Dodaj do ulubionych

Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinale ME

    • mazzii To naprawdę wielski sukces!!!!!! ŚWIETNIE!!! 27.09.03, 17:54
      Gratulacje dla całego zespołu,
      zwłaszcza przeuroczej Kasi ;-)
      no i trenera!!!
    • Gość: Krzycho Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: 62.233.152.* 27.09.03, 17:54
      SUPER!!! Szkoda tylko, że nie można tego zobaczyć w naszej
      cholernej telewizji. Kwiatkowski wypad !!!!
    • Gość: olek o której jutro finał????????????? IP: *.netblok.pl 27.09.03, 17:55
      • Gość: janol Re: o której jutro finał????????????? IP: *.netia.piekary.net 27.09.03, 17:57
        Finał jutro o 18!!!!!!

        TYLKO DZIEWCZYNY !!!!! I WSZYSTKO JASNE!!!!
        • Gość: kibic Re: o 18.00 W TV PULS IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.09.03, 02:25
    • Gość: linski Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.socantel.net 27.09.03, 17:57
      Teraz trenerowi Niemczykowi pozostao wyposayć cudowne
      zawodniczki w zatyczki do uszu i trenować odpornoć na
      anatolijskie wrzaski, by pełną parą iść po należące się, naszym
      pięknościom, złoto.
    • pewu.pewu WITAMY NA LOTNISKU????? 27.09.03, 17:58
      Co by nie bylo, jakby nie zagraly w finale, to MUSIMY JE POWITAC
      na lotnisku!!! One na to zasluzyly, co by sie nie stalo w
      finale!!!

      czy ktos wie, kiedy wracaja i o ktorej?
      • Gość: luk Ja jade!!! Musze je dorwać!!! :))) IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 27.09.03, 18:20
        musze tam byccccc, kiedy wracają???????
      • Gość: goya Re: WITAMY NA LOTNISKU????? - WIEM IP: *.bielsko.msk.pl 28.09.03, 00:16
        Polskie siatkarki, które mają już zapewnione co najmniej czwarte miejsce w
        mistrzostwach Europy, wrócą do kraju w poniedziałek. Ich samolot ze Stambułu
        spodziewany jest na Okęciu o 15.45.
        • Gość: goya Re: WITAMY NA LOTNISKU????? - WIEM IP: *.bielsko.msk.pl 28.09.03, 00:18
          oczywiscie co najmniej drugie miejsce - tak mialo byc...sorrki
        • Gość: marcy CAŁA POLSKA NA OKĘCIE!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.edox4.net 28.09.03, 12:03
          Podziękujmy dziewczynom!!!!!!!!!!!!
    • Gość: fan Brawo Dziewczyny! Teraz po złoto! IP: 217.23.250.* 27.09.03, 17:59
      Niesamowity mecz, zwłaszcza końcówka w wykonaniu Polek. Niemki
      nie wiedziały co się dzieje na boisku... Specjalne podziękowania
      dla Małgosi Glinki:))) To najlepsza atakująca tych mistrzostw!
      • Gość: vik kolana mnie bolą... IP: *.chello.pl 27.09.03, 18:06
        ... bo żem się przez cały 4 i 5 set modlił przed telewizorem!

        Co za mecz! Co za emocje! W tie-breaku Niemki zostały zniszczone, po atakach
        Glinki nie było widać piłki! Dopier na zwolnieniach... Niemczyk-Wolska obijała
        blok jak chciała! Świeniewicz też się przełamała po nienajlepszych pierwszych
        setach!
        Te dziewczyny mają nerwy...
    • Gość: martinella Telewizjo publiczna, nie dawaj d..., pokaż choć finał IP: *.pgd / 10.30.0.* 27.09.03, 18:00
      Bądź telewizją wszystkich Polaków i Polek.
      Chcemy widzieć radość naszych wspaniałych dziewczyn. One
      wznoszą się na wyżyny, ty, telewizjo osiągnij choćby tylko
      minimum przyzwoitości.
    • Gość: janek Re: Polki najlepsze i najładniejsze. IP: *.acn.waw.pl 27.09.03, 18:01
      Z przyjemnością patrzy się na takie zawodniczki. Serdeczne gratulacje i
      podziękowania za emocje!!! Tak trzymać dziewczyny!!! Cała Polska trzyma za Was
      kciuki!!!
    • Gość: DJ ZIELU Kocham te dziewczyny!!!Na zdjęciu to nie jest KASIA:-) IP: *.itpp.pl 27.09.03, 18:02
    • Gość: Robert Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 18:03
      Czapki z głów!
      Wspaniały mecz całego zespołu, a przede wszyskim Małgorzaty
      Glinki.Niezapomniane chwile. Okazuje się, że nasze siatkarki
      mogą górować nad Niemkami, Holenderkami i Włoszkami nie tylko
      urodą, lecz także grą.
      Gdyby nasi siatkarze choć w połowie byli tak odporni
      psychicznie, jak nasze panie...
    • Gość: Sfinksik Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 18:03
      Wielkie Brawa dla naszych Siatkarek :D :D nie jestem kibic wielki ale naleza im
      sie wielkie brawa za to co osiagnely

      Siatkarki w finale Koszykarki w polfinale to moze zamiast tych patalachow od
      pilki noznej dac tam jakas kobieca reprezentacje bo widac ze one umieja sobie
      radzic :D
    • Gość: AgentCooper Dziewczyny brawo, TVP out !!! IP: *.waw.cdp.pl, / *.waw.cdp.pl 27.09.03, 18:03
      Dziewczyny jestescie najlepsze, najambitniejsze, najładniejsze,
      naj.....Gratulacje a Kwiatkowski won z TVP. Największy sukces polskich sportow
      druzynow od awansu piłkarzy do Mistrzostw Swiata mozna oglądac w Eurosporcie i
      Plusie a nie publicznej pierdolonej telewizji. Ale moze to i lepiej gdybym
      miał słuchać komentarzy tych tumanów...Teraz pora na koszykarki !
      Dziewczyny do boju :)
      • Gość: KKK Re: Dziewczyny brawo, TVP out !!! IP: *.gdynia.sdi.tpnet.pl 27.09.03, 18:08
        A co się dziwisz w TVP same "czerwone k..." siedzą!
        Najlepiej powtórzyć poraz 100 Borewicza i spółkę
        • Gość: AgentCooper Re: Dziewczyny brawo, TVP out !!! IP: *.waw.cdp.pl, / *.waw.cdp.pl 27.09.03, 18:17
          własciwie się nawet nie dziwię...Dobrze ze jest taka TVPuls którą oglądałem
          pierwszy raz w zyciu hehe...Idę kosza oglądać - może też wygramy ?
          ps. apropo Twojego adresu - 3miasto ma dzisiaj mega imprezę w Wwie, ale
          sportowe emocje poki co na pierwszym miejscu. Pozdroovka.
      • sgk Re: Dziewczyny brawo, TVP out !!! 29.09.03, 10:16

        Ja w zasadzie TVP mam w d... - siatkówka kobieca od dawna na dobre gości w
        Polsacie Sport i chwała za to Polsatowi Sport właśnie (wiem, że jest też na
        Eurosporcie, ale niestety mam taką jedną kablówkę, co to jest 1500 kanałów, ale
        nie tych co trzeba...)

        W każdym bądź razie głos Tomasza Swędrowskiego zawsze kojarzyć mi się będzie z
        sukcesami dziewczyn, jak kiedyś głos Ciszewskiego z sukcesami Orłów Górskiego :)
        Dzięki też p. Tomku !

        I nie daj Boże siatkówki do TVP, bo zacznie ją komentować jakiś oziębły drętwol.


        PS. Wkurzyło mnie trochę wczoraj, że w studio finałowym Polsatu pełno było
        zdjęć męskiej reprezentacji. Być aż tak nieprzygotowanym to niestety tylko
        Polsat potrafi...
    • Gość: JJ POKAZAŁY SIATKARZOM JAK WYGRYWAĆ IP: *.icpnet.pl 27.09.03, 18:03
    • Gość: seifi Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.icpnet.pl 27.09.03, 18:04
      Az sie poryczalem ze szczescia! Taka piekna walka!!! A Glinka to
      by sie w meskiej reprezentacji przydala, bo wali chyba mocniej
      od Murka!!!
    • Gość: dexter Walka do samego końca IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 27.09.03, 18:05
      Tak wspaniałe, zacięte widowisko, pełne dramaturgi ale i radości
      można z pewnością uznać za mecz godny półfinału. Polskie
      siatkarki pokazały że należy walczyć do samego końca. Nie tylko
      pokonały Niemki ale także dowiodły tego iż są bardzo silne
      psychicznie. Wydawało się że po trzecim secie, przy prowadzeniu
      Reprezentacji Niemiec 2:1, sprawa jest oczywista. W sporcie
      jednak nic nie jest do końca pewne i ten fakt był dzisiaj jak
      najbardziej widoczny. Nasze potrafiły "podnieść" się czego
      wynikiem jest teraz upragnione miejsce w wielkim finale.
      • Gość: BEREK fajny komentarz... IP: 212.242.213.* 27.09.03, 20:14
        ale powinieneś wyzbyć sie tej manierki Szpakowskiego, poza tym
        całkiem całkiem
    • Gość: DJ ZIELU Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.itpp.pl 27.09.03, 18:05
      Nasz esiatkarki są super..pokazały że są the best.....GOSIA
      GLINKA I KASIA SKOWROŃSKA...Na zdjęciu przy informacji ta
      atakująca to nie jest KASIA..bo ewidentnie widać że KASIA soti
      za atakującą..no ale coż trudno!!..
      • Gość: Janek Były lepsze jako siatkarki i twardsze psychicznie IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 18:14
    • Gość: seifi Glinka lepsza od Murka IP: *.icpnet.pl 27.09.03, 18:07
      Co za mecz! Co za emocje! Co za Glinka!!! Ona jest nbie do
      zatrzymania! A wali chyba mocniej od Murka. W meskiej
      reprezentacji byla by najlepsza!!!
      • Gość: AgentCooper Re: Glinka lepsza od Murka IP: *.waw.cdp.pl, / *.waw.cdp.pl 27.09.03, 18:18
        i nieco ładniejsza ;) A KAsia i Dorota od Nowaka i Prygla.
    • Gość: Rastaman A imię JEJ - 40 i 4 IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 18:07
      A imię JEJ - 40 i 4
      tyle bowiem punktów (na oko) zdobyła królowa boiska - Gosia
      Glinka!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Janek Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 18:08
      Serdeczne gratulacje dla Naszych wspaniałych dziewcząt. Świetnie grała Glinka.
      Polki były lepsze od Niemek w ataku ( zarówno ze skrzydeł jak i ze środka ) i
      w zagrywce. Jak Polki poprawiły w dwóch ostatnich setach odbiór a przede
      wsystkim blok to Niemki już nie istniały.


      • Gość: Madi Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.chello.pl 27.09.03, 18:14
        W czwartek Kasia, Dzisiaj Gosia, ja juz nie wiem ktora sliczniejsza!!
        Gratulacje dla najpiekniejszych i najlepszych dziewczyn na swiecie
        Niech ktos napisze kiedy przyleca na okecie, to ich z ramion nie wypuscimy!!!

        Pozdrawiam wszystkich wspaniale emocje KOCHAM WAS DZIEWCZYNY!!
        • Gość: kacz Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.plusgsm.pl 27.09.03, 22:59
          Czy nie dziwi was to, że męska reprezentacja ma sponsora,
          reklamy itd a dziewczyny nie? Przecież ten mecz to było
          widowisko jakiego dawno nie widziałem... Był taki moment, gdy
          wszystkie piłki szły do Glinki (bo dziewczyny nie mogły się
          przełamać) i ona z każdej zdobywała punkty - realizator pokazał
          jak po którejś Niemczyk uderzył się prawą pieścią w pierś
          patrząc na Glinkę (która z resztą też miała dosyć) - ona ma
          serce jak lew...
          • Gość: Janek Glinka ma serce jak LWICA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.03, 08:07
            :))
    • Gość: Joan Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.09.03, 18:09
      Czy ktoś mógłby mi powiedziec, jaki jest oficjalny adres ME w
      siatkówce?

      Gratulacje!!
      • Gość: Madi Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.chello.pl 27.09.03, 18:17
        zdaje sie ze www.voleybol2003.com

        cholera glupi canalplus rzucil jutro na 18 mecz groclin-wisla... biedni pilkarze
        nie beda mogli zobaczec jak sie zachowuja PRAWDZIWI sportowcy (choc do tych
        dwoch druzyn az takiego zalu miec nie mozna), a do tego... kto przyjdzie na ten
        mecz?? ;)
      • Gość: goya Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.bielsko.msk.pl 28.09.03, 00:27
        www.volleyball2003.org/sourcedesign/assist/voleybol01/home.asp
    • Gość: Pit Skandal - TVP znowu dała ciała i nie pokazała meczu IP: *.net.pulawy.pl / 10.192.27.* 27.09.03, 18:13
      Nie chciało się dziadom zmienić ramówki

      Dobrze, że jest jeszcze Eurosport
    • Gość: agawop Jak chłopcy Wagnera IP: *.acn.pl / 10.68.2.* 27.09.03, 18:14
      Jak 27 lat temu o chłopakach Huberta Wagnera, tak dzisiaj o
      dziewczynach Niemczyka można mówić MISTRZYNIE PIĄTEGO SETA!
      Brawo dziewczyny!
    • Gość: MAX ankieta na najlepszą zawodniczkę i zespół ME IP: 217.23.250.* 27.09.03, 18:15
      link na oficjalną ankietę na stronie www ME:
      www.volleyball2003.org/sourcedesign/voleybol03.asp?web_id=voleybol&sayfa_id=voleybol.main
    • Gość: mosi Re: Polskie siatkarki grają z Niemkami w półfinal IP: *.acn.waw.pl 27.09.03, 18:27
      "Gazeto Wyborcza". Mam nadzieję, że dobierzecie się do d...
      Telewizji tzw. Publicznej. Jak tak można traktować widzów!!!
      Zróbcie konkretny i treściwy artykuł na ten temat. Żeby taki
      mecz oglądać w TV Puls!!! Dobrze, że jest Eurosport, ale i tak
      nie dla wszystkich dostępny.
      Dziękuję, a TVP życzę DOBREGO SAMOPOCZUCIA.
      Marek
    • Gość: Czarzasty TVP milczy IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 27.09.03, 18:30
      Robercik, będzie jakaś jebana powtórka z tego jebanego meczu ?
      Gęby byś chociaż zatkał plepsowi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka