mazzii To naprawdę wielski sukces!!!!!! ŚWIETNIE!!! 27.09.03, 17:54 Gratulacje dla całego zespołu, zwłaszcza przeuroczej Kasi ;-) no i trenera!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzycho Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: 62.233.152.* 27.09.03, 17:54 SUPER!!! Szkoda tylko, że nie można tego zobaczyć w naszej cholernej telewizji. Kwiatkowski wypad !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janol Re: o której jutro finał????????????? IP: *.netia.piekary.net 27.09.03, 17:57 Finał jutro o 18!!!!!! TYLKO DZIEWCZYNY !!!!! I WSZYSTKO JASNE!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: linski Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.socantel.net 27.09.03, 17:57 Teraz trenerowi Niemczykowi pozostao wyposayć cudowne zawodniczki w zatyczki do uszu i trenować odpornoć na anatolijskie wrzaski, by pełną parą iść po należące się, naszym pięknościom, złoto. Odpowiedz Link Zgłoś
pewu.pewu WITAMY NA LOTNISKU????? 27.09.03, 17:58 Co by nie bylo, jakby nie zagraly w finale, to MUSIMY JE POWITAC na lotnisku!!! One na to zasluzyly, co by sie nie stalo w finale!!! czy ktos wie, kiedy wracaja i o ktorej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk Ja jade!!! Musze je dorwać!!! :))) IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 27.09.03, 18:20 musze tam byccccc, kiedy wracają??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goya Re: WITAMY NA LOTNISKU????? - WIEM IP: *.bielsko.msk.pl 28.09.03, 00:16 Polskie siatkarki, które mają już zapewnione co najmniej czwarte miejsce w mistrzostwach Europy, wrócą do kraju w poniedziałek. Ich samolot ze Stambułu spodziewany jest na Okęciu o 15.45. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goya Re: WITAMY NA LOTNISKU????? - WIEM IP: *.bielsko.msk.pl 28.09.03, 00:18 oczywiscie co najmniej drugie miejsce - tak mialo byc...sorrki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy CAŁA POLSKA NA OKĘCIE!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.edox4.net 28.09.03, 12:03 Podziękujmy dziewczynom!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Brawo Dziewczyny! Teraz po złoto! IP: 217.23.250.* 27.09.03, 17:59 Niesamowity mecz, zwłaszcza końcówka w wykonaniu Polek. Niemki nie wiedziały co się dzieje na boisku... Specjalne podziękowania dla Małgosi Glinki:))) To najlepsza atakująca tych mistrzostw! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vik kolana mnie bolą... IP: *.chello.pl 27.09.03, 18:06 ... bo żem się przez cały 4 i 5 set modlił przed telewizorem! Co za mecz! Co za emocje! W tie-breaku Niemki zostały zniszczone, po atakach Glinki nie było widać piłki! Dopier na zwolnieniach... Niemczyk-Wolska obijała blok jak chciała! Świeniewicz też się przełamała po nienajlepszych pierwszych setach! Te dziewczyny mają nerwy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martinella Telewizjo publiczna, nie dawaj d..., pokaż choć finał IP: *.pgd / 10.30.0.* 27.09.03, 18:00 Bądź telewizją wszystkich Polaków i Polek. Chcemy widzieć radość naszych wspaniałych dziewczyn. One wznoszą się na wyżyny, ty, telewizjo osiągnij choćby tylko minimum przyzwoitości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek Re: Polki najlepsze i najładniejsze. IP: *.acn.waw.pl 27.09.03, 18:01 Z przyjemnością patrzy się na takie zawodniczki. Serdeczne gratulacje i podziękowania za emocje!!! Tak trzymać dziewczyny!!! Cała Polska trzyma za Was kciuki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJ ZIELU Kocham te dziewczyny!!!Na zdjęciu to nie jest KASIA:-) IP: *.itpp.pl 27.09.03, 18:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 18:03 Czapki z głów! Wspaniały mecz całego zespołu, a przede wszyskim Małgorzaty Glinki.Niezapomniane chwile. Okazuje się, że nasze siatkarki mogą górować nad Niemkami, Holenderkami i Włoszkami nie tylko urodą, lecz także grą. Gdyby nasi siatkarze choć w połowie byli tak odporni psychicznie, jak nasze panie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sfinksik Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 18:03 Wielkie Brawa dla naszych Siatkarek :D :D nie jestem kibic wielki ale naleza im sie wielkie brawa za to co osiagnely Siatkarki w finale Koszykarki w polfinale to moze zamiast tych patalachow od pilki noznej dac tam jakas kobieca reprezentacje bo widac ze one umieja sobie radzic :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AgentCooper Dziewczyny brawo, TVP out !!! IP: *.waw.cdp.pl, / *.waw.cdp.pl 27.09.03, 18:03 Dziewczyny jestescie najlepsze, najambitniejsze, najładniejsze, naj.....Gratulacje a Kwiatkowski won z TVP. Największy sukces polskich sportow druzynow od awansu piłkarzy do Mistrzostw Swiata mozna oglądac w Eurosporcie i Plusie a nie publicznej pierdolonej telewizji. Ale moze to i lepiej gdybym miał słuchać komentarzy tych tumanów...Teraz pora na koszykarki ! Dziewczyny do boju :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKK Re: Dziewczyny brawo, TVP out !!! IP: *.gdynia.sdi.tpnet.pl 27.09.03, 18:08 A co się dziwisz w TVP same "czerwone k..." siedzą! Najlepiej powtórzyć poraz 100 Borewicza i spółkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AgentCooper Re: Dziewczyny brawo, TVP out !!! IP: *.waw.cdp.pl, / *.waw.cdp.pl 27.09.03, 18:17 własciwie się nawet nie dziwię...Dobrze ze jest taka TVPuls którą oglądałem pierwszy raz w zyciu hehe...Idę kosza oglądać - może też wygramy ? ps. apropo Twojego adresu - 3miasto ma dzisiaj mega imprezę w Wwie, ale sportowe emocje poki co na pierwszym miejscu. Pozdroovka. Odpowiedz Link Zgłoś
sgk Re: Dziewczyny brawo, TVP out !!! 29.09.03, 10:16 Ja w zasadzie TVP mam w d... - siatkówka kobieca od dawna na dobre gości w Polsacie Sport i chwała za to Polsatowi Sport właśnie (wiem, że jest też na Eurosporcie, ale niestety mam taką jedną kablówkę, co to jest 1500 kanałów, ale nie tych co trzeba...) W każdym bądź razie głos Tomasza Swędrowskiego zawsze kojarzyć mi się będzie z sukcesami dziewczyn, jak kiedyś głos Ciszewskiego z sukcesami Orłów Górskiego :) Dzięki też p. Tomku ! I nie daj Boże siatkówki do TVP, bo zacznie ją komentować jakiś oziębły drętwol. PS. Wkurzyło mnie trochę wczoraj, że w studio finałowym Polsatu pełno było zdjęć męskiej reprezentacji. Być aż tak nieprzygotowanym to niestety tylko Polsat potrafi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seifi Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.icpnet.pl 27.09.03, 18:04 Az sie poryczalem ze szczescia! Taka piekna walka!!! A Glinka to by sie w meskiej reprezentacji przydala, bo wali chyba mocniej od Murka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dexter Walka do samego końca IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 27.09.03, 18:05 Tak wspaniałe, zacięte widowisko, pełne dramaturgi ale i radości można z pewnością uznać za mecz godny półfinału. Polskie siatkarki pokazały że należy walczyć do samego końca. Nie tylko pokonały Niemki ale także dowiodły tego iż są bardzo silne psychicznie. Wydawało się że po trzecim secie, przy prowadzeniu Reprezentacji Niemiec 2:1, sprawa jest oczywista. W sporcie jednak nic nie jest do końca pewne i ten fakt był dzisiaj jak najbardziej widoczny. Nasze potrafiły "podnieść" się czego wynikiem jest teraz upragnione miejsce w wielkim finale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEREK fajny komentarz... IP: 212.242.213.* 27.09.03, 20:14 ale powinieneś wyzbyć sie tej manierki Szpakowskiego, poza tym całkiem całkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJ ZIELU Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.itpp.pl 27.09.03, 18:05 Nasz esiatkarki są super..pokazały że są the best.....GOSIA GLINKA I KASIA SKOWROŃSKA...Na zdjęciu przy informacji ta atakująca to nie jest KASIA..bo ewidentnie widać że KASIA soti za atakującą..no ale coż trudno!!.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Były lepsze jako siatkarki i twardsze psychicznie IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 18:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seifi Glinka lepsza od Murka IP: *.icpnet.pl 27.09.03, 18:07 Co za mecz! Co za emocje! Co za Glinka!!! Ona jest nbie do zatrzymania! A wali chyba mocniej od Murka. W meskiej reprezentacji byla by najlepsza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AgentCooper Re: Glinka lepsza od Murka IP: *.waw.cdp.pl, / *.waw.cdp.pl 27.09.03, 18:18 i nieco ładniejsza ;) A KAsia i Dorota od Nowaka i Prygla. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rastaman A imię JEJ - 40 i 4 IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 18:07 A imię JEJ - 40 i 4 tyle bowiem punktów (na oko) zdobyła królowa boiska - Gosia Glinka!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 18:08 Serdeczne gratulacje dla Naszych wspaniałych dziewcząt. Świetnie grała Glinka. Polki były lepsze od Niemek w ataku ( zarówno ze skrzydeł jak i ze środka ) i w zagrywce. Jak Polki poprawiły w dwóch ostatnich setach odbiór a przede wsystkim blok to Niemki już nie istniały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Madi Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.chello.pl 27.09.03, 18:14 W czwartek Kasia, Dzisiaj Gosia, ja juz nie wiem ktora sliczniejsza!! Gratulacje dla najpiekniejszych i najlepszych dziewczyn na swiecie Niech ktos napisze kiedy przyleca na okecie, to ich z ramion nie wypuscimy!!! Pozdrawiam wszystkich wspaniale emocje KOCHAM WAS DZIEWCZYNY!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kacz Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.plusgsm.pl 27.09.03, 22:59 Czy nie dziwi was to, że męska reprezentacja ma sponsora, reklamy itd a dziewczyny nie? Przecież ten mecz to było widowisko jakiego dawno nie widziałem... Był taki moment, gdy wszystkie piłki szły do Glinki (bo dziewczyny nie mogły się przełamać) i ona z każdej zdobywała punkty - realizator pokazał jak po którejś Niemczyk uderzył się prawą pieścią w pierś patrząc na Glinkę (która z resztą też miała dosyć) - ona ma serce jak lew... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Glinka ma serce jak LWICA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.03, 08:07 :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joan Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.09.03, 18:09 Czy ktoś mógłby mi powiedziec, jaki jest oficjalny adres ME w siatkówce? Gratulacje!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Madi Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.chello.pl 27.09.03, 18:17 zdaje sie ze www.voleybol2003.com cholera glupi canalplus rzucil jutro na 18 mecz groclin-wisla... biedni pilkarze nie beda mogli zobaczec jak sie zachowuja PRAWDZIWI sportowcy (choc do tych dwoch druzyn az takiego zalu miec nie mozna), a do tego... kto przyjdzie na ten mecz?? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goya Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.bielsko.msk.pl 28.09.03, 00:27 www.volleyball2003.org/sourcedesign/assist/voleybol01/home.asp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Skandal - TVP znowu dała ciała i nie pokazała meczu IP: *.net.pulawy.pl / 10.192.27.* 27.09.03, 18:13 Nie chciało się dziadom zmienić ramówki Dobrze, że jest jeszcze Eurosport Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agawop Jak chłopcy Wagnera IP: *.acn.pl / 10.68.2.* 27.09.03, 18:14 Jak 27 lat temu o chłopakach Huberta Wagnera, tak dzisiaj o dziewczynach Niemczyka można mówić MISTRZYNIE PIĄTEGO SETA! Brawo dziewczyny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAX ankieta na najlepszą zawodniczkę i zespół ME IP: 217.23.250.* 27.09.03, 18:15 link na oficjalną ankietę na stronie www ME: www.volleyball2003.org/sourcedesign/voleybol03.asp?web_id=voleybol&sayfa_id=voleybol.main Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mosi Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.acn.waw.pl 27.09.03, 18:27 "Gazeto Wyborcza". Mam nadzieję, że dobierzecie się do d... Telewizji tzw. Publicznej. Jak tak można traktować widzów!!! Zróbcie konkretny i treściwy artykuł na ten temat. Żeby taki mecz oglądać w TV Puls!!! Dobrze, że jest Eurosport, ale i tak nie dla wszystkich dostępny. Dziękuję, a TVP życzę DOBREGO SAMOPOCZUCIA. Marek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czarzasty TVP milczy IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 27.09.03, 18:30 Robercik, będzie jakaś jebana powtórka z tego jebanego meczu ? Gęby byś chociaż zatkał plepsowi. Odpowiedz Link Zgłoś