18.05.04, 08:31
Listy zgrabic i spalic! Trawe tez
Obserwuj wątek
    • viki2lav Re: Grabki 18.05.04, 08:33
      a potem moze zagramy w pilke , ciekawe ile czasu zajmuje jedno podanie?
    • czarnajagoda Re: Grabki 18.05.04, 09:28
      ręce mi zgrabiały z zimna...
      • edzioszka Re: Grabki 18.05.04, 09:31
        a mnie na pogrzebaczu jak wymachiwałam w kierunku jednego takiego ;)
        • czarnajagoda Re: Grabki 18.05.04, 09:34
          o, zawsze masz pod ręką pogrzebacz???
          • edzioszka Re: Grabki 18.05.04, 09:42
            tak, noszę go w torebce ze skalpów, wraz z innymi podrecznymi drobiazgami ;)
            • czarnajagoda Re: Grabki 18.05.04, 09:49
              o, to chyba jakaś miniaturka, tudziez składany, skoro mieści Ci się w torebce???
              • edzioszka Re: Grabki 18.05.04, 10:14
                automatyczny - można go złożyć, pomniejszając do rozmiaru torebkowego ;)
                • czarnajagoda Re: Grabki 18.05.04, 10:18
                  o, a gdzie takie robią???
                  • Gość: v2l Re: Grabki IP: 82.112.197.* 18.05.04, 11:44
                    w Kuzni napoleonskiej, na rozdrozu
                    • czarnajagoda Re: Grabki 18.05.04, 11:51
                      a po czemu takie pogrzebacze??? bo chętnie bym sobie taki sprawiła, tylko
                      niewiem, czy mię stać nań
                      • Gość: v2l Re: Grabki IP: 82.112.197.* 18.05.04, 11:53
                        a miziac umiesz? moze najpierw kurs miziania wypozyczonym albo innym
                        lizingiem, a potem jesli ci sie spodoba to w okolicach Lysej Gory jest
                        wyprzedaz ;) szesc Jagootka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka