek siatkarzy została przez Ambroziaka już zaniechana ?
      Teraz czas na Wspaniałą, kolejną, błedną teorię.
      Deambrozacja wciąż pożądana!
      Eurosporcie, dzięki Ci za to,że mogę mecze oglądać z fonią.
    • Gość: tomasz Zdzisław Ambroziak IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 13:51
      chciałoby się powiedzieć że od takich komentatorów "zachowaj na
      s Panie". Lubie siatkówkę i wiem jakie zasługi ma Ambroziak. Ale
      mam juz dość chwalenia siatkówki włoskiej czy innego kraju.
      Proszę zajrzeć na budżety, proszę spojrzeć na hale, itd. Apele
      Pana Ambroziaka jak na razie nic nie dają - prezes Biesiada
      talej jest prezesem a długi chyba dalej rosną. Ale czy wymiana
      trenera jest lekiem na całe zło. Przecież powoła prawie tych
      samych zawodników - i czy w tedy Murek w decydująchy momentach
      będzie posyłał piłki daleko w aut czy też zawodnicy przestaną
      leczyć kontuzje. Kto wie ? może tak a może wprost przeciwnie.
      Chciałbym jednak żby w innych dyscyplinach Polacy też zajmowali
      5 miejsce w mistrzostawach europy
    • Gość: kibic Re: IP: *.lezajsk.info / 172.16.1.* 18.09.03, 13:58
      Panie Ambroziak- może Pan ma ochotę? Nie rób Pan paniki.W
      demolce -my Polacy jesteśmy super. Był Pan b. dobrym
      siatkarzem, ale komentatorem jest Pan takim sobie - nie
      potrafisz Pan ,,przyciągnąć" kibiców do siatkówki swoim
      gadaniem. P. Wspaniały jest dobrym trenerem i dużo zrobił
      razem ze swoim zespołem. Może brakuje im bardzo niewiele- jak
      to zwykle jest w grach zespołowych.Pozwólmy im normalnie
      pracować. Wystarczy może właściwy trening ,,psyche" (jak u
      Małysza), bo umiejętności techniczne naszych zawodników nie są
      niższe niż mistrzów ( nie wydaje się Panu?).Może należy sprawić
      by cel gry w reprezentacji nie był jak ,,brzemię" ale przede
      wszystkim by gra sprawiała im przyjemność.Wtedy łatwiej im
      będzie uzyskać świeżość i pomysłowość. Przecież w takiej samej
      sytuacji są właśnie zespoły Serbii,Rosji i Holandii .Bardzo
      łatwo jest zburzyć, znacznie trudniej jest budować. Więc ustaw
      się Pan do siatkówki jak i do komentowania optymistycznie- bo
      to żadna ,,katastrofa". A sprawa rządów w PZS to zupełnie inna
      rzecz- tu musi być jasność . Pozdrawiam-życzę rozwoju w roli
      komentatora,więcej przychylnośći i otwartości w opiniach o
      innych.
      • Gość: majrix Re: IP: *.wygoda.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 14:54
        no i o to wlasnie chodzi Ambroziakowi Zarzyckiemu i innym!!!! nasi mają
        możliwość grać lepiej, duzo lepiej niz obecnie ale przez kilka ostatnich lat
        Wspaniały nie potrafi od nich tego wyciągnąć! i prosze nie porownywac Siatkarzy
        do innych polskich gier zespolowych, gdyz wymaganie abysmy byli piąci w Europie
        w Noge to jak wymagać tego od węgrów w siatkówce. za to można juz wymagać
        medalu od na przyklad Hiszpanii w pilkę nożną choc jakos tez sie nie moze ona
        przebic do strefy medalowej ostatnimi czasy
    • Gość: niestniejący Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.zeto.koszalin.pl 18.09.03, 14:06
      chciałbym właczyć sie do dyskusji...paroma ledwie zdaniami
      solidaryzując sie z kolegą goyą i jednak ciut rozwinąc mysl
      przez niego rozpoczeta..
      otóż...cenie sobie p. ambroziaka i jego kometarze siatkarsko-
      ziemne....ale...również nie zgadzam sie by kolejne zmiany na
      stanowiskach mogły tutaj cokolwiek pomóc...brak
      profesjonalizmu..zasciankowośc mentalna reprezentantów naszego
      kraju dowolnej dyscypliny soportowej sprawia iż w decydujących
      momentach..meczach zawodza...
      nie chce tutaj wgłebiać sie w istoty naszych siatkarskich
      bolaczek...duzo tutaj opinii...madrych i wywazonych...dośc duzo..
      jednkaże zastanawiając sie czy aby zmienić badz nie
      zmienić....chciałbym przypomnieć analogiczną sytuacje o której
      jakby sie nie pamieta..a przecież nauka na błedach ponoć dla
      Polaka po szkodzie cytatowo powonna sie rozwijać samoczynnie i w
      dobrym kierunku..
      otóz...kiedy na stanowisku trenera polskiej reprezentacji
      piłkarskiej zastapiono po tak niby strasznie ogromnym zawodzie w
      korei...p.engela...róznież popełniono ten kardynalny bład
      nieobcy wszystkim nieopierzonym i temperamentnym
      młodziencom..bład którego konsekwencje kolega architek był
      łaskaw zauwazyć..skutkiem decyzji było drastyczne obniżenie
      poziomu i wyników reprezentacji piłkarskiej - druzyny która
      budowana solidnie i od podstaw była na najlepszej drodze do
      dalszych sukcesów i nie zgadzam sie jakoby dwa pierwsze wystepy
      w korei szanse naszej reprezentacji zupełnie
      zaprzepaszczały......dzisiaj podejrzewam nie czekalibysmy z
      bijącym sercem na wynik meczu łotysze-szwedzi...
      podobnie z siatkarzami....nie zmieniajmy...pochopnie nie
      decydujmy...potrzeba zdecydowanego rozrachunku z
      władzami..jasnej lini instruktazowej.. potrzeba w końcu zmiany
      stosunku i mentalności zawodników którzy przzywczaili sie do
      wiecznego bycia piatymi...
      czego nam wszystkim zycze ogromnie...bo juz sił nie mam
      ekscytować sie i trzymać reke na piersi w takt dabrowskiego...by
      po kilku mimutach...bezradnie i ze smutkiem zwieszać głowe...
    • Gość: Eric Zostaw Wspanialego! Wez sie za Listkiewicza i Janasa!! IP: *.dyn.optonline.net 18.09.03, 14:18
    • Gość: nihon Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: 212.106.151.* 18.09.03, 14:44
      Jeszcze niedawno na łamach "Gazety" pan Ambroziak pisał, że jak
      niby trener ma pracować, gdy na jego stanowisko czyhają jego
      koledzy. A teraz co? Zmieńmy trenera!! I to na kogo?? Grzegorza
      Wagnera!! Czasami się zastanawiam, kiedy pan Ambroziak się
      obudzi i przestanie żyć w latach 70-siątych. Co było, minęło. A
      Grzegorz Wagner nie jest cudotwórcą, a jego nazwisko na nikim
      nie robi wrażenia. Żyjemy tu i teraz! I potrzebujemy konkretnych
      rozwiązań, żadnych szaleństw pt. "a może się uda".
      Co do komentarzy pana Ambroziaka... Zupełny brak obiektywizmu!
      Przecież Serbowie odpuścili piątego seta już zupełnie. I miejmy
      odwagę to powiedzieć. A może raczej niech pan Ambroziak ma tę
      odwagę. I - przepraszam, że piszę wprost - niech przestanie się
      zacinać. Trudno się tego słucha, bardzo trudno. No i ten dobór
      słów! "Demoralizacja" (już nie pamiętam, w którym zespole)...
      • Gość: Femme Kobieta na trenera IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.03, 15:09
        Moim zdaniem Waldipowinien jak najszybciej odejsc wraz z polowa
        zespolu. Po cholere taki Lipinski, ktory wieksza uwage zwraca na
        to, jakiego kremu do twarzy uzyc rano, niz na to jak grac. Nie
        wymieniam wszystkich bo mi sie niedobrze robi na sama mysl.
        Za to na miejsce trenera zatrudnilabym jakas kobiete. Male
        szalenstwo, ale oplacalne. Facet to swinia, a gdzie diabel nie
        moze tam babe posle...
    • Gość: PacM Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: 217.23.250.* 18.09.03, 15:22
      Zgadzam się - miejmy odwagę na zmiany. Na początek jednak
      proponuję TVP wymienić komentatora meczów siatkówki, Zdzisława
      Ambroziaka. Jego słynne "niestety, niestety" i beznadziejny
      komentarz już zbyt długo doprowadza do rozpaczy tysiące polskich
      kibiców.
      Co do trenera- Wspaniały osiągnął z tą reprezentacją więcej niż
      jego poprzednicy. Czy się to Panu Ambroziakowi podoba czy nie 5.
      miejsce w Europie dwa razy z rzędu to sukces i to duży. A że nie
      zdobywają medali? Może po prostu na więcej ich nie stać... Poza
      tym na uwagę zasługuje fakt, że akurat Polakom przyszło grać dwa
      razy w grupie ME z Rosją i Jugosławią (Serbia i Czarnogóra).
      Chyba coś tu jest nie tak, że te drużyny są ciągle rozlosowywane
      razem, również w Lidze Światowej.
      Być może dało by się znaleźć lepszego trenera dla polskiej
      kadry, pytanie tylko czy wpłynie to na postawę polskich
      siatkarzy, bo to oni a nie trener grają na boisku. Jeśli trener
      im powtarza, że mają serwować mocno i ryzykować a oni
      podają "szmaty" w siatkę (np. Papke, Zagumny) to trudno marzyć o
      medalach, choćby trener był cudotwórcą.
      A Panu Ambroziakowi już dziękujemy...
    • Gość: siatkarz Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: 217.153.24.* 18.09.03, 15:29
      Ari, ty sam lepiej odejdz. Zdzislaw Ambroziak to czlowiek ktory
      wiele zrobil dla polskiej siatkowki a ten artykul jest tego
      dowodem. Z takimi ludzmi jak ty i z takim mysleniem zawsze
      bedziemy sredniakami a nasi siatkarze nigdy nie wzbija sie ponad
      przecietnosc (a wbrew temu co piszesz moga to zrobic). Przypomne
      Ci tylko ze przegralismy na mistrzostwach z zespolami, ktore sa
      od nas slabsze (oprocz Rosji) i z ktorymi zwyklismy wygrywac.
      Jak dla mnie problem tkwi w mentalnosci a nie w umiejetnosciach,
      bo te mamy.
    • Gość: pod wrazeniem Brawo Panie Zdzislawie IP: 217.153.24.* 18.09.03, 15:37
      Zawsze cenilem Pana za jakosc merytoryczna komentarzy oraz
      bogaty i ciekawy jezyk z jakim Pan pisze. W 100% popieram to co
      przeczytalem w tym artykule.
      Pozdrawiam serdecznie.
      Prawdziwy fan polskiej siatkowki
    • Gość: Gertal Poziom Ambroziaka IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 15:41
      Ambroziak już się nie kryje ze swoją złą wolą. Nie oszukujmy
      się. Piąte miejsce to maksimum, jakie polska drużyna mogła
      wywalczyć. Dezawuuje sukces z przyczyn osobistych. Oto polskie
      dziennikarstwo: prywata, urazy osobiste, bezrozumność i
      bezkarność.
      • Gość: jarskot Re: Poziom Ambroziaka IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.09.03, 17:56
        Sądzę, że mylisz się co do Pana Ambroziaka. Myślę, że pisze
        ostatnio tak zdecydowanie, bo ma dosyć typowego polskiego braku
        ambicji i zadowalania się byle czym.
        Z brzebiegu tych mistrzostw wynika coś przeciwnego, niż
        napisałeś. Okazało się, że wcale nie byliśmy skazani na piąte
        miejsce. Czy naprawdę przekraczało nasze możliwości zwycięstwo
        nad Holandią i Bułgarią?
        Natomiast nie jestem przekonany, że receptą na problemy naszej
        reprezentacji jest zmiana trenera.
    • Gość: Jarecki Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.vnuusa.com 18.09.03, 15:43
      Sam czlowieku odejdz z tego forum. Pieprzysz jak Lepper. Ja
      sie akurat zgadzam z Ambroziakiem w tym miejscu. Reprezentacja
      Polski ma jakies dziwne kompleksy i z gory zawsze stawiala sie
      na przegranej pozycji grajac przeciwko Rosjanom, Serbom czy
      Wlochom. Potrafili jednak dokopac Wlochom nie tak dawno, by
      kilka dni pozniej dostac w dupe od Portugalczykow, z ktorymi
      zawsze wygrywali. To samo sie stalo teraz, dostalismy w dupe od
      Holendrow, z ktorymi zawsze wygrywalismy. Ambroziak ma racje -
      spojrzmy na Francje. Jeszcze nie tak dawno temu bylismy w
      stanie z nimi wygrac... a teraz oni sie ciesza z drugiego
      miejsca...a my? Dziekujmy Serbii i Czarnogorze, ze sobie
      odpuscili troche mecz z Polska to zalapalismy sie dzieki temu na
      5 miejsce. A stac nas bylo na medal! Polska nie moze
      przegrywac takich frajerskich meczow jak z Portugalia czy
      Holandia na tak waznych imprezach.

      Czas na nowego trenera.

      To by bylo na tyle...

      Pozdrawiam,
      Jarek
    • Gość: Marcin Wyborcza zwalnia trenera!!! IP: *.lodz.mm.pl 18.09.03, 15:53
      Gazeta ma oburzającą manię zwalniania trenerów którzy cokolwiek
      w swojej dziedzinie osiagneli. Czyni to szczeniackimi i
      poniżającymi (dla jej redaktorów) metodami. W podobny sposób,
      poprzez totalną nagonkę medialną, zwolniono po Mundialu trenera
      Engela. Efekty tego widzimy dzisiaj doskonale... Wzywam
      wszystkich prawdziwych kibiców do protestu!
      • Gość: ODWAŻNY Re: DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.09.03, 17:00
        PARĘ OSÓB BRONI NA TYCH ŁAMACH ENGELA I WSPANIALEGO MÓWIĄC I ZADOWALAJĄC SIĘ
        TYM CO OSIĄGNĘLI "NASI WSPANIALI SIATKARZE"ORAZ PIŁKARZE,A PRAWDA JEST TAKA ZE
        NIE OSIĄGNĘLI NIC ANI PIŁKARZE ANI SIATKARZE A ENGELOWI DRUŻYNA ŻLE GRALA JUZ
        PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATA PRZEGRYWAJĄC MECZ ZA MECZEM.JEŚLI CHODZI O
        SIATKARZY TO STANELI W MIEJSCU I TRZEBA COŚ ZMIENIĆ NP.TRENERA I ZATRUDNIĆ
        JAKIGOŚ Z ZAGRANICY NAJLEPIEJ SERBA ALBO RUSKIEGO,MOŻE ONI COŚ
        ZWOJUJĄ.POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY NIE CHCĄ SIĘ ZADOWALAĆ 5 MIEJSCEM W EUROPIE.
        • Gość: Gren Re: DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 17:50
          Człowieku, nie powtarzaj głupot za Chorym z zawiści Ambroziakiem. A kogóż to
          mogli Polacy pokonać z finałowej czwórki? Serbię grającą w pełnym składzie?
          Wolne żarty.
        • Gość: Kris Re: DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY IP: *.gl.digi.pl 18.09.03, 22:51
          Nie..ty chyba nie mowisz powaznie. Zmieni sie trenera i juz bedziemy mistrzami
          swiata ? Z kim my mamy przy naszym budzecie wygrac ?!? Spodziewasz sie naglych
          skokow formy ? Albo spadkow formy Serbow.
          A jesli chodzi o pilke nozna, co dala zmiana Engela ? Tylko to ze gramy coraz
          gorzej. Trzeba bylo mu pomoc, a nie przeszkadzac.
      • Gość: Gren Re: Wyborcza zwalnia trenera!!! IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 17:47
        Dziękuję za ten list. Trafił Pan w sedno. Engel i Wspaniały to dzisiaj bez
        wątpienia najlepsi trenerzy polskiech reprezentacji od lat. Dlatego trzeba ich
        wdeptać.
      • Gość: trei0 Re: Wyborcza zwalnia trenera!!! IP: *.szel-sat.com.pl 18.09.03, 22:37
        A cp takiego osiagnal Wspanialy z nasza reprezentacja, bo ja nie
        kumaty.Wytlumacz jak szesciolatkowi,prosze cie bardzo.
    • Gość: tpsa zaściankowość IP: 195.140.153.* 18.09.03, 15:56
      Nie jestem specem od treningu i nie mnie oceniać działania
      kolejnych trenerów. Mysle jednak, ze przyszedl czas, azeby
      scisgnać kogoś z zewnatrz, spoza układow koleżeńskich, a nade
      wszystko spoza naszego układu myżlowego - kogoś, kto zajmie się
      drużyną Narodową z pasją i profesjonalizmem, po to, aby
      wygrywać, a nie ponosić kolejne honorowe porażki i zwyciestwa,
      kiedy to juz niczemu nie sluzy. fajnie byloby po prostu w koncu
      cos wygrac.
    • Gość: Mafia Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.tele2.pl 18.09.03, 16:08
      Panie Zdzislawie Ambroziak, proszę dać sobie spokój. W polskiej
      siatkówce trzeba zrobić porządek, ale Pan nie dostrzega gdzie i
      bije na oślep. Powiem jak w znanej Panu zabawie: Wspaniały -
      "pudło"!!!
      • Gość: stary kibol Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: 62.233.201.* 18.09.03, 16:41
        Panie Zdzisławie brawo!
        Tym którzy uważają V miejsce (podarowane przez Holendrów) już
        dziękujemy. Czekajmy na walkę o medal a nie na kunktatorską
        walkę o następne szanse na kolejne mistrzostwa. Chłopaki, czy
        nie chcecie mieć wspomnień takich jak moje roczniki
        (Montreal '76), albo chociażby finału olimpijskiego. Sport to
        nie przemysłowa produkcja masowa, gdzie nalezy utrzymać poziom
        sprzedaży pożądany przez akcjonariuszy. Sport to wyzwanie dla
        wizjonerów i profesjonalistów "w jednym wydaniu".
        Brawo Panie Zdzisławie! Pański sposób komentowania meczy
        siatkarskich wzbudzając kontrowersje jednocześnie udowadnia ich
        właściwy odbiów. Czy kobic woli komentarz taki jak Pana czy taki
        jak spotkania piłkarzy nożnych" ze Szwecją. Kto pamięta kto i
        jak komentował ten festiwal nieudaczników?
    • Gość: Norbert Gratuluje!!! IP: *.rz.uni-regensburg.de 18.09.03, 16:47
      Gratulacje dla Pana Ambroziaka za odwage! Mamy druzyne, ktora
      moze spokojnie walczyc o medale, a otoczona jest calym
      gronem "dzialaczy sportowych". Mozna im podziekowac! N.
    • Gość: MIKI Re: ARI TO DUPEK I NEPTYK IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.09.03, 17:03
      Gość portalu: Ari napisał(a):

      > Ambroziak MUSI odejsc!!! Zastanawiam sie czy Pan Ambroziak
      jest
      > inteligentny czy tez nie...smiem watpic...Do zdobycia medalu
      > potrzeba 6 ludzi ktorzy potrafia grac na najwyzszym swiatowym
      > poziomie. My potrafimy, ale sa od nas lepsi. Przeciez trener
      > reprezentacji nic nie wskora kiedy po drugiej stronie siatki
      > stana gwiazdy w postaci reprezentacji Rosji, Włoch, Serbii
      itd.
      > My z nimi nie wygrywamy bo po prostu jestesmy od nich
      odrobinke
      > slabsi ale to wystarczy aby Pan pisal takie farmazony...
      TY LEPIEJ CHŁOPVCZE ZAMILKNIJ GÓWNO WIESZ O SPORCIE WIĘC WARA
      OD AMBROZIAKA.
    • Gość: dobi Re: Zdzisław Ambroziak: Pocałunek śmierci IP: *.interecho.com / 192.168.5.* 18.09.03, 17:31
      uwazam, ze zmiana trenera jest potrzebna, i pan Z.A. nie myli
      sie piszac to co tu mozemy przeczytac. jesli mamy zrobic krok
      wprzod, musimy miec nowe ogniwo, bo maszyna jest, tylko ktos
      musi ja uruchomic i kierowac, a wlasnie trener jest od tego...
      podziekujmy wspanialemu, za to co zrobil, ale czas na nowe...
      • Gość: bombardier NO ZDZISLAW - MASZ JAJA CHLOPIE!!! IP: *.kalisz.dialup.inetia.pl 18.09.03, 18:28
        No Zdzislaw - masz jaja chlopie!! A juz balem sie ze jak wielu
        bedziesz zadowolony z miernego 5 miejsca ktore jest znacznie
        ponizej potencjalnych mozliwosci polskich siatkarzy...
    • Gość: Tiki Co dalej z kadrą siatkarzy? Miejmy odwagę na zm... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.03, 18:49
      Wspaniały musi odejść!!!
    • Gość: M. Czasem potrafi powiedziec cos z sensem..całe szczescie IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 18.09.03, 19:07
      cieszy mnie to ze Z. Ambroziak potrafi jednak napisac cos z
      sensem. trzeba mu przyznac ze ma chlop duzp racji wtym
      felietonie. zauwaza rzeczy ktore innym umykaja... :o)
    • Gość: marcio amoroso Mądry facet z niego! ma racje! IP: *.ostroleka.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 19:08
      Wspaniały myśli ,że jest wspaniały , a wcale taki nie jest. Trza nowego młodego
      selekcjonera!
      • Gość: Myth Ambroziak musi odejsc!!! IP: *.acn.pl / *.acn.pl 18.09.03, 19:29
        moim skromnym zdaniem, Z.A. oprocz braku umiejetnosci
        komentatora(dzieki bogom za transmisje w eurosporcie), nie ma
        moralnego prawa do wyglaszania opinii na temat trenera
        reprezentacji!!!
        dlaczego?
        dlatego ze powolujac sie co chwila
        na swoja siatkarska przeszlosc, zapomina jakos poinformowac ze
        byl wspolpracownikiem poprzedniego trenera i do dzis nie moze
        wybaczyc wspanialemu ze zajal miejsce jego i jego kolegow. tak
        samo powoluje sie ciagle na znajomosc z s.p. H. Wagnerem i na
        bycie olimpijczykiem, a jakos niezbyt czesto wspomina ze kadra
        zaczela odnosic sukcesy dopiero po jego z niej odejsciu...

        hmmm, teraz zgadnijmy, kogo polecany G. Wagner (gwarancja
        sukcesow!!! czysci z sila wodospadu!!! podobne slogany reklamowe,
        prawda?)wezmie na wspolpracownikow?? mmm...pomyslmy...moze
        boska i ambroziaka??? ale bedzie niespodzianka !!!

        co nie znaczy ze zupelnie przypadkiem, przy okazji zalatwiania
        swoich prywatnych porachunkow i posad, Z.A, nie ma troche
        racji...naprawde trener sie nie popisal, a biesiada
        prawdopodobnie jest oszustem...ale jezeli ma sie cos ruszyc, to
        nie moze jednego ukladu kolesi zastapic inny!!!!!!!!! trener z
        zagranicy !!!

        p.s. i niech zagumny w koncu przestanie byc
        rozgrywajacym...tylko nie wagner zamiast niego!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka