viki2lav 18.05.04, 08:31 Listy zgrabic i spalic! Trawe tez Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viki2lav Re: Grabki 18.05.04, 08:33 a potem moze zagramy w pilke , ciekawe ile czasu zajmuje jedno podanie? Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Grabki 18.05.04, 09:31 a mnie na pogrzebaczu jak wymachiwałam w kierunku jednego takiego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Grabki 18.05.04, 09:42 tak, noszę go w torebce ze skalpów, wraz z innymi podrecznymi drobiazgami ;) Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: Grabki 18.05.04, 09:49 o, to chyba jakaś miniaturka, tudziez składany, skoro mieści Ci się w torebce??? Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Grabki 18.05.04, 10:14 automatyczny - można go złożyć, pomniejszając do rozmiaru torebkowego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: Grabki IP: 82.112.197.* 18.05.04, 11:44 w Kuzni napoleonskiej, na rozdrozu Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: Grabki 18.05.04, 11:51 a po czemu takie pogrzebacze??? bo chętnie bym sobie taki sprawiła, tylko niewiem, czy mię stać nań Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: Grabki IP: 82.112.197.* 18.05.04, 11:53 a miziac umiesz? moze najpierw kurs miziania wypozyczonym albo innym lizingiem, a potem jesli ci sie spodoba to w okolicach Lysej Gory jest wyprzedaz ;) szesc Jagootka Odpowiedz Link Zgłoś