Dodaj do ulubionych

Wie spreekt Nederlands hier?

IP: 157.25.119.* 10.08.01, 17:27
Ist er iemand die Nederlands spreekt?
Obserwuj wątek
    • Gość: Dzidka Re: Wie spreekt Nederlands hier? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 10.08.01, 18:25
      Ik spreek, maar nu een beetje. :-)) Je ben een Pool, als ik? :-)))
      Dzidka
    • Gość: Swiatlo Keine Deutsche bitte! IP: *.easypower.com 10.08.01, 18:47
      Prosze nie uzywac perwersyjnych jezykow! Uzywac nalezy normalne jezyki, czyli
      wszystkie z wyjatkiem szwabskiego.
      Dziekuje

      Please don''t use pervert languages in this forum! You can use only normal
      languages, i.e. all languages except German.
      Thank you

      • Gość: Dzidka Światełko... IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 10.08.01, 18:50

        Przecież to nie jest niemiecki!!!! To jest o wiele piękniejszy holenderski!!! To
        tylko tak wygląda brzydko, ale jest wspaniałe! :-)
        (Jawohl, dass mach'' ich nichts mehr :-P)
      • Gość: bergi Re: Keine Deutsche bitte! IP: *.unregistered.formus.pl 14.08.01, 01:34
        Do Twojej wiadomosci, to nie byl niemiecki, ale holenderski, wiec chyba tego
        jezyka mozna uzywac, co nie? (bo to nie szwabski), a jak nie umiesz rozrozniac
        jezykow to sie w ogole nie odzywaj
    • Gość: bergi Re: Wie spreekt Nederlands hier? IP: *.unregistered.formus.pl 14.08.01, 01:33
      Ik kann een beetje Nederlands spreken. Wie ben Jij? Komm Kij uit Nederland of
      Polen? Ik ben Pool en Ik heb in Nederland vijf maanden gestudiert? Kann Jij
      iets schrijven?

      Groetjes, Marcin
      • Gość: mreck bul, bul, bul? IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 14.08.01, 07:33
        a gawaritie pa ruskamu? ludzie co was opętało, i tak was podziwiamy za
        umiejetność wyrażania uczuć ludzkich w starożytnej, szlachetnej mowie morskich
        rzezimieszków. dajcie sznsę nam niewykształconym prostakom pokonwersować z
        wami, może się trochę podciągniemy;-)
      • Gość: Jerzol Re: Wie spreekt Nederlands hier? IP: 157.25.119.* 14.08.01, 10:46
        Dag iedereen!
        Ik ben ook een Pool en ik heb Nederlands in Antwerpen gestudeerd.
        Nu ben ik heel veel woorden vergeten maar nu wil ik iets me herrineren.
        Tot
        • Gość: Jerzol Re: Wie spreekt Nederlands hier? IP: 157.25.119.* 14.08.01, 12:21
          cd. zinds
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka