Gość: Jerzol IP: 157.25.119.* 10.08.01, 17:27 Ist er iemand die Nederlands spreekt? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dzidka Re: Wie spreekt Nederlands hier? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 10.08.01, 18:25 Ik spreek, maar nu een beetje. :-)) Je ben een Pool, als ik? :-))) Dzidka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swiatlo Keine Deutsche bitte! IP: *.easypower.com 10.08.01, 18:47 Prosze nie uzywac perwersyjnych jezykow! Uzywac nalezy normalne jezyki, czyli wszystkie z wyjatkiem szwabskiego. Dziekuje Please don''t use pervert languages in this forum! You can use only normal languages, i.e. all languages except German. Thank you Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzidka Światełko... IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 10.08.01, 18:50 Przecież to nie jest niemiecki!!!! To jest o wiele piękniejszy holenderski!!! To tylko tak wygląda brzydko, ale jest wspaniałe! :-) (Jawohl, dass mach'' ich nichts mehr :-P) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bergi Re: Keine Deutsche bitte! IP: *.unregistered.formus.pl 14.08.01, 01:34 Do Twojej wiadomosci, to nie byl niemiecki, ale holenderski, wiec chyba tego jezyka mozna uzywac, co nie? (bo to nie szwabski), a jak nie umiesz rozrozniac jezykow to sie w ogole nie odzywaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bergi Re: Wie spreekt Nederlands hier? IP: *.unregistered.formus.pl 14.08.01, 01:33 Ik kann een beetje Nederlands spreken. Wie ben Jij? Komm Kij uit Nederland of Polen? Ik ben Pool en Ik heb in Nederland vijf maanden gestudiert? Kann Jij iets schrijven? Groetjes, Marcin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mreck bul, bul, bul? IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 14.08.01, 07:33 a gawaritie pa ruskamu? ludzie co was opętało, i tak was podziwiamy za umiejetność wyrażania uczuć ludzkich w starożytnej, szlachetnej mowie morskich rzezimieszków. dajcie sznsę nam niewykształconym prostakom pokonwersować z wami, może się trochę podciągniemy;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzol Re: Wie spreekt Nederlands hier? IP: 157.25.119.* 14.08.01, 10:46 Dag iedereen! Ik ben ook een Pool en ik heb Nederlands in Antwerpen gestudeerd. Nu ben ik heel veel woorden vergeten maar nu wil ik iets me herrineren. Tot Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzol Re: Wie spreekt Nederlands hier? IP: 157.25.119.* 14.08.01, 12:21 cd. zinds Odpowiedz Link Zgłoś